Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sértődött meg ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődött meg ezért a lány annyira?

Figyelt kérdés

Szóval Facen irkálgattunk már egy ideje és azt kérte tőlem, hogy őszintén mondjam meg, hogy szerintem ő mennyire jó csaj egy 10-es skálám. Először nem akartam rá válaszolni, mert külsőre egy tök átlagosnak tartom a csajt, a belső értékei viszont jobban bejöttek nekem. Addig nyaggatott, hogy végül csak leírtam a véleményem 6/10. Erre csak annyit mondott, akkor keressek olyat aki tetszik és letiltott..


Nem értem ezt, ő kérte, hogy legyek őszinte, most ha azt írom, hogy 10/10 akkor már dugtunk volna lehet? Miért baj az manapság, ha egy férfi őszinte? 28/F



2020. aug. 2. 11:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
28%

Annyi a lényeg, hogy az emberek kérdeznek de a hazugságot várják el, és azt is mondják a másiknak... és ezt minden tiszteletlenség nélkül, de a nőkre jellemző igazán. Hogy nézek ki? Milyen a hajam? Milyen ez a ruha? stb. és ha elmondod, hogy szerinted kur.. amit a faluban mindenki gondol arról a ruháról akkor te egy szemét dög vagy, persze a barátnői megdögönyözik az egóját, hogy de jó ez a ruha közben meg a háta mögött kibeszélik. (és ez nem vicc)


Nekem is feltettek már ilyen keresztkérdéseket. Visszakérdeztem, hogy az igazat mondjam, vagy hazudjak? Csak mert az igazság fájni fog, ha meg hazugságot akar hallani arra ott vannak az ismerősei. Mire ez jött "Hát dicsérj meg."

Innentől kezdve szerintem nincs értelme kérdezni az ilyen embereknek...

2020. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
16%

Na az ilyenekért gyűlölök ismerkedni, mert férfiként az ismerkedés leginkább a tőzsdei vakmajom elmélethez hasonlít, csinálhatsz te bármilyen random dolgot, ha bejössz a nőnek, akkor nagyon el kell rontanod sorozatosan, hogy kukázva legyél, ha Átlag Béla vagy, akit vizsgáztat, akkor könnyen elcsúszhatsz banánhéjakon vagy ha nem vagy elég izgalmas vagy épp pont túl izgalmas vagy (és nem elég stabil, kiszámítható), ha meg átlag alatti, akkor ha csak a parfümöd az exére emlékezteti vagy randin éppen azt a helyszínt választottad, esetleg nem ugyanaz a kedvenc színed vagy a csillagjegyeitek nem passzolnak már akkor repülsz. És megköszönheted, ha a nő ezt korrekt módon közli veled legalább írásban, randi után. Nem pedig elolvassa az üzeneteket, 1-2 szavas válaszokat ad, megnézi, nem válaszol vagy szimplán letilt.


Nálam például 3 nő is sérelmezte, hogy azt mondtam nekik TELJESEN ŐSZINTÉN, hogy nekem ők nagyon tetszenek, szimplán azért, mert nem átlagos az ízlésem. Hogy ne hazudjak meg így hogy lehet megbízni bennem, amikor ő igenis csúnya vagy maximum átlagos lány.


Úgyhogy így menj át a nők "vizsgáján", hogy ugyanaz a válasz lehet jó és rossz is. Ezért felesleges az egész ismerkedés, ha a nő akar valamit, akkor kezdeményezzen ő.

2020. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
88%

"Miért baj az manapság, ha egy férfi őszinte?"


Egyáltalán nem baj az őszinteség, az a baj, hogy nem fogjátok fel, hogy az őszinteségnek nem punci a jutalma.


Ha azt mondom, 50 macskával alszom egy ágyban, és te inkább kihagysz, akkor nem értékeled az őszinteségem? Nem, simán nem érdekellek.


Engem azért érdekel az őszinte válasz, hogy DÖNTHESSEK. Én sem akarnék olyannal összejönni, aki nem 10-esnek lát, hisz aki nekem tetszik, az automatikusan 10-es lesz.


Sok férfi meg nem fogja fel, hogy az őszinteség a döntés miatt kell, nem azért, mert azért biztos ajándék jár.

2020. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
33%
Az emberek őszinteségre vágynak, de nem szeretik megtapasztalni. Csak vágynak rá, amíg meg nem ismerik. És akkor már úgy nevezik, hogy bunkóság.
2020. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
13%

23-as

Azzal amit te írsz csak egy a baj, hogy tényeket és szubjektív dolgokat hasonlítasz össze.

Az hogy 50 macskával alszol az nem szubjektív mert bárki láthatja, érezheti és bizonyíthatja ha ez így van. Az viszont hogy szerinted meghízott a párod más szerint meg úgy ki van gyúrva mint az állat egy szubjektív dolog.

Kis kérdés. Attól lesz 10-es hogy tetszik, vagy attól tetszik, hogy 10-es? Mert ez is nagy különbség. Ha pedig alapból nem 10-es csak attól, hogy megismerted a személyiségét akkor pedig szimplán átértékeled és belső tulajdonságokra hivatkozva feljebb tornászod egy olyan helyre ahová eredetileg szerinted nem tartozott. Utóbbi esetben meg az őszinteséget lehetne vitatni.


Utolsó, amit írsz tényleg úgy van hiába pontozzák le.

Nem hiába van az a "meme" hogy szép hazugság vs szomorú valóság és utóbbinál 1-2 ember teng leng. A nagy többség nem tudja elviselni sem a kritikát, sem a valóságot hiába mutatja azt egy statisztika, vagy logikus nem tudják és nem is akarják elfogadni inkább egymás vállát veregetve nyomják egymást a szarba. A politikusok is csak hazudnak mégis hisznek nekik mert elhoznak nekik egy szép álomvilágot, de ha oda szenvedni kell akkor már inkább az ellenfélre szavaznak aki semmit nem csinál cserébe legalább 10-20 év múlva is legalább olyan szar lesz mint előtte.

2020. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
29%

"Sok férfi meg nem fogja fel, hogy az őszinteség a döntés miatt kell, nem azért, mert azért biztos ajándék jár."


De, pont ez a baj, hogy nagyon is felfogja, ezért adjátok oda a puncit mindenféle Kalányos Marlonbrandónak meg bukott Vállalkozó Jóskának, a lényeg, hogy nagy dumája legyen a végén már ti is elhiggyétek, hogy ő tényleg őszintén vonzódik hozzátok.

2020. aug. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Hát haver balfsz vagy. Még ha külsőre nem is top, akkor is a belső értékek miatt egy 8ast mondhattál volna. Engem rendre le 6 pontoznak, nem mondom, hogy örülök neki, de nem is omlom össze tőle. :D Viszont egy nő sokszor önérzetesebb, ezért egy 6 pontos válasz pont olyan mintha téged letiltanának. 1-1.
2020. aug. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"nagy dumája legyen a végén már ti is elhiggyétek, hogy ő tényleg őszintén vonzódik hozzátok"


Úristen, mekkora zavar.


Az, hogy valaki igaznak hiszi a hazugságot (tehát átverik), vagy hogy valaki elvárja, hogy bármilyen őszinte mondatért beleélvezhessen egy nőbe, az két külön dolog.


Képzeld el akkor fordított nemekkel, hátha úgy megérted.


Megismerkedsz egy lánnyal, aki aranyos, mosolygós, tetszik neked a stílusa, a személyisége. De kiderül, hogy mindezt megjátszotta, mert kellett neki a pénzed, a kocsid, akármid. Miért feltételezted volna, hogy hazudik? Nem csak a tévében vannak olyan emberek, akik rohadt jól hazudnak.


A másik helyzet pedig: a lány tök őszintén elmondja, hogy egy koszos cigánnyal élt előtted. Értékelni fogod az őszinteségét?


Nem tudom helyetted megérteni ezeket.

2020. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!