Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az ezen az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ezen az oldalon mindig, ha kitesznek egy kérdést, hogy a nőknél a pénzes pasik a nyerők, akkor jön 20 válasz és mind cáfolja ezt (meg az én pasim kevesebbet keres nálam), aztán ha másként teszik fel a kérdés, akkor...?

Figyelt kérdés

akkor hitelen felcsillan a szemük, máshogy válaszolnak, hogy jó lenne nekem a 1.2 milliós nettós pasi, sőt komplexusom sem lenne. Tehát egész más eredmény jön ki. Persze lehet erre a kérdésre egész más nők válaszolnak, de van egy sejtésem, hogy a fenti kérdéshez egyszerűen csak nem merik leírni a nők, hogy bizony nekem jó lenne az a pénzes informatikus, mert akkor még egy anonym oldalon is félnének a reakcióktól, hogy micsoda dolog ez h tehetős pasasra ,,vadászok".


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


2020. aug. 16. 14:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%

mit szeretnél ezekkel a kérdésekkel bizonyítani?

mindenki tudja, hogy a rang, a lehetőség, a pénz vonzó.

nőknek és férfiaknak egyaránt. van akinek nincs lehetősége ezért tenni, vagy nem akar, mások meg szinte vagy szó szerint bármit megtennének.


te vagy a szegény vándorlegény aki keresi az igazságot vagy mibajod van?

2020. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarod megérteni, hogy az értelmes nők nem kitartót keresnek, hanem érző normális embert, függetlenül attól mennyit keres az a másik?


Nem akar leesni?


Az, hogy olyan körökben mozogsz, ahol csomó nő kitartót keres, mert ellébecol a szakmájába és esze ágában nincs a saját családjában a terhekből átvállalni semmit, még nem azt jelenti, hogy minden nő ugyan olyan. De ha úgy közelítesz egy normális nőhöz mint ezeknél a libáknál szokásos, akkor garantált, hogy gyorsan elköszönnek tőled. Mert kell a fenének egy anyagias szemléletű, testkultusszal élő, és azt csak használni tudó ember.

2020. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak észjárása egydimenziós. Nem tudják elképzelni, hogy a vonzalmat több tényező kölcsönhatása határozza meg. Az ilyen lebutított magyarázatokat képesek csak felfogni.
2020. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%
Én mindkettőhöz szoktam válaszolni, ehhez a kérdéshez is válaszoltam - nekem keres kb ennyit a férjem. Attól még, hogy jó fizuja van, nem a pénzét szeretem, mikor összejöttünk csóró egyetemistaként, semmi nem volt ebből, az meg, hogy azóta felvitte a sorsát az ég, csak jó szerintem. De ez nem jelenti azt, hogy ha mondjuk elválnánk, akkor direkt keresném azokat a pasikat, akik hasonlóan keresnek és nem jönnék össze valakivel, aki csak annyit kap kézhez, mint mondjuk én. Szóval, összefoglalva: ha már így alakult, akkor tök jó, örülök, de nem kerestem direkt pénzes pasit sosem, mert egy bizonyos szint felett lényegtelen.
2020. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
58%
Lekéne venni a pontozást az oldalról, akkor mindenki jobban kitudná nyilvánítani a véleményét. Én sem nagyon szólok hozzá olyan kérdéshez ahol összegyűlt egy kisebb hit gyülekezete, mert, ha az ellenkező véleményem odaírom 0-ra pontoznak. Akinek volt már ilyen, az tudja, hogy olyan mintha élőben azt mondanák ülj le 1-es.
2020. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó akkor is leírhatod a véleményedet, én is leszoktam.
2020. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kérdező, ez a nyerő egy nőnek, és nem a havi 1,8 mFt a bankszámlán:


"Egy nőnek amúgy sem elég egy széles váll meg egy kerek hátsó a boldogsághoz. Figyelem kell, törődés, biztonság, és hűség."


Egy másik kérdés kommentjéből idéztem.

2020. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
53%

7+


Akinek a havi 1,8 mFt kell a bankszámládon, annak lényegtelen hogy ki az adott illető aki ezt megkeresi, mert neki a bankszámlád kell-és nem te.

2020. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Lekéne venni a pontozást az oldalról, akkor mindenki jobban kitudná nyilvánítani a véleményét


Ez igaz, én pl kb 42%-ban adok hasznos válaszokat, de tudom h jókat írok (pl megnézem a hivatalosan alátámasztott statisztikákat, többet is és belinkelem őket, amit csuklóból 0 vagy max 20%-ra értékelnek fura módon). Szóval engem nem édekelnek ezek a bugyuta %-ok. De a többség, főleg a nők félnek, hogy jajj mi lesz ha 80 vagy 70%-alá esek, jajjajaj.

2020. aug. 16. 15:23
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

A másik kérdés az volt, hogy mi lenne, ha kiderülne a BARÁTODRÓL, hogy ennyit keres. Szóval már összejöttem valakivel, fogalmam sem volt róla, hogy mennyi pénze van, aztán egyszer csak közölné velem. Nem előtte tudtam, hogy ennek függvényében döntsek arról, hogy akarok-e tőle valamit, nem "vadásztam rá", csupán egy tényt közölt, miután összejöttünk.

Az, ha egy nő nem szakítana ott helyben emiatt egyáltalán nem jelenti, hogy aranyásó. A többségnél van egy minimum anyagi szint, amit elvár a leendő párja részéről, a többségnél ez az, hogy ne neki kelljen kitartani, kölcsönadni neki, hasonló életszínvonalon éljen, mint a nő (egyébként normális, nem lábtörlőt kereső férfiak részéről is ugyanez az elvárás, nincs ezzel semmi gond). Ha efelett a "szint" felett van valaki, az nem baj, csak alatta ne legyen. Olyan ez, mintha bemennél az utazási irodába, hogy nyaralást foglalj Hajdúszoboszlóra és közölnék veled, hogy sajnos nincs már szabad hely, de Balira mehetsz ugyanabban az időben, ugyanannyi pénzért. Nyilván nem fogod visszautasítani.

Komplexusa pedig csak azoknak van, akik nincsenek megelégedve a saját anyagi helyzetükkel. A másik kérdésnél én vagyok asszem a 12-es válaszoló, orvos leszek. Köztudott, hogy mennyire sz#rul keres mindenki az egészségügyben, tudtam róla már mikor egyetemre jelentkeztem. Ha szempont lett volna, hogy valaha is qrva sok pénzem legyen, akkor más szakot jelöltem volna, senki nem kényszerített erre a pályára.

2020. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!