Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az ezen az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ezen az oldalon mindig, ha kitesznek egy kérdést, hogy a nőknél a pénzes pasik a nyerők, akkor jön 20 válasz és mind cáfolja ezt (meg az én pasim kevesebbet keres nálam), aztán ha másként teszik fel a kérdés, akkor...?

Figyelt kérdés

akkor hitelen felcsillan a szemük, máshogy válaszolnak, hogy jó lenne nekem a 1.2 milliós nettós pasi, sőt komplexusom sem lenne. Tehát egész más eredmény jön ki. Persze lehet erre a kérdésre egész más nők válaszolnak, de van egy sejtésem, hogy a fenti kérdéshez egyszerűen csak nem merik leírni a nők, hogy bizony nekem jó lenne az a pénzes informatikus, mert akkor még egy anonym oldalon is félnének a reakcióktól, hogy micsoda dolog ez h tehetős pasasra ,,vadászok".


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


2020. aug. 16. 14:59
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Viszont nem parazita attól valaki hogy rezidens orvos, tanár, ápoló, óvónő, szociális munkás, könyvtáros, közalkalmazott.


Most akkor parazita aki férfiként kevesebbet keres, mert pl diplomás ápoló, középiskolai tanár, diplomás tűzoltő, mentőtiszt, történész, diplomás szociális munkás, stb vagy sem? Ha pl tudja h ennyit költhet, és csak a sajátját és esze ágában sincs a felesége nettó 100-120 ezerrel több béréhez nyúlni akkor sem, ha agyonütnék.

2020. aug. 16. 16:40
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

19: nyilván nem rájuk gondolok, hanem arra mikor valaki rámegy egy feszes pinára, akinél az sem érdekli, hogy a szülei tartják el, mert fiatal és dugható, aztán utána sír a szája, hogy a nőt el kell tartani. Meg az ilyen himihumi körmöskék és társai... Akinek ez kell, az fizesse. Egyébként pl az egészségügyiseknek sem javaslok olyan párt, aki hülyére keresi magát a tudásával. Ezeknek az embereknek a többsége ugyanúgy hülyének nézi őket, amiért ekkora szenvedéllyel ennyit dolgoznak... Ilyen esetet nem egyet láttam testközelből.


Igazat adok neked, inkább csak azt mondom, hogy az ember jobban jár, ha mindenben a hasonlót keresi. Bérezésben, iskolázottságban, ráérésben, értékrendben... Nekem is verte már magát kamionos, hogy annak ellenére, hogy semmilyen végzettsége nincs, mégis keres annyit mint én. Hol érdekel ez? Nekem a fizetésembe beletartozik az is, hogy kényelmes környezettel, rugalmassággal, szellemileg izgalmas feladatokkal kereshetem a pénzt. És nem, egy ilyen mentalitású ember nem fogja tudni megérteni, hogy ez nekem miért jobb, mint amit ő csinál, ha a pénz kb ugyanannyi.

2020. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
46%
#20 Talán azért mert minden ilyen általánosítás hazugság? Nem minden nőt érdekel a pénzt, de valakit igen. Nem minden nő hűtlen, de valamelyik igen. Nem minden nő a külsőre megy, de valamelyik igen. Folytassam még? És most helyettesítsd be a nő szót férfire. Na, ezért nincs értelme negatívat vagy pozitívat mondani a nememre, vagy a te nemedre.
2020. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
94%
21: hiába nem nyúl valaki a pénzemhez, ha nem tudja fizetni azt az életvitelt, amit én megszoktam. Ilyen szempontból nekem is kellemetlen lenne egy 2 milliós fizetésű pasas, mert nem tudnám a programokban a magam részét állni mindig, nem tudnék a közös lakásba annyi pénzzel beszállni, mint ő, stb, stb... Van, akit ez nem zavar, engem zavarna oda-vissza: az is, ha én parazitáskodnék, mert az én részemet gyakrabban kellene állni vagy pedig nem tudnék igazi társként résztvenni vele a dolgokban meg az is, ha örülök, hogy jól élek, erre jön valaki, akivel ezt nem tehetném meg ugyanúgy, mert örülnénk, ha a rezsit tudjuk felesben állni meg a kaját, a többi esetben viszont kiesik az ő része... Nyilván 50 ezet forintból nem csinálok problémát, de 200+ ezres eltéréseket már megérez az ember
2020. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
#23: Ez tök lényegtelen. Amikor azt írtam, hogy a "nők egy része", akkor ugyanolyan pontozásokat kaptam, mint azok, akik az összes nőről írtak.
2020. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ugyanez van, ha valaki kiír kérdést, hogy a férfiak miért így-úgy majd hozzá teszi: tisztelet a kivételnek. És két oldalon keresztül cirkuszolnak, hogy ők biza nem is!
2020. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

"Talán azért vannak ezek az "ellentmondások", mivel a nők nem egységesek, azzal, hogy leírom a tényeket saját magamról, nem cáfolok semmilyen nőkkel kapcsolatos általános megmondást, maximum az olyan sarkosakat, hogy "nincs olyan nő, aki..." vagy "minden nő, kivétel nélkül...". Sokfélék vagyunk, fel kéne fogni, valakit meg lehet fogni pénzzel, valakit nem."


vs.


"Ha a nemükről negatívat olvasnak, egyből támadnak és semmit sem ismernek el, egy nőről sem."


Mondtam, hogy van olyan, akit meg lehet pénzzel fogni. :D De ettől még nem fog pl. rám vonatkozni az a sz.ar, amit rájuk dobáltok, ha megfeszültök, akkor sem.

Már az a mondat gáz, hogy "a nemükről valami negatívat olvasnak" - Az egész női nemben generálisan kb. annyi a közös, hogy puncijuk van. Tényleg nincsen ennyi intelligenciád?

2020. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
30%
"mindenki tudja, hogy a rang, a lehetőség, a pénz vonzó." nekem egyik se vonzó.a lehetőség meg lehet negativ is nem tudom mit értettél lehetőség alatt.nem ettől lesz valaki vonzó van mit még tanulnod.ezek ugyanis nem az emberről szólnak hanem arról amit birtokol stb .Szóval ha ezekre bukik valaki nem az emberre bukik hanem arra amit elért ami nem ő
2020. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

#28

nekem írtad a pm-et.

szóal vegyük például a "lehetőséget": apró faluból származó képzőművészlány, 20 körüli a világhírű mester közelébe kerül, akivel szenvedélyesen együtt alkotnak, mivel közös az érdeklődési körük, majd összeházasodnak, a férfi haláláig együttmaradnak, igaz van köztük cirka 40 év korkülönbség.


ez szerinted nem az emberről szól?

2020. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


11-es válasz. A férfiakkal szemben szexista szöveg és 70%-ban hasznos.

Na, ilyet tudtok mutatni női kiadásban?

2020. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!