Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön azonnal itt a lepontozó brigád (incel fiúcskák, vagy kiégett hölgyek a tettesek?), ha egy 40 körüli pasas leírja, hogy ő még most is sikerrel ,,hajtja" a huszonéves nőket. Ugye aki jó pasi volt huszonévesen az 40 körül sem lesz rossz.

Figyelt kérdés
2020. aug. 14. 13:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
13%

3.-vagyok.


A.: Kinek kell egy 35+ -os, gyerekes, ex-férjes nő?


B.: Egy fiatal lánynak miért ne lehetne vonzó, egy ápolt, saját lakásos, Ford Mustang-os, férfi, aki férfiként viselkedik, és nem egy csicska fősulis senki?

2020. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
80%
Én nem pontozom le, de szánalmasnak tartom, hogy 40 évesen a mentális érettsége huszonéves szintjén van. Nekem 35 évesen a 25 éves lánykák már infantilisek. Ideje lenne felnőni...
2020. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
100%
És aki 20 évesen hajtja őket?
2020. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
85%
A szememben az ilyesmi vagy kamu, vagy ha igaz akkor meg nagyon szomorú és szánalmas. Mondjuk lepontozni nem szoktam, i kább magamban kesergek, max az olyanokat mint itt a #3 szoktam lepontozni az általánosító, bántó stílusuk miatt.
2020. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 A kérdező kommentje:
Csak éppen tényleg mi a jó abban, ha a 40 éves férfi, akinek van pl 30 milliós lakása, pl egy 5 milliós vitarája, nettó 4-500 ezres munkahelye és nincs gyereke, az miért érje be egy 33 éves, elvált, 1-2 kisgyerekkel rendelkező nővel, ha lazán talál nőt 20-28 között is?
2020. aug. 14. 14:39
 16/80 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk mert nem ettől függ az, hogy ki teszi boldoggá?


Az teljesen érthető, hogy elvált vagy kisgyerekes nő nem kell.


Nekem sem kellett volna soha olyan férfi aki egyszer már ennyire elköteleződött.


Viszont azt higgyétek el, hogy ez nem az életkoron múlik.

2020. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
86%

#15

De miért csak a huszonéves fruska meg az elvált lepukkant gyerekes "nagyi" létezne??

2020. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
91%

Azert azt vagod, hogy nem csak elvalt 30-as kisgyerekes nok leteznek? 30 leszek, nincsen gyerekem, altalaban 22-nek tippelnek, nem voltam meg hazas, parkapcsolatban elek, de egyelore a kozos hazunkat tervezzuk, mindjart koltozunk, az eskuvo meg legalabb 1-2 ev mulva esedekes maximum. Gyerek talan meg kesobb.

Ettol fuggetlenul szerintem MINDENKI azzal jon ossze akivel akar, nekem nem faj egyaltalan, ha egy 20 eves lany egy gazdag 40-essel van egyutt, elik az eletuket, mind a kettonek van valami olyan igenye, amit a masik ki tud elegiteni, ennyi. Senkinek nem kell beernie senkivel, ha van annal jobb a szemeben!

Az egyeduli dolog ami altalaban idegesito, az a kategoriazalas. Ne allitsatok, hogy a 40-es gazdag csavo azert van 20 eves lannyal, mert az osszes 30 feletti no mar egy lelakott osanya akinek minden karjan 3 gyerek csung.

2020. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
11%

18.-nak.


"...de egyelore a kozos hazunkat tervezzuk, mindjart koltozunk, az eskuvo meg legalabb 1-2 ev mulva esedekes maximum. Gyerek talan meg kesobb."


Na de nekem nem kell sem gyerek, sem feleség.


3. voltam.

2020. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 A kérdező kommentje:

mert az osszes 30 feletti no mar egy lelakott osanya akinek minden karjan 3 gyerek csung (1-2 már majd mindnek van, aki normális)


Nem mind, csak 4 ből 3. Aki nem ott van valami durva flúg, ahogy látom.

2020. aug. 14. 14:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!