Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sértődött meg ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődött meg ezért a lány annyira?

Figyelt kérdés

Szóval Facen irkálgattunk már egy ideje és azt kérte tőlem, hogy őszintén mondjam meg, hogy szerintem ő mennyire jó csaj egy 10-es skálám. Először nem akartam rá válaszolni, mert külsőre egy tök átlagosnak tartom a csajt, a belső értékei viszont jobban bejöttek nekem. Addig nyaggatott, hogy végül csak leírtam a véleményem 6/10. Erre csak annyit mondott, akkor keressek olyat aki tetszik és letiltott..


Nem értem ezt, ő kérte, hogy legyek őszinte, most ha azt írom, hogy 10/10 akkor már dugtunk volna lehet? Miért baj az manapság, ha egy férfi őszinte? 28/F



2020. aug. 2. 11:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
44%
Mert buta:D és mert nem az, és nem olyan ember akinek eleinte kiadta magát neked. Legközelebb tanuld meg, hogy ha valaki mond magáról valamit, az még koránt sem igaz, mert látod elég egyetlen őszinte válasz és kiderül, hogy kamuzott magáról.
2020. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
73%
Nemár ember :DDDD
2020. aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%
Nőként mondom, hogy ez hiba volt, a legtöbb nőnek ilyet nem lehet írni.
2020. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Még sokat kell tanulnod a nőkről..
2020. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk hülyeség volt ezt válaszolni neki, de az ilyen szociopata játszadozásért meg ő mehet el a kva anyjába :D

Várta, hogy fényezd az egóját és mivel nem jött össze, besértődött...

2020. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%
Maradj őszinte akkor is, ha a másiknak ez rosszul esik. Az viszont tény, hogy ez a 6/10-es "értékelés" nem túl biztató egy nő számára, aki maximálisan vonzó szeretne lenni a másik félnek. Ez annyit jelent, hogy tetszik neked valamennyire külsőre, de nem eléggé. Nőként ez elég kiábrándító attól az embertől, akivel ismerkedik. Le lehet szavazni, de én a véleményem felvállalom bármikor. Hosszútávú reményt én sem fűztem volna a lány helyében ehhez az ismerkedéshez.
2020. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehetsz ennyire hülye. Ismerkedtek, fűzöd az agyát a csajnak majd benyögöd, hogy egy 6os. Mégis milyen reakciót vártál erre? Egy nő arra vágyik, hogy ő legyen a tökéletes a pasija számára, nem pedig egy hatos.. Keress magadnak egy 10est inkább, mindenki jobban jár.
2020. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%

Még ha tényleg 6/10 okés. De ha neked tetszik, akkor 10/10

Nekem is tetszik egy 6/10 csávó, de az én szememben ő a tökéletes 10/10.

Mondhattad volna azt is hogy neked bejön úgy ahogy van, amilyen.

Ha meg nincs így, akkor meg tényleg mit keresel mellette?

2020. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%

"Erre csak annyit mondott, akkor keressek olyat aki tetszik és letiltott.."


Igazat mondott kérdező. Keress olyat, akinek a belső értékei mellett a külseje is vonzó lesz neked. Ő nem volt elég vonzó. Ebből később sok baj lett volna.

2020. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Már nem azért, de nem rossz nőim voltak eddig és én se nézek ki rosszul. Miért kellett volna behazudnom neki, hogy jó nő mikor valójában nem az?


Én egy bizonyos szint alá nem megyek le külsőben, ez van.

2020. aug. 2. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!