Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnya pasikat miért frusztr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya pasikat miért frusztrálja, hogy nem jut nekik nő mikor egy csúnya nő sokkal rosszabb helyzetben van?

Figyelt kérdés

A csúnya pasi megkaphat akármilyen fullos nőt, ha kifizeti pár órára, még válogathat is és szinte bármit megkaphat tőle szex terén. A csúnya pasi így boldog lesz, mert neki az volt a baja, hogy nem szexelhet fullos nővel.


A csúnya nő viszont pénzért sem jut szerelemhez, amire valóban vágyik, hogy szépnek lássák.


A pasik magukból indulnak ki mikor azt hiszik a csúnya nő bármikor kaphat pasit szexre. De a csúnya nő nem szexre vágyik, hogy előjáték nélkül beleélvezzenek hanem arra hogy szerelemmel tekintsen rá egy férfi.



2020. júl. 7. 22:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
81%

Ha boldogak lennének attól hogy kifizetnek egy prostit és tényleg csak az kéne, hogy egy szép nőbe verjék, nem nyavajognának itt, hanem elővennék a pénztárcát. Pont arról van szó, hogy a férfiak is akarnak elismerést, viszonzott szerelmet stb. Mi is EMBEREK vagyunk. Ezzel szemben a csúnya nők aláfeküdhetnek még ha nem is fullos férfiak alá, de náluk bőven jobbnál ingyen.


Hogy konkrét cáfolat legyen, engem rohadtul nem érdekel a szex annyira, én kölcsönös viszonzott szerelemre vágyom, ha hiszed ha nem és nem fektettem meg azt se akit lehetett volna, mert belevoltam esve egy olyan csajba akit nem... Jó nyilván én nem is vagyok férfi, így, de ez van.

2020. júl. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 A kérdező kommentje:
Elhiszem 62. hasznos volt a válaszod
2020. júl. 8. 00:40
 63/73 anonim ***** válasza:
21%
A cSunA NOK MIND hAZUDNAK iTT ES VALOGATNAK.MINDIG VISSZAUTASITANAK...VAJON mIERT ???? 29f
2020. júl. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:

Nem előnyös külsejű férfiak is ugyanúgy vágynak szerelemre, nem csak a hasonló nők. Ők is szeretnék vonzónak érezni magukat a párjuk szemében, aki nem csak beéri velük. Nyilván nem mind, de fordítva is ugyanúgy vannak kivételek.

Környezetemben pedig sok nem épp szép, vagy csinos, vagy bármilyen szempontból előnyös nő van kapcsolatban, és nem azért, mert beérték velük. Korábbi nagy szerelmem is egy szerintem kifejezetten ronda nővel van. Túlsúlyos, ráadásul aránytalan, se melle, se segge, nagy hasa, kidülledő szemek, kiálló metszőfogak, hosszú, férfias afféle "lópofa". És tudod mit? Tényleg szereti. Már összeházasodtak, gyereket várnak. Sokkal boldogabb, mint velem volt, hiába vagyok sportos, van formás, izmos fenekem, kerek mellem, szép vonású arcom, jó stílusom. Természetre sem vagyok elviselhetetlen, különben nem lenne már 5 éve boldog kapcsolatom. De exem mégis azzal a nővel boldog, mert van benne valami, ami miatt jobban összeillenek, mint velem anno. Ez van.

Az élet messze nem fekete-fehér, de ha frusztráltan, görcsösen élsz, akkor senkinek nem fogsz kelleni. Barátokkal elnézőbb az ember, mert nem velük fogja leélni az életét, nem velük alapít családot, így az, hogy ők kedvelnek, az egy dolog. Jó dolog, persze, de kapcsolatban az ember teljesen más.

Másik sztori, munkatársnőm nem szép, de nem is csúnya nő. Nem a legszebb a bőre, szemüveges (szerintem nem jól választott keretet, csak az volt olcsó...), kerek arca van, picit plusz súlya, de nem vészes, és aránylag jól oszlik el rajta. Néha sminkeli magát, olyankor egész korrektül néz ki. Soha nem is csókolózott, pedig 30+, és nem vallási, vagy egyéb meggyőződés miatt, hanem nem kell senkinek. Borzalmasan alulszocializált, hiába állítja, hogy mennyi helyre jár, mennyi barátja van. Eddig én csak azt láttam, hogy mindenki menekül előle, amikor teheti, én is igyekszem egy idő után lerázni, mert megterhelő vele egy légtérben lenni. Pedig ismétlem, nem csúnya, bár nem is szép. Smink nélkül picivel átlag alatti, azzal egy erős átlagos. Simán lehetne párja, ha nem lenne elviselhetetlen, és picit jobban öltözne (mert ilyen nagyi ruhákban jár kb).

2020. júl. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
42%
Egy csúnya nő is válogathat a férfiak között. Persze ehhez az kell, hogy veled ellentétben ne csak a tökéletesen kinéző férfiakat vegye észre.
2020. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
71%
#55 Az, hogy csúnya nőknek is van pasija, nem jelenti azt, hogy a pasijuk oda van értük. Én azért kicsit megértem a kérdezőt, mert én is ilyen vagyok,csak átlagosban. Nekem bármikor lehetne kapcsolatom, de nem akarok pótlék lenni senkinek és nekem sem kell pótlék. Én kölcsönös szerelemre vágyom. És ezt nehéz találni. És az, hogy a csúnyácska Géza szívesen dugna kapcsolatban is állandóra, mert más nem jut neki, az nekem nem elég.
2020. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
73%

66-osnál a pont, illetve még kiegészíteném: vajon milyen áron van kapcsolata egy csúnya nőnek? A pótlék, jobb híján szerep elfogadásán túl még sok mást is el kell néznie... Emellett neki maximálisan oda kell tennie magát, mert ha csak egy nap, csak egy területen nem nyújt 100%-ot, repül, mert vele szemben zéró tolerancia van érvényben, neki keményen kompenzálnia kell a csúfságát.

Én is csúnya nő vagyok. Évek óta egyedül, ami előtte nagy nehezen és ritkán összejött, azt is inkább hagyjuk... És látok bőven magam körül párokat, sőt, gyakorlatilag csak azokat. A szerelmen, vonzalmon alapuló, jó kapcsolatok egyikében sem ronda a nő. Az egymással csak jobb híján lévő, hulladék minőségűekben persze igen. Szóval ja, egy csúnya nőnek is összejöhet... Egy ilyen. Hurrá. 😒

A fentiek fényében persze ne legyen frusztrált az ember, nyilván nincs miért. Mosolyogjon derűsen, örvendjen tapsikolva, legyen ultrapozitív, elvégre megvan rá minden oka. Ja, nem...

2020. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
68%
Igen én is ismerek egy házaspárt, a csávó jól nezki a nő csúnya,nem is értettük eleinte ,hogy ezt hogy?!?! Aztán kiderült ,hogy a nő akkora csicska ,hogy ilyet még nem látott a föld,kiszolgálja a csavot és a neve kuss.Megy bulizni,nozni is a csávó és kell Türje a csúnya felesége hanem lapát. ..
2020. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
69%
68-as, erről van szó! Ezt "irigylik" a csúnya férfiak a csúnya nőktől, mert szerintük ez olyan jó? Bár amikor közlik, hogy még a csúnya nőknek is jut szexpartner vagy párkapcsolat, csak nekik nem, akkor az ilyen "mellékes kis apróságokról" valahogy mindig megfeledkeznek... 🤔
2020. júl. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
70%
Írtam a kérdezőnek,de nem fog visszaírni.Mar miért tenne? nehogy mar ismerkedjen...jobb sírni meg szidni a férfiakat nem ?
2020. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!