Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sértődött meg ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődött meg ezért a lány annyira?

Figyelt kérdés

Szóval Facen irkálgattunk már egy ideje és azt kérte tőlem, hogy őszintén mondjam meg, hogy szerintem ő mennyire jó csaj egy 10-es skálám. Először nem akartam rá válaszolni, mert külsőre egy tök átlagosnak tartom a csajt, a belső értékei viszont jobban bejöttek nekem. Addig nyaggatott, hogy végül csak leírtam a véleményem 6/10. Erre csak annyit mondott, akkor keressek olyat aki tetszik és letiltott..


Nem értem ezt, ő kérte, hogy legyek őszinte, most ha azt írom, hogy 10/10 akkor már dugtunk volna lehet? Miért baj az manapság, ha egy férfi őszinte? 28/F



2020. aug. 2. 11:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%
Akkor felmerül a kérdés, hogy miért ismerkedtél vele? :D
2020. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Lazább kapcsira eltudtam volna képzelni, arra jó lett volna nekem.
2020. aug. 2. 12:52
 13/28 anonim ***** válasza:
93%
Grat...
2020. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
91%

"Miért kellett volna behazudnom neki, hogy jó nő mikor valójában nem az?"


Nem kell hazudnod. De a véleményednek a következményeit vállalnod kell. És nem értem mi olyan meglepő abban, hogy ezek után befejezte veled az ismerkedést? Vagy úgy gondoltad, hogy szerinted átlagos nőként érezze magát megtisztelve, mert méltóztattál te, a saját maga szerint jó hím szóbaállni vele?

2020. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%

Szóval nem jön be, nem jó nő, de egy bizonyos szint alá nem mész.

...de mégis mentél.

Nem férfi az ilyen a szememben.

2020. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

"átlagos nőként érezze magát megtisztelve, mert méltóztattál te, a saját maga szerint jó hím szóbaállni vele?"


Arról meg nem én tehetek, hogy nem a saját ligájából keresgélt pasast... És ja, valahogy úgy, neki ez minimum egy hálás pozíció lett volna számára. Mellesleg az előző barátja egy tök átlagos pali volt. Akkor talán annál a szintnél kéne maradnia.

2020. aug. 2. 13:00
 17/28 anonim ***** válasza:
90%

#16


Te is "szint alá" mentél. Ő miért nem válthatott? 🤔Ezt csak te teheted meg?

2020. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
92%
Na nincs itt gond. Jól jàrt a leányzó.
2020. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
89%

#18


Mindenképpen.

2020. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
86%

Feltételeznem kell, hogy ez a kérdés nem komoly, ugyanis 28 éves létedre nem lehetsz annyira nulla értelmileg, hogy erre ne tudd a választ. Természetesen tisztában lehettél azzal, hogy ha teljesen nyersen, őszintén válaszolsz a kérdésre, akkor a lány érzéseibe tiporsz. Ha ismerkedtél vele (és nem tudta, hogy csupán egy lazább kapcsolatot keresel), akkor biztosan jólesett volna neki hallani, hogy szépnek, vonzónak tartod. Általában azzal ismerkedik a kultúrember, aki számára vonzó, tudod.

Itt nem azzal van a baj, hogy a férfi ne lehetne őszinte. Megmondhatod neki, hogy ilyen vagy olyan az értékelése a szemedben, lehetsz a végletekig is őszinte, de nyilván tudod, hogy ezzel be fogja fejezni az ismerkedést. Nem kell az értetlent játszani gyakorin. Bár ez az "őszinte" kicsit hamisan hangzik annak a szájából (írásából), aki feltételezhetően nem közölte az ismerkedés alatt, hogy csak lazább kapcsolatot akar.

Mindenesetre te sem üthetsz meg egy bizonyos szintet, ami elég lenne az igényes embernek a kapcsolathoz, ne haragudj. Úgy ismerkedni, hogy "jó lesz nekem valamire" a másik, és a magyar nyelv helytelen használata egyértelműen red flag.

2020. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!