Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnya pasikat miért frusztr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya pasikat miért frusztrálja, hogy nem jut nekik nő mikor egy csúnya nő sokkal rosszabb helyzetben van?

Figyelt kérdés

A csúnya pasi megkaphat akármilyen fullos nőt, ha kifizeti pár órára, még válogathat is és szinte bármit megkaphat tőle szex terén. A csúnya pasi így boldog lesz, mert neki az volt a baja, hogy nem szexelhet fullos nővel.


A csúnya nő viszont pénzért sem jut szerelemhez, amire valóban vágyik, hogy szépnek lássák.


A pasik magukból indulnak ki mikor azt hiszik a csúnya nő bármikor kaphat pasit szexre. De a csúnya nő nem szexre vágyik, hogy előjáték nélkül beleélvezzenek hanem arra hogy szerelemmel tekintsen rá egy férfi.



2020. júl. 7. 22:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
56%
#20: Hááát, valószínűleg nem merték közölni, hogy az értelmi képességeiddel is gond van, mert féltek, hogy a szörny megeszi őket! :D
2020. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 A kérdező kommentje:
Ne gondold hogy kimutatom a frusztráltságom és az elkeseredettségem, hogy okot adjak hogy még jobban belém rúgjanak.
2020. júl. 7. 23:20
 23/73 anonim ***** válasza:
32%

"az értelmi képességeimmel még senkinek nem volt gondja"


Hitegesd csak magad.

2020. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
25%
Jól van menjél aludni.Olyan nincs ,hogy a csúnya nem kell kapcsolatra mert van csúnya haverunk és a csúnya nők se állnak szóba vele.Megszerzem neked oké? Csak add meg az elérhetőséged.Gondolom nem kel mert csúnya....Te is várod a jó pasit a ronda fejessel az a baj.Sokat képzelsz magadról főleg ha valami iskolád is van,mert a a legtöbb csúnya nő erre vág fel ,hogy nekik van eszük...hát vAn mert a fiatalkorúk tanulással ment el mivel randizni nem igen vitték.
2020. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 A kérdező kommentje:
Remélem jól esett hogy bánthattál szép álmokat!!
2020. júl. 7. 23:22
 26/73 anonim ***** válasza:
96%
Mert attól még az nem vígasztalja, hogy a csúnya nők is ugyanúgy rossz helyzetben vannak. Attól nekik, esetlegesen csúnya pasiknak még ugyanúgy rossz.
2020. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 A kérdező kommentje:
Csúnya pasiknak is szép nő kell nekem viszont sose kellett modell kinézetű kigyúrt pasi de engem még a csúnyák is fújoltak, soha egy szót sem szóltak hozzám.
2020. júl. 7. 23:24
 28/73 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer megnéznék egy képet egy ilyen csúnya lányról, hogy valóban csúnya e, vagy csak bebeszéli magának.
2020. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
56%
De nem küld képet csak sirankozik,én már fogadnék ,hogy nem ais a külső a probléma hanem a belső.
2020. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 A kérdező kommentje:

Nincs bajom a szép nőkkel én is ismerek szép külsejűeket van köztük kedves és normális, van lenéző mindenki másmilyen.

Kelleni azért kellek senkinek mert ronda vagyok aki ismer valamennyire az kedvelni szokott.

2020. júl. 7. 23:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!