Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szajkózzák itt ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szajkózzák itt ezen az oldalon rengetegen, hogy mennyire jó a szingliség, az egyedüllét? De vajon hány évesek ezek a kommentelők, mert nagyon nem mindegy, hogy valaki 20, 30 vagy 40 (vagy még több) évesen van egyedül.

Figyelt kérdés
20 on évesen még buli, 30 felett már kissé furának nézik az embert (33 vagyok és egy néni szólt meg az egyik rokonomnak, hogy van-e már feleségem, gyerekem, és mondta ha nincs, akkor gyanús, hogy már nem is lesz, ott szörnyűlködött a néni. 40 felett meg szinte már kiveti a társadalom, majdnem betegnek tituálják az illetőt, hogy biztos meleg, stb. Ideig-óráig, 1-2 évig lehet jobb a magány (párkapcsolati tekintetben), a szingliség, amíg tanulsz, váltogatod a munkahelyeket, stb, akkor lefoglalod magad. De egy bizonyos kor felett...Ugye utána meg már az van, hogy azért nem nagyon kellesz a másik nemnek, mert már nem vagy fiatal, nem olyan feszes az arcod mint 20 vagy 25 évesen.
2020. júl. 24. 22:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

37 évesen váltam el, 6 évvel ezelőtt. Azóta nincs párkapcsolatom. Jól elvagyok. Persze, néha hiányzik a szerelem, intimitás, de nem igazán találtam meg (hogy őszinte legyek, nem is keresem olyan vadul) úgyhogy jól elvagyok így.

A szex hiányzik, de ott a vibrim, meg azért volt azóta egy másfél éves és egy pár hónapos szex kapcsolatom. De ezekből most már elég. Ha lesz igazi,komoly kapcsolat, jó, ha nem, nem. Akkor is jobb egyedül mint egy nem jó kapcsolatban.

2020. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
De azert 43 evesen mar tenni kell h egy jo 40 es pasit megfogj. Itt mar nem eleg egy nonek varni a sult galambot mint 20 on evesen
2020. júl. 25. 20:02
 23/25 anonim ***** válasza:
Voltak válásaim, a legutolsó 46 éves koromban, jövőre leszek 50. Huszonéve sportolok, hétvégente 100+ km-eket tekerek, sok barátom és egyéb hobbim is van. nagyon jól érzem magam egyedülállóként, ill. "választott-szingliként", ahogy az egyik hozzászóló találóan megfogalmazta. Lennének jelentkezők, csak az eddigi kapcsolatok nekem nagyon sokba kerültek lelkileg, úgyhogy koszönöm szépen, ilyet már nem kérek. :) (F)
2020. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

#22 Tévedésben élsz, én senkit nem akarok "megfogni". Én abban hiszek, hogy két ember egymásra talál és kölcsönös az érdeklődés. Eszem ágában sincs teperni valakiért aki nem lelkesedik értem, azzal nem egymást keressük.

Mindazonáltal a szingliség jó. Jobb mint olyannal kapcsolatban lenni, akibe nem vagy szerelemes.

2020. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szingli az a saját akaratából akar egyedül lenni, csak a szót magát keveri az emberek cirka 95%-a az egyedülállóval.


Egyébként én 31 vagyok és én 5 okból nem vágyom ilyenre

1. Tökéletesen látom hogy a kollégáimnak ezzel milyen az élete, köszönöm ez nekem nem kell.


2. Vannak olyan dolgok a magánéletemben amihez idegen embereknek semmi köze nincs. Meg sok pénzbe is kerül, röpködnek havi szinten a 100 ezrek. Továbbá nem kell a reklám és nem óhajtok ezen változtatni.


3. Nem szeretnék gyereket. Nem vágyom ilyenre.


4. Munkám az időm 70%-át elveszi. Se időm se energiám nincs arra, hogy a munkámban lévő embereken kívül még + 1-el foglalkozzak barátnő v akármi címen.


5. Nagyon rosszul viselem ha beleszólnak a magánéletembe és korlátozzák a szabadságom. Nekem ne írja elő senki, hogy én mikor, mit, és mi alapján kívánok megtenni. Nem magyarázkodok én senkinek ez nem az óvoda.


Nekem megvan a saját baráti köröm, megyünk mindig ide oda. Köszönöm de nekem ez így jó.


31 F Szakápoló

2020. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!