Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Vicces vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vicces vagy inkább komoly barátot képzeltek el magatok mellé?

Figyelt kérdés

2020. júl. 17. 16:17
A kérdező szavazást indított:
Vicces
Komoly
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő fontos és tudja helyén kezelni a dolgot.
2020. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kettő között. Alapvetően vicces, humoros, laza, de amikor kell, akkor képes komoly lenni.
2020. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A kettő miért zárná ki egymást?

Az a legjobb, ha valaki mindkettő tud lenni. Részben erről szól (bár az inkább a megjelenésről szól) a "Get a man who can do both" meme is: [link]

Az én barátom alapvetően egy humoros srác, aki mindig mosolyt tud csalni az ember arcára, de ha olyan helyzet van, ami igényli a komolyságot, akkor mindezt félreteszi. Mindkettő igaz rá, csak nem ugyanazokra a szituációkra.

21/L

2020. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az élet komoly dolgait ne vicceskedje, komolytalankodja el. Lehessen vele értelmesen beszélni a pénzről, párkapcsolatról, családról, meg még sok más "felnőtt" témáról. De a hétköznapi, egyszerű dolgokról szóló beszélgetésekben pedig jól esik ha humorral fűszerezi fel a dolgokat.
2020. júl. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2 in 1
2020. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vicceset. Meghaltam volna idegösszeroppanásban, ha túl komoly vagyok én is. Nem szeretem, ha valaki be van feszülve. A felnőtt élethez kell valamennyi komolyság, de ha normális a férfi, arra amúgy is képes akkor is, ha mellé könnyedén veszi az életet.

24N

2020. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Komoly helyzetben legyen komoly, de tudjon hülyülni, szórakozni is.

Azt nem bírom, amikor valaki komoly helyzeteket elröhögcsél, a fapofák meg hosszú távon unalmasak.

2020. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!