Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit dobott sors? Nőt, boldogsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit dobott sors? Nőt, boldogságot? Vagy problémákat?

Figyelt kérdés

Lehet látni, hogy pár ember kiteljesedik.

Olyan kapcsolatokat, ahol már van szex, szerelem, minden, jól megértik egymást.

Az a helyzet, hogy mindenkinek más helyzeteket dob a sors.

Mielőtt az ember leszületik földre, elméletileg tudja mire vállalkozik.

Ez is a karma okozata, csak sokan nincsenek olyan rezgésszinten, hogy átlássanak bonyolult dolgokat.



2020. júl. 23. 20:03
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Én sem, de ha nincs nő hosszútávon, akkor kénytelenek lesztek.
2020. júl. 25. 08:09
 42/45 anonim ***** válasza:
39: Muszáj? Miért, pisztolyt tartanak a fejedhez? Én sosem mentem, pedig 30 felett vagyok, és bőven megengedhetném azt a 20-ast egy órára anyagilag.
2020. júl. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
31: de van nőnk, épp ez a lenyeg.
2020. júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
A többségnek nincsen, inkább épp ez a lényeg.
2020. júl. 25. 08:58
 45/45 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális hogy sok hszonéves van barátnő nélkül? Persze ez nem jó a többségüknek de ha nincs barátnőjük annak olyan oka van ami ellen tenni lehet. Nem pedig azért mert a sors úgy akarta hogy nekik ne legyen. Ha tesz érte az ember akkor mindenkinek lehet barátnője. Mindenki előtt ott a lehetőség csak meg kell találni ennyi. Neked is ezt kéne a siránkozás helyett
2020. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!