Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfiak ezentúl előben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak ezentúl előben egy nőhöz sem mennének oda, akkor szinte minden nő társkeresőn lenne, mert a nők jobban nem mernének előben kezdeményezni mint a férfiak, tehát félénkebbek?

Figyelt kérdés
De egyébként tudják szidni a férfiakat hogy milyenek a mai férfiak hogy nem mernek odamenni a nőkhöz, kíváncsi vagyok hogy ha hirtelen neki kéne kezdeményezni akkor mennyire mernék ezt megtenni..
2020. júl. 27. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
A normális férfiak kezdeményeznek élőben és neten is, a normális nők pedig örömmel fogadják a nekik tetsző férfiaktól a közeledést. Ha nincs "egyezés" mindenki tovább lép és majd jön a következő.
2020. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Nem azėrt nem megy oda, hanem azėrt nem megy oda egy fėrfi egy nőhöz ,mert nem tudja van e valakie. Engem akartak már leverni parszor azėrt mert pusztán szóba mertem állni egy nővel. De jobb esetbe volt hogy átnėztek rajtam ,vagy leugattak csak azėrt mert beszėlgetėst próbaltam kezdemėnyezni.

Pedig àtlagos tiszta barátságos álltalában vidám ember vagyok.

2020. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért nem megyek oda egy férfihoz nő létemre ismerkedést kezdeményezni, mert félénk vagyok, hanem azért, mert ha egy férfi nem mozdul meg azokra az egyértelmű jelekre, amiket adok, akkor vagy nem nem kölcsönös a vonzalom, vagy nem független, vagy nincs benne annyi bátorság és magabiztosság, hogy megszólítson - szóval egyik esetben sem lenne ebből semmi.
2020. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még egy fontos dolog: soha, de soha nem szidtam vagy kritizáltam sem konkrét férfit, sem a férfiakat úgy általában azért, hogy nem mernek kezdeményezni.
2020. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként nem szokásom idegenekhez odamenni. Szerintem "retardált dolog" csak úgy random "jóasegged" alapon odasétálni valakihez, aztán ha elküld akkor 1 zebrával arrébb egy másikhoz, aztán egy harmadikhoz, "mer annakisjóasegge". Inkább közös ismeretség, közös projekt, hobbi, akármi mentén "alakul az ismeretség magától" módon szeretném a nagy Ő-t megtalálni.
2020. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Baromság. Egy barátom sem volt úgy, hogy odajött a semmiből. Egyéb idmerettsegbol alakult ki kölcsönös szimpátia és közeledés után.
2020. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én oda merek menni,mindegy,hogy szexet vagy kapcsolatot keresek.
2020. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igenis egy férfi merjen leszòlitani egy nőt... Ne legyen tőketlen... Társkeresön ismerkedni nem férfias... Règen mikor nem volt net akkor is élőbe ismerkedtek az emberek... Szerintem èletképtelen az ilyen férfi...
2020. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!