Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha egy garzonban élő (saját magam vettem),diplomás (állam bácsi átlagosan fizet), 36 éves férfi nem igazán tud főzni (persze ne egy teára, rántottára, bundás kenyérre vagy túrós tésztára gondoljunk), és az édesanyjától hozza a kaját?

Figyelt kérdés
Az meg hamar taccsra verné az embert, ha minden nap 1500 ért ebédet vennék, plusz reggeli, vacsora. Főzni próbáltam, de nem nagyon ment, vagy ehetetlen lett a kaja.
2020. júl. 21. 12:30
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Jaaa, látom.
2020. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Te hogyan ítélnéd meg ugyanezt.


Pont úgy, mint a szavazás legfelsőbb variácója mutatja.

2020. júl. 21. 12:42
 13/38 anonim ***** válasza:
36%

Minél többször gyakorlod, annál jobban fog menni. Nekem se sikerült elsőre szinte semmi tökéletesen. Szerinted anyád örökké fog élni?


Ott van az inzernet is millió recepttel, sőt videón is nézheted hogyan kell elkészíteni ételeket. Ennyi idősen úgy illene már, ha néha te vinnél a szüleidnek valamit, vagy te segítenél nekik. Lúzer vagy. Most mgint -1 pont a nagyon okos diplomásoknak.

2020. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
86%

Olyan szavazási lehetőséget, hogy nem gáz, nem is adtál meg? :)

Szerintem nem gáz, ha más téren nem vagy életképtelen.

2020. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 Lachesys ***** válasza:
100%

hat nem a legjobb dolog nyilvan. azert egy tepsibe belerakni a befuszerezett hust es negyedorankent megforgatni meg onteni ala vizet ha elforrt nem nagy mutatvany. szoval ok, hogy nem egy michelin csillagos etterem sefje vagy, de azert egy hus+krumpli, vagy brassoi, vagy akarmi az nem olyan nagy dolog.

persze ha lenne egy pasi aki ilyen, de ezen kivul jol kijovunk, stb, nem hajtanam el, de mondjuk akkor ugy osztanank fel a hazimunkat, hogy en fozok-o mosogat es porszivozik.

2020. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Az a része szerintem kicsit necces, hogy anyukád főz rád, nem te oldod meg magad, még ha nem is főzéssel, de mondjuk valami menüzős helyen. De persze ha közel van, miért ne.

A főzés nálam plusz pont, de ha amúgy minden mást képes vagy megcsinálni, akkor nem zavar, ha nekem kell. Párom egyébként ilyen, sosem főz. De mos, takarít, WC-t, kádat pucol, barkácsol, elmosogat, kitereget, tehát tényleg minden mást megcsinál a házban szó nélkül. A főzésre igénye sincs igazán, mindig elvolt nélküle, megoldotta máshogy.

Viszont saját tapasztalat, hogy érdemes próbálkozni a dologgal, nem olyan nehéz. Én is marha béna voltam az elején, tényleg ehetetlen dolgokat sikerült néha csinálnom. De aztán volt egy-két sikerélmény és teljesen belelkesített. Azóta több a kedvem hozzá és jobban is megy. Na mesterszakács az nem vagyok most se, de egész jól elboldogulok már a konyhában.

2020. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Alapszinten mindenki meg tud tanulni főzni. Valóban vannak nehezen ekészíthető, könnyen elrontható ételek is, de vannak olyanok is, amelyeket nehéz elrontani, hacsak mondjuk nem sózod el. Ott van például a "Szakácskönyv kétbalkezeseknek" c. könyv. Lehetetlen, hogy ha pontosan követed az utasításokat, ne tudj összerakni magadnak mondjuk egy elfogadható pörköltet. Elég, ha 5 féle ételt megtanulsz, máris nem kell anyukádra vagy kifőzdékre hagyatkoznod. Próbáld meg, nekem is sikerült. Sok sikert!
2020. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
69%
Nem tartom gáznak. 37 éves vagyok egyedül élek a saját házamban. Hétközben hozatom a kaját (800ft) amit este eszek meg vacsorára,mert amíg dolgozok addig hideget eszek. Hétvégente meg eljárok anyámékhoz ebédelni és vacsorázni. Nem tartom gáznak,másnak meg semmi köze hozzá.
2020. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
0%
18-as vagyok. Mindent én csinàlok magamnak. Mosás,mosogatás,takarítás,ablakpucolás,wc-kád-mosdó takarítása,fűnyírás stb. Tehát nem anyám jön,hogy megcsinálja helyettem. Ha valaki szerint az is gáz,hogy szombaton és vasárnap elmegyek anyámékhoz és ott eszek az meg bekaphatja bő nyállal....
2020. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Utolsó, nekem majd minden családos ismerősöm a hétvégét vagy az egyik szülőknél vagy a másik fél felmenőinél töltik. Szóval szerintem az rendben van.
2020. júl. 21. 13:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!