Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnya pasikat miért frusztr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya pasikat miért frusztrálja, hogy nem jut nekik nő mikor egy csúnya nő sokkal rosszabb helyzetben van?

Figyelt kérdés

A csúnya pasi megkaphat akármilyen fullos nőt, ha kifizeti pár órára, még válogathat is és szinte bármit megkaphat tőle szex terén. A csúnya pasi így boldog lesz, mert neki az volt a baja, hogy nem szexelhet fullos nővel.


A csúnya nő viszont pénzért sem jut szerelemhez, amire valóban vágyik, hogy szépnek lássák.


A pasik magukból indulnak ki mikor azt hiszik a csúnya nő bármikor kaphat pasit szexre. De a csúnya nő nem szexre vágyik, hogy előjáték nélkül beleélvezzenek hanem arra hogy szerelemmel tekintsen rá egy férfi.



2020. júl. 7. 22:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 A kérdező kommentje:
Nem akartam sajnáltatni magam ti kérdezgettetek műtétekről egyebekről, soha senki nem próbálkozott nálam ez az igazság nem az van hogy bárkit is levegőnek néznék, ez nem sajnáltatás. Gondolj rólam amit akarsz attól még nem ismersz te sem.
2020. júl. 8. 00:03
 52/73 A kérdező kommentje:

Úgyhogy fejezzük be jó éjszakát kívánok!

Akinek a kérdéshez van hozzáfűznivalója az írjon de ne a személyemmel kapcsolatban!

2020. júl. 8. 00:05
 53/73 anonim ***** válasza:
71%

Nem akartad sajnáltatni magad? Eleve a kérdésed arról szól, hogy neked mennyivel rosszabb másoknál és miért nem téged sajnálnak...

A kérdésedre már válaszoltunk. El kéne olvasni és fel kéne fogni.

2020. júl. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 A kérdező kommentje:
Mert itt a kérdések alatt azt olvasni, hogy mindegy hogy néz ki a nő lesz pasija pedig ez nagyon nincs így. Nem magamról írtam hanem általánosságban a csúnya nőkről sokan nem tudják mit kell átélnünk.
2020. júl. 8. 00:13
 55/73 anonim ***** válasza:
84%

Ha általánosságban a csúnya nőkről írtál és nem lesz a csúnya nőknek pasija, akkor a környezetemben miért lett mindnek és miért nem azt mondják, amit te?

Te nem a csúnya nők nagykövete vagy. Csak magadról írtál. Ne próbáld meg ezt általános igazságként másokra is ráhúzni.

2020. júl. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 A kérdező kommentje:
Nagyon ritka szinte csodával határos hogy egy férfi beleszeret egy csúnya nőbe. A környezeted kapcsolataiba nem látsz bele, valószínűleg azért vannak azokkal a nőkkel mert csak beérik velük vagy csak le látod nagyon csúnyának őket. Vannak olyan férfiak akiknek nagyon fenn van a léc külsőt tekintve, lehet te ilyen vagy.
2020. júl. 8. 00:21
 57/73 anonim ***** válasza:
74%

Aham. Szóval nem jönnek össze a csúnya nőkkel, de aztán mégis összejönnek velük, mert beérik velük. És én nem látok bele a környezetemben lévő kapcsolatokba, de te igen. Meg amúgy, az én környezetemben nincsenek is csúnya nők, csak én látom őket annak.


Látod, ezt írtam: Tök mindegy, hogy mit írunk. Te nem kérdezel. Te kijelentesz. Te elkönyvelted magadban, hogy úgy van, ahogy te mondod, aztán mindenféle magyarázatot gyártasz magadnak.

2020. júl. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 A kérdező kommentje:
Te nem vagy csúnya nő te nem értheted amit mi igen. Szerelmet azok a nők se kapnak hidd el ha tényleg csúnyák, te még mindig nem írtad magasan van a léc vagy nem. Olyan lehet mint egy szexkapcsolat, közben a pasi szebb nőről álmodik.
2020. júl. 8. 00:27
 59/73 anonim ***** válasza:
80%
Hagyjuk rá, nem lehet segíteni neki, ő elkönyvelte magának, hogy neki van igaza, írhat itt bárki bármit.
2020. júl. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
78%

"Te nem vagy csúnya nő te nem értheted amit mi igen."

Ismétlem: Te nem vagy a csúnya nők nagykövete.


"Szerelmet azok a nők se kapnak hidd el ha tényleg csúnyák"

Szóóóval, sok más csúnya nő véleményét ne higgyem el, de a te véleményed, aki mindenre magyarázkodik, elhiggyem? Bocs, nem.


"te még mindig nem írtad magasan van a léc vagy nem"

Mitől lenne magasan?


"Olyan lehet mint egy szexkapcsolat, közben a pasi szebb nőről álmodik."

Vagy nem. És ez a fordított felállásra is igaz. Sőt, szép nőket is megunnak ám...


De, én alszom. További jó önsajnálatban való fetrengést!

2020. júl. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!