Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek ismerkedés, párkeresés során mennyire számít a férfi politikai beállítottsága, politikai értékrendje?

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 12:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17%
Normalis orszaban nem kene szamitania, de ez nem normalis orszag.
2020. júl. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38%

10.


Ezzel a résszel egyetértek, a közoktatás valóban sokkal jobb ott. Az ottani probléma "gyökere" inkább az a szintű naiv bárgyúság amit pl. a bevándorlás iránt tanúsítanak. Persze az sem különb ami itt van, hogy minden problémát rájuk hárít a vezetés meg riogatják az öregasszonyokat. De ők már átestek a ló túloldalára, az a szintű önfeladás amit tanúsítanak, vissza fog ütni egy idő után és akkor sajnos cseszhetik a jó közoktatást.


Valahol Svájc és Hollandia állnak a témában jó helyen, se nem ez a mindent elutasító magyar közeg, de nem is a bamba naivitás világa.

2020. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
Hungarista ne legyen és ne valljon egyéb más szélsőséges ideológiát sem!
2020. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%
Én akivel randiztam lány, fideszes volt nem titkolta.
2020. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%

Erősen jobbos vagyok és sokszor rasszista. Nem csak képeken láttam c-t.


Ha nem bolygatja a lány a témát, disztingválom magam. Nekem nem "kizáró ok", ha liberális, csak akkor ő is fogadja el, hogy én másképp gondolkodom, és ne próbáljon "megtéríteni" 😂


A magyar pártok közül viszont mindegyiket rühellem, és örülnék, ha a leendő párom is belátná, hogy pl Gyurcsány ugyanúgy egy kutyaütő, vagy pl a Jobbik egy vicc. Felesleges párthűnek lenni.

2020. júl. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok és nekem volt már lány, aki a “konzervatív világnézetem” miatt dobott.


Egyébként nyilván, hasonló hasonlót vonz, egy pride-ra járó vegán PC feminista nem fog egy full nácival összejönni. De azért vannak fokozatok...

2021. ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!