Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha egy garzonban élő (saját magam vettem),diplomás (állam bácsi átlagosan fizet), 36 éves férfi nem igazán tud főzni (persze ne egy teára, rántottára, bundás kenyérre vagy túrós tésztára gondoljunk), és az édesanyjától hozza a kaját?

Figyelt kérdés
Az meg hamar taccsra verné az embert, ha minden nap 1500 ért ebédet vennék, plusz reggeli, vacsora. Főzni próbáltam, de nem nagyon ment, vagy ehetetlen lett a kaja.
2020. júl. 21. 12:30
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
74%

Én 19 évesen mentem albérletbe egy idegen városba (egyetem miatt) és ott, mivel csak több hetente jártam haza, ezért elég hamar megtanultam főzni. Ez jó nagy kifogás, hogy az elején nem sikerül jól a főztöd. Igen. Ezért kell gyakorolni.


Valld be, hogy csak a kényelmesség miatt csinálod, mert nem akarsz napi fél-1 órát a konyhában tölteni. Egyébként hónapok, de inkább hetek alatt meg lehet tanulni elfogadhatóan főzni. (Főleg ha az ember magának főz.)

2020. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%
Nő vagyok. Bármit elszúrok, egy tészta kifőzését is, 10. és 100. alkalommal is. Ennyit arról, hogy aki olvasni tud, az főzni is, és hogy a videók is segítenek. Nem segítenek, egy krumplit nem tudok rendesen és normális tempóban megpucolni. Sosem fogok főzni. Szerencsém van, ahol élek, lehet hozatni a kaját arról a konyháról, ami a gyerekeknek és az időseknek is főz. Olcsó, és nekem teljesen jó minden szempontból. Akinek ezzel baja van, jobb, ha békén is hagy, a többi bénázásomat sem tudná elviselni, csak felhúzná magát, és halálra b@xogatna érte.
2020. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
utolsó, pedig itt eddig mindenki leírta, hogy a főzés pofon egyszerű, nem lehet elrontani 1-2 gyakorlás után...
2020. júl. 21. 14:34
 24/38 anonim ***** válasza:
72%
Lényegtelen, hogy mid van. Ha feleennyid lenne, akkor is szánalmasnak tartanám, hogy ilyen vén fejjel még anyádat dolgoztatod ahelyett, hogy inkább segítenéd és kímélnéd.
2020. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem gáz.

Nem kell mesterséfnek lenni, de nekem mindig gyanús hogy aki azt mondja hogy "nem tud főzni", az mennyire lehet vajon életképes... hisz elmondása szerint nem tud például írott vagy hallott instrukciókat követni.

Az tök oké ha valaki nem szeretne főzni, nem vonzza nem érdekli, nincs kedve vesződni vele. Csak egyrészt akkor nem értem, miért kell a "nem tudok" duma, másrészt nekem most 25 évesen leégne a képemről a bőr ha anyumhoz járnék menzázni. :D Felnőtt emberként önállóan oldom meg az étkezésem, akár főzéssel akár mással, de nem anyummal főzetek magamra.

2020. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
#22 én mondjuk ezzel a helyedben nem dicsekednék, ez már azért életképtelenség mesterfokon.
2020. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Nézd, alapvetően nem tartom gáznak, ha valaki nem tud főzni, mert senki nem születik úgy, hogy tud főzni, mindenki tanulja. Viszont nekem ez vészcsengő lenne, hogy anyukád főz rád, és talán ezt várod el majd a párodtól is, esetleg hogy anyuci főztjén kívül más nem is fog neked megfelelni. Gyakorlással meg lehet tanulni főzni, van, ami nekem sem sikerül, van, amiből több receptet kipróbálok, mire találok valamit, ami nekem jó. Velem is előfordul, hogy a szüleimtől kapok kaját, de én is szoktam nekik lepasszolni, ha valamiből sok készül, van, hogy cserélünk, és akkor nem ugyanazt esszük egész héten, ők sem, én sem.
2020. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz,hogy anyád főz rád.
2020. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%
Kiváncsi lennék milyen válaszok lennének,ha a kérdező nő lenne.
2020. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%
26: Nem életképtelenség mesterfokon a probléma neve, hanem csapnivaló finommotorika/diszpraxia. A mai gyerekeknél ezt már fejlesztik, a mi időnkben meg fogalmuk sem volt róla, és úgy maradtunk.
2020. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!