Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön azonnal itt a lepontozó brigád (incel fiúcskák, vagy kiégett hölgyek a tettesek?), ha egy 40 körüli pasas leírja, hogy ő még most is sikerrel ,,hajtja" a huszonéves nőket. Ugye aki jó pasi volt huszonévesen az 40 körül sem lesz rossz.

Figyelt kérdés
2020. aug. 14. 13:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
95%

A nőknek szerintem főleg ebből van elegük, egyik oldalról r0hadjon meg mind mert nem eléggé nők és nem szülnek eleget és nem családcentrikusak, másik oldalról meg r0hadjon meg mind mert lelakott ősanya az összes amelyik nem selejt.


Döntsétek már el, hogy most akkor mi is a baj a nők gyerekvállalási szokásaival, basszus... :DD

2020. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
12%

3-asnak igaza van.


Hiába pontozzák le.


Mellékesen igen, nagyon szúrja a szemüket a pl.: 20-27 közötti férfiaknak az ha nem állnak le velük a nők...és a korosztályukban nem jut nő.

Ezért ellenzik a fiatalabb férfiak, sőt olykor nőként mondva magukat mondják, hogy nem kellene 8-10 évnél idősebb pasi mert nekik nem jut.


Egész biztos, hogy minden 30-40 közötti férfi örülne ha 23-28 év közötti barátnője lenne.,


Én személyesen 34 éves vagyok és mindig fiatalabb barátnőim voltak.


Most nálam a korhatár az, hogy az illető nő már végezze el a tanulmányait és dolgozzon. Legyen elhelyezkedve.

2020. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
4%

21.-nek.


Egyszerű: Az a nő, aki NEKEM kell, az ne legyen anya...vagy legyen, de férj sehol, a lány a meg fullos, 16+ -os legyen.

2020. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
100%

#23

Teljesen korrekt, én se akarok gyereket, nyilván nekem is fontos szempont volt ez párkeresésnél.

De nem értem mikor emberek úgy általánosságban mocskolódnak, hogy "az összes nő" vagy "4-ből 3 nő" vagy mocskos femináci vagy ősanya...

2020. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 A kérdező kommentje:
De itt ezen az oldalon az tódul az ember arcába, hogy az a férfi aki 38-42 éves, a karrierjét építgette, nincs gyereke, az már érje be többgyerekes anyukákkal.
2020. aug. 14. 15:06
 26/80 anonim ***** válasza:
15%

jah...több gyerekes anyukának...


tény, hogy sok 30-as de már 27 vagy 25 felett is nagyon sok az a nő akinek gyereke van és minél feljebb megyünk annál többnek van.


De amúgy köszönöm szépen ha más nő nem lennének csak gyerekesek akkor inkább maradok egyedül. Vagy inkább csak szex kapcsolatot keresnék.

2020. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
97%
Mért ne lehetne rossz pasi aki 20 évesen jó volt?
2020. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
67%

A nőknek szerintem főleg ebből van elegük, egyik oldalról r0hadjon meg "mind mert nem eléggé nők és nem szülnek eleget és nem családcentrikusak, másik oldalról meg r0hadjon meg mind mert lelakott ősanya az összes amelyik nem selejt.



Döntsétek már el, hogy most akkor mi is a baj a nők gyerekvállalási szokásaival, basszus... :DD"


Én eldöntöttem, semmi bajom veletek, legalábbis a gyerekvállalásotokkal.

2020. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
82%
Én 23 éves nő vagyok és őszintén szólva nem találkoztam még olyan 40es pasival akinel nem taszitott a gondolat hogy hozzám érjen. Egyszerűen túl idősek hozzám. Első randijuk sikerül az apám lehetne mind. De azok akik 40 éves lettukre a fiatalokat hajtják mivel néha összejön nekik felbatorodnak és azt hiszik nálam is probalkozhatnak. Már az agyamra megy a sok vén foszer.
2020. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
78%

A sajat öregedése zavarja az idős pasit, azért kavar fiatalabbal.

22 évesen nekem nem kéne egy ilyen válogatós 40-es pali.

Pont, hogy egy ennyi idős férfitől azt várná az ember, hogy a benső értékek válnak mérvadóvá számára, kicsajozta magát, megkomolyodott, ezért is szánalmas, hogy egyedül a korát és a kinézetét nézi a nőnek. Sajnos nem érett meg, hiába telt el az idő.

Mi van, együtt járnánk aztán pár év múlva lecserélne egy még fiatalabbra? Valószínű igen. :)) mert neki csak a fiatal az értékes, szegényke megrekedt a szellemi fejlődés egy fokán.

2020. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!