Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Előfordult valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Előfordult valaha veletek, hogy tetszett egy nő, de valamiért nem akartátok, hogy megtudja, ezért direkt csináltatok valamit, ami egyértelműen jelzi számára, hogy nem érdekel titeket?

Figyelt kérdés
Ha véletlenül igen a válasz, légyszi, azt is írjátok meg, hogy mit csináltatok, és miért volt fontos, hogy azt higgye, nem érdekel titeket!

2020. júl. 26. 12:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
82%
Hát nekem egyik rokonom felesége bejött egy időben. Emiatt szégyenkeztem, és nem akartam, hogy bárki megtudja, hogy szétszedtem volna az ágyban:) 30f
2021. jan. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy új kolléganő érkezett a céghez.

Jóval fiatalabb, csinos és tetszik, bár nem olyan nagy szám, nem is ismerem ezenkívűl, és mint kiderült gyorsan: kapcsolatban él (természetesen)

Mivel esélyes hogy beleszeretnék könnyen, ezért újszerű móddal előzöm meg: semmibe nézem, nem beszélek vele, pedig volna rá mód könnyen. Olyan szinten kerülöm hogy teljesen úgy látszik mintha utálnám őt, pedig semmi okom rá.

Csupán megkímélem magamat egy újjabb felesleges és kellemetlen nőügytől, szinte büszke vagyok, irányítom az érzéseimet, megelőzéssel.

2021. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
52%

Munkahelyemre érkezett egy új lány, csak 17 éves, gyakornok. Irodában én nyitottam felé először, ezért jobban rajtam "csüngött", gyakran kérte a segitségem, mert én "úgyis mindent tudok". 😀

Korához képest nagyon intelligens, és gyönyörű, elején nagyon jól esett beszélgetni vele, de később féltem, hogy szerelmes leszek így ellöktem magamtól. Amikor kávézni hívott nem mentem, illetve kevesebbet kerestem a társaságát. Végül egy másik sráccal jött össze a munkahelyemrol, de csak hetekig tartott és csúnya vége lett.

2021. febr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
23-akkor megkímélted magad egy felesleges drámától.
2021. febr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24-es...vagy a boldogságtól.
2021. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

En próbáltam visszafogni magam de nem birtam :(

Még annak is elmondtam az erzeseim egyszer aki eskuvo elott állt....De pl vele azota is jóban vagyok. Szerintem jól jött ki h oszinte voltam.

2021. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!