Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit dobott sors? Nőt, boldogsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit dobott sors? Nőt, boldogságot? Vagy problémákat?

Figyelt kérdés

Lehet látni, hogy pár ember kiteljesedik.

Olyan kapcsolatokat, ahol már van szex, szerelem, minden, jól megértik egymást.

Az a helyzet, hogy mindenkinek más helyzeteket dob a sors.

Mielőtt az ember leszületik földre, elméletileg tudja mire vállalkozik.

Ez is a karma okozata, csak sokan nincsenek olyan rezgésszinten, hogy átlássanak bonyolult dolgokat.



2020. júl. 23. 20:03
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Nem így működik ez. Kevesebbet kéne foglalkozni ti nektek nőknek a pénzzel és többet a megértéssel.
2020. júl. 23. 23:16
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj....


A mostani barátnőmmal nagyon jól kijövünk. Már 1 éve együtt vagyunk és már komoly dolgokat tervezünk. Könnyedén el tudom vele képzelni a jövőm és ő is velem.


Na ... hogy a sors hozott-e össze?


Ahoz hogy találkozzunk előtte a Tinderről 20 lánnyal kellett találkozom, ami kb 30-35 randit jelent (van akivel több) és mindezt kb fél év alatt.


Na ... ahoz hogy azzal a 20 lánnyal találkozzak kb 100 lánnyal kellett beszélnem. Volt hogy ők nem akarta velem, volt hogy én nem akartam a másikkal mert beszélgetés során megtudtam valamit róla, ami miatt tudom hogy semmi nem lett volna köztünk vagy éppen a személyiségét nem bírtam.


Na ... ahoz hogy 100 lánnyal beszélgessek kb 450 match kellett, talán 500 is volt.


Na ... ahoz hogy 450-500 matchem legyen. Egy teljesen átlagos tinderes siker ráta kb 3%. Szerintem nem vagyok sikeres kifejezetten meg rengeteget húztam jobbra szóval minimum kellett 15 ezer jobbra húzás.


... de nyílván nem mindenkit húztam jobbra.


Így ehez kellett kb 25 ezer jobbra vagy balra húzás. Ami rettenetesen sok, nyílván sok embert többször is feldobott a tinder, mert rengeteg emberrel találkoztam legalább 4x, de ez is mutatja hogy kb minden Tinderező lány felett dönöttem akkor.


Arról nem is beszélve, hogy minden egyes lánynál egyre jobbá kellett válnom a kommunikációba, hogy legyen nála esélyem és az elején kb senki sem akart találkozni a vége fele meg már 10 perc alatt leszerveztem 2 különböző lánnyal egy randit.


Plusz ez olyan szinten negatívan befolyásolta a tanulmányaimat, hogy 29 kreditből csak a felét szereztem meg.


Tehát ... ezt nem nevezném sorsnak. Kemény munkának, akaratnak és önfejlesztésnek nevezném. Plusz tudtam mennyit érek, ki illene hozzám így válogattam, míg meg nem találtam azt akit ténylegesen eltudok magam mellett képzelni.

2020. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
94%

Szia, már hiányoztál!

Nem, még mindig nem társadalmi probléma, csak téged szarnak le a nők.

2020. júl. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
És még azt, akinek nincs pénze, ugye?
2020. júl. 24. 00:09
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem sincs sok pénzem mégis van barátnőm. Sőt a legjobb barátom munkanélküli jelenleg és neki is van egy barátnője és mindkettőnk kapcsolata boldog. Na most ez hogy lehet ha?
2020. júl. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Kivételek vagytok, de milyen nőkkel, az sem mindegy.
2020. júl. 24. 00:13
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Én egy széppel és művelttel, akinek a munkája/szenvedélye, hogy festményeket restaurál egy múzeumban, szóval még tehetséges is. Én jelenleg két munka között vagyok.
2020. júl. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Micsoda szerencse....
2020. júl. 24. 00:38
 29/45 anonim ***** válasza:

#25-ös vagyok

Nem kivételes esetek ezek, ez teljesen normális hétköznapi dolog. Minimum a párkapcsolatok fele ilyen, de lehet még több is. Nekem is és barátomnak is teljesen normális művelt értelmes barátnője van.

Szerintem te vagy itt a kivételes eset csak a haragod miatt általánosítasz.

2020. júl. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Könnyű ezt állítani. harag is csak abból lesz, ha tesznek érte.
2020. júl. 24. 02:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!