Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ilyen 500-1m nettót kerestek, csak vetetős nőkkel vagytok együtt? Ha lemenne a nettótok kb. 230-ra, nő nélkül maradnátok?

Figyelt kérdés

Sok alacsonyabb beosztású kollégámnak van pára (nője/felesége), tudom, mennyit keresnek a cégnél (200-280 nettó) én.


De látható, hogy a tanárok között is ugyan úgy 70-80 %-nak van párjuk, tűzoltóknak, rendőröknek, eladóknak, pszichológusoknak szintén. Nem éri el a 300-at a nettójuk, sokszor a 200-at sem. Úgy látszik, mintha pénz nélkül is működnének ezek a kapcsolatok.


Itt viszont már a 350 nettó is karcsú, merthogy egy nő utazgatni akar tengeren túlra, drága ruhákba akar járni, drága telefon kell, stb.?


Az ilyeneknek csak a pénzre épül a kapcsolatuk?


Ha nem keresnének annyit, elhagyná a nőjük?


Tényleg csak "anyagias" nők vannak a világon? Nagyanyáink idejében pont ők voltak azok, akik spórolásra nevelték az egész családot.


2020. júl. 29. 01:13
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
51%

Nem veszek nőt, heteró vagyok.


Amúgy nem azért fikázom személy szerint a 350 nettót, mert annyira tré lenne, hanem azért, mert ahhoz valóban kevés, hogy egy taknyos proli meg akarjon vele venni. Az ilyen kérdések alá én is oda szoktam írni, hogy mit akarsz a szaros x nettóddal, de nem azért, mert ha több lenne, akkor meg tudna győzni, hanem mert nem sok szanalmasabb dolgot tudok mondani annál, mikor egy férfi elhiszi magáról, hogy a nemzetközi viszonylatban aprópénz kenyérrevalójával majd meg tud venni és ki tudja váltani azt vele, hogy emberileg egy nagy nulla. Rühellem, mikor valaki a fizetésével flexel és prostinak néz.

2020. júl. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
97%
Az első 2 bekezdésed pont üti at utolsó bekezdést. Most akkor csak anyagias nők vannak a világon, vagy a kevesebbet keresőknek is van párjuk. Az öcsém nagyon jól keres, a menyasszonya meg tanítónő, egy kedves, aranyos hétköznapi lány. Az én férjem is jól keres, de szerencsére most már én is, úgyhogy nem a pénzre épül a kapcsolatunk, az egy eszköz a céljaink eléréséhez.
2020. júl. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
40%

Ez a gyakorikérdések. Itt mindenkinek millió környéki a nettója, és ez csak a beugró. Legalábbis a saját beszámolók szerint...


Így el is érkezünk oda, hogy ezek a "nagyon gazdagok" most majd jól leszidnak, hogy márpedig ők nem ilyenek, mindegyiküknek mesébe illő szerelme van, és a háttérben az anime-szemű kismadarak is nyomják a Disney stúdió korai munkáira jellemző vokált a háttérben.

2020. júl. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Amit leírtál ha úgy tetszik a "piaci" helyzet miatt van.

A pszichológusok és tanárok között egyszerűen több a nő, így azok a férfiak elvihetik maguknak a nem anyagias nőket.

Ehhez képest mérnökként alapból sokkal kevesebb nőt ismersz meg, ezért kiélezetebb lesz a verseny, emiatt sokkal több téren kell jól teljesítened, ilyen a fizetés is.

Most mondhatnánk a mérnökök menjenek el ismerkedni, de sajnos pont azt látom hogy sok nőnek eszébe sem jut hogy a természetes környezetéből kitörjön ismerkedési céllal, ezért ez a terv nem túl hatékony.

2020. júl. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy normális ember ilyenekkel foglalkozik. Aki a pénzre hajt annak nyilván fontos lehet, de ott sem az abszolút értékben vett "számokat" nézik, hanem a külsőségeket. Menő, drágának LÁTSZÓ tárgyak: ruhák, autó(k), Facebook, Instagram posztok (amik árulkodhatnak egy-egy nyaralásról). De a lényeg itt a LÁTSZATon van. Szóval ez nem feltétlen jelent tényleges gazdagságot, vagy jómódot. Nézz körül, általában a csóró prolik szoktak/akarnak mindig gazdagabbnak látszani, ők vesznek erejükön felül fölösleges dolgokat, csak a kivagyiság miatt. Az igazán gazdagokon nem látszik, hogy van pénzük, mert az ő pénzük nem fölösleges baromságokra megy el, hanem dolgozik helyettük.

És egyébként is, akinek 200 nettója van még lehet relatíve "gazdag".

Pl. örökség révén. Gondolok itt arra, hogy örököl egy/több lakást, családi házat, akár autót, vagy egyéb értékesebbi ingóságot, nyaralót, földeket stb. Szóva la fizetése lehet 200 vagy kevesebb, de lehet, hogy bérleti díjból mondjuk bejön neki a többszöröse havonta.

2020. júl. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Akit en ismerek, millio feletti osszeget keres, egy normalis novel van egyutt, evente jarnak nyaralni, de olyan helyekre, ahova gyakorlatilag barki eljut, par evente mennek el csak valami extrabb, dragabb helyre. Egyikuk sem jar Gucciban, abbol vesznek csak dragat, amibol van ertelme (pl technikai kutyuk, haztartasi gepek), a gyerek van neha elkenyeztetve unnepnapokon, mert akkor kap valami draga ajandekot, de a hetkoznapokban o is atlagos holmikban jar, mint barki mas es nem vesznek meg neki minden szart mindig.

Hogy elhagyna-e, ha kiesne a bevetel? Onmagaban csak ezert nem hiszem. De ha le kell adni egy szinvonalbol (pl csaladi hazbol egy lyuk panelba koltozni) es nem tudnak visszamenni, az okozhat frusztraciot, ami tonkreteheti a kapcsolatot. Meg eleve nem mindegy, mi az oka a szinvonalcsokkenesnek, onhiban kivul tortent, vagy egy hatalmas idiota fsz volt a ferfi, eljatszotta, elbukta, lebukott adocsalassal, stb. Utobbi eset rosszabb. Tehat kozrejatszhat a penztelenseg, de nem olyan ertelemben, ha nem tudnak nyaralni menni, akkor tipli van a ferfinek, hanem ez egy folyamat, aminek vagy happy end a vege, vagy nem.

Persze biztos van olyan is, aki azonnal szakit, mert ha siet talal egy uj penzes csavot akivel meg el tud menni iden nyaralni, de szerintem ez ritkabb :D

2020. júl. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
5%
Ahhoz, hogy átlagos vagy annál rosszabb fizetéssel is lehessen nőd, baromi jól kell kinézned.
2020. júl. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nevetségesek ezek a kérdések és válaszok.


Tényleg, te hoztad fel, hogy a való életben mennyi normális pár van. Akkor mi a kérdés? Persze, hogy átlagemberek is találnak párt, csak jobb dolguk is van, mint ezen a szenny oldalon lógni.

2020. júl. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

"merthogy egy nő utazgatni"


Ki nem szrja le h mit akar? Fizesse ki amit akar, mi vagyok én, bank? Vagy egy jótét lélek aki a másik igényeit teljesíti? Elkezd hisztizni mint egy kisgyerek? Lapátra tenni, húzzon le mást. Gyerekfejűvel nem kezdünk. Ha felnőtt, akkor lehet beszélgetni is vele, csak sajnos ezeknek a zöme megmarad a tini korszaknál megfűszerezve egy kis extra pénzt igénylő elvárásokkal.

2020. júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Tanár vagyok egy gimiben, plusz ofi+ pályázati pénzek. 34 vagyok, nettó 240-t fogok most keresni, mert 10%-os ágazati pótlékot kapunk augusztustól. Ha meghallják a nők, hogy ez vagyok, 80% vissza sem ír többet, 19% kibúvót keres (messze élek, most mennem kell, most megyek külföldre, stb). A maradék 1 meg budipucoló Mariska (már elnézést).
2020. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!