Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön azonnal itt a lepontozó brigád (incel fiúcskák, vagy kiégett hölgyek a tettesek?), ha egy 40 körüli pasas leírja, hogy ő még most is sikerrel ,,hajtja" a huszonéves nőket. Ugye aki jó pasi volt huszonévesen az 40 körül sem lesz rossz.

Figyelt kérdés
2020. aug. 14. 13:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 A kérdező kommentje:

Netto 400 ezerert essunk hasra? Ennyit en is megkeresek egyetemi vegzettseggel.


Persze, ezen az oldalon mindenki, és én is, sőt én 6 milliót teszek zsebre havonta. :)

2020. aug. 14. 16:18
 42/80 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó én nem hazudok, mérnökinformatikus diplomával programozóként én csak nettó 1 milliót kapok havonta. :)
2020. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
70%
7 év múlva a nő 30 éves lesz, a pasi meg 47. A 47 éves még mindig a 20-on éves csajok után csorgatja majd a nyálát, akik persze nem kérnek belőle, a 30 éves nőt meg nem érdekli a 23 éves kisfiú véleménye, mert a 35-40 éves férfi a célközönsége, akikhez képest még mindig fiatal. (Tudom, tudom, a 35 és 40 éves férfinek sem fog kelleni a 30 éves nő, mert ők is a 22 évesért állnak sorba, de ez legyen az ő gondjuk.)
2020. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem te egy rem ronda megkeseredett pasas vagy, akivel szóba sem all senki az életben, es itt a gyk-n legalabb rankzudithatod a sok hulyeseged. Neked nem lesz nod soha. Se huszas, se harmincas sem ötvenes.
2020. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
100%

#38: szoftverfejlesztő vagyok, nem rég óta a pályán. Lesz ez még több is.

Amúgy meg képtelen vagyok felfogni, hogy nem zavarja a férfiakat, ha leginkább csak a pénzükért vannak velük.

2020. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nekik mindegy, csak legyen egy lyuk, amibe be lehet dugni. Nem gondolkodnak enném komplexebb dolgokon.
2020. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
0%

Sosem értem az ide irkálókat. Itt majd mindenki IT területen dolgozik, 700+ fizuval?

Én elhiszem, csak nem rtem, minek keres valaki ennyi pénzt, ha nincs élete? És ne kamuzd, hogy van, mert ha lenne, akkor nem egy ingyenes vacak troll fórumra irkálnál, hanem...élnél.


Ha meg valóban ennyi neked az élet, akkor sajnállak, de tényleg, komolyan mondom, és nem sértegetésként! :(

2020. aug. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
92%
Egy húszéves lánynak a negyvenes hapsi már simán lehet "vén fószer", mint ahogy a negyvenes nőnek sem kell egy hatvanas papi.
2020. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 A kérdező kommentje:
Nekem volt infós, 26 éves insmerősöm. Egész jól keresett, de munkaidőben is állandóan a neten lógott és próbál csajozni (elég ronda volt), egészen addig amíg a főnök el nem csípta, hogy nemzetisportot olvasgat, randioldalakon csüng, meg jófogáson. Ki is rúgta. Azóta van más melója, de reggel 8 tól este 6 ig sosincs már a neten. Épeszű embernek ideje sincs ide feljönni, pláne nem egy nettó 5-6-700 ezres infósnak.
2020. aug. 14. 16:53
 50/80 anonim ***** válasza:
96%
Ja hogy én ne merjem azt mondani 23 évesen a 40es pasira hogy nem kell a vén foszer, de te 40 eveskent mondhatod majd hogy nem kell az öreg 30 éves nő? Amúgy tudják a pszichin hogy megszöktél?
2020. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!