Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az ezen az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ezen az oldalon mindig, ha kitesznek egy kérdést, hogy a nőknél a pénzes pasik a nyerők, akkor jön 20 válasz és mind cáfolja ezt (meg az én pasim kevesebbet keres nálam), aztán ha másként teszik fel a kérdés, akkor...?

Figyelt kérdés

akkor hitelen felcsillan a szemük, máshogy válaszolnak, hogy jó lenne nekem a 1.2 milliós nettós pasi, sőt komplexusom sem lenne. Tehát egész más eredmény jön ki. Persze lehet erre a kérdésre egész más nők válaszolnak, de van egy sejtésem, hogy a fenti kérdéshez egyszerűen csak nem merik leírni a nők, hogy bizony nekem jó lenne az a pénzes informatikus, mert akkor még egy anonym oldalon is félnének a reakcióktól, hogy micsoda dolog ez h tehetős pasasra ,,vadászok".


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


2020. aug. 16. 14:59
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
A legjobb lenne ha a nők félelem nélkül kiírnák azok akik olyanok, hogy bocsi, nekem nem kell az átlag arcú, nettó 160 ezres érettségis, aktatologató Pista, amikor kaphatok nettó 400 ezres, helyes arcú mérnököt. Ennek ellenére meg 10 ből 7 válasz arról szól, hogy az én férjem is nettó 200 at keres és imádom...
2020. aug. 16. 15:27
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha ez vigasztal, nekem nem kell az átlag arcú, nettó 160 ezres érettségis aktatologató Pista, főleg, hogy kaphatok nettó 400 ezres helyes arcú mérnököt. Viszont a párválasztásnál nem az a lényeg, hogy mérnök vagy aktatologató, 200 vagy 400 nettó a fizetése, hanem hogy mennyire értjük meg jól egymást, mennyire vagyunk egy hullámhosszon, mi a helyzet a közös tervekkel, satöbbi. Az persze egyéni vélemény kérdése, hogy az átlagarcú Pista kinek jön be és kinek nem, ha már valakivel összeházasodtunk, akkor nekem ő nyilván nem számít átlagarcúnak, és nyilván a fizetésétől függetlenül is imádni fogom- már csak azért is, mert ez az idő előrehaladtával folyton változik. Én most itthon vagyok CSED-en, hamarosan GYED-en, a fizetésem töredékéért, ugyan átmenetileg persze, de mégis változott így a családi kasszába tehető pénzmennyiség. A férjem is bármikor találhat új munkahelyet, indíthat vállalkozást, akármit kezdhet magával, amitől akár pozitív, de akár negatív irányba is változhat a bevétele. Szerencsére ez nem egy olyan dolog, hogy 19 évesen elkezdtem dolgozni, és onnantól kezdve életem végéig ugyanazt a fizetést kapom és pont, ez folyton változik. Emiatt meg elég hülyeség lenne erre alapozni a párválasztást, most nem azért.
2020. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, amikor leírom, hogy nekem fontos a diploma és nagyon boldog tudnék lenni egy kulturált, értelmes tanárral vagy könyvtárossal, vagy kutatóval, engem mindig lepontoznak. Pedig nekem a diploma nem a fizetés miatt fontos, hanem ugye valami értelmes, kulturált embert keresek. Én pl simán dobnám az 1.8 millát kereső mérnök informatikust ha nem jönne velem színházba és nem lehetne vele beszélgetni könyvekről stb. De ha igen, és vonzódunk egymáshoz, akkor meg kellene nekem és nem a fizetése miatt. És nem értem, ezt miért olyan hihhetetlenül nehéz elhinni....
2020. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
92%
Az én párom,3-400 ezer között keres,akkor most akasszam fel magam?Ebben az a jó,hogy legalább nem szól bele,hogy mire mennyit költök,meg nem fog sipákolni,ha gyerek lesz,hogy neki is hozzá kell járulni a kiadásokhoz.Évekig azt se tudtam mennyit keres,nem is érdekelt.Szeretem a pénzt,de olyan vagyok,hogy ha nincs se esek kétségbe,akkor annyiból húzom meg magam ami van.Nekem fontosabb,hogy okos legyen,és jó legyen az ágyban.És egyezzenek a céljaink,ha közös jövőt tervezünk.
2020. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
95%

A magam nevében tudok nyilatkozni: Akárhogy csavarjátok a kérdést, ugyanaz a válaszom, ugyanazok a tények. Akkor is leírogattam az oldalon a preferenciáimat, gondolkodásomat, amikor nem volt párom, és megkaptam, hogy csak duma. Azóta lett kapcsolatom (igen régóta tart már), és az általam leírtaknak megfelelően választottam párt. Nem érdekel, ha hazugságnak nevezitek, mert én tudom az igazat.


A párom egy viszonylag szegény családból érkező, éhenkórász, kolis egyetemista volt, amikor összejöttünk, ráadásul fiatalabb nálam. Semmilyen "rangja" nem volt.

Elvégezte az egyetemet, és elkezdett dolgozni 200 ezer nettóért, ami 2,5 év alatt fokozatosan emelkedett 380-ra, mert elő is léptették. Én később kezdtem meg a karrierem, ennek megfelelően kicsit kevesebbet keresek nála (nettó 300).

Én nem tartom rossznak a fizetésünket, de tény, hogy arról szó nincs, amit sokan írni szoktak az oldalon, hogy félmilla vagy 800 ezer nettó alatt esélytelen a barátnő. Ja és "gazdaságos fenntartású", középszerű nő sem vagyok. Szépnek mondanak és igényes is vagyok.


A linkelt kérdésre elméleti síkon tudok válaszolni: Nem érezném magam kevésnek, és nem zavarna, hogy "kiderül" a friss kapcsolatban a páromról/leendő páromról, hogy sokat keres. Van önbizalmam azzal kapcsolatban, hogy tanult, művelt, értelmes ember vagyok, és jó partner lehet egy intelligens férfi számára. Azt, hogy ki mennyit keres, a munkaerőpiac határozza meg. Attól, hogy nekem nem olyan diplomám van, ami a legpiacképesebb jelen pillanatban, ugyanúgy értelmesnek érzem magam, és nem mellesleg magabiztosan építem a karrierem.



Talán azért vannak ezek az "ellentmondások", mivel a nők nem egységesek, azzal, hogy leírom a tényeket saját magamról, nem cáfolok semmilyen nőkkel kapcsolatos általános megmondást, maximum az olyan sarkosakat, hogy "nincs olyan nő, aki..." vagy "minden nő, kivétel nélkül...". Sokfélék vagyunk, fel kéne fogni, valakit meg lehet fogni pénzzel, valakit nem.

Az pedig, hogy a párom nem a bruttó 1,8 milliós bérsávban mozog, nem jelenti azt, hogy bajom lenne azzal, ha ott mozogna, egyszerűen nem ez az elsődleges szempont.

2020. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
48%
Takarodj már innen, te buta here...
2020. aug. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ezekkel a mennyit keres a pasi kérdésekkel, hogy arról sosincs szó, hogy mennyit keres egy nő. Nekem nincs informatikai PhD-m, csak mesterszakos végzettségem. Igen, büszke vagyok rá és a havi fizetésemre is. Nem, nem szeretnék olyannal összejönni, aki a felét keresi annak, mint én vagy kevesebbet, mert akkor nem élhetnék vele úgy, mint egyedül. Ezt a fajta igényességet néha örülnék, ha egy okos férfi is elvárná fordítva és nem fizetne a valagáért mindenféle nőt, de azt nem befolyásolom. Lényeg a lényeg, attól, hogy valaki például hasonlót keres, nem lesz pénzéhes, csak nem kíváncsi egy parazitára vagy olyan emberre, akinek a mentalitása nem passzol az övével (és valószínűleg ez az oka annak is, hogy gyér a bére).
2020. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
48%

Mert ez az oldal a többségnek nem arról szól, hogy normális és használható választ adjon MÁSOKNAK, hanem arról, hogy mindig jó színben tüntessék fel MAGUKAT.

Ha megnézed az oldalt, akkor szinte csak ezt látod. Plusz azt, hogy másokat szidnak.


Ehhez jön még hozzá, hogy amíg a férfiaknál elég sok férfi is simán mond negatív dolgokat a saját neméről, addig a nők erős többsége itt valami szabadságharcnak éli meg a dolgot. Ha a nemükről negatívat olvasnak, egyből támadnak és semmit sem ismernek el, egy nőről sem.

Én pl. ma kiírtam egy kérdést, egy teljesen hétköznapi jelenségről. Nem szidtam a nőket, a férfiakról is írtam benne. A kérdésemnél nem igazán lehetett hisztizni, nem lehetett jönni a szokásos incel szöveggel és hasonlók. Az eredmény? 9 válaszból:

- 2 szidás jött a férfiakra. (egy kollektívan az összes férfit, egy engem.)

- 1 szidás jött a nőkre. (mégis, közben egy értelmes választ is belerakott a hozzászólásába)

- 1 válasz nem is volt válasz a kérdésre.

- 4 válasz női felelősséghárítás volt. (Ebből egy még a nőket is ribinek állította be.)

- 1, azaz EGY olyan válasz jött, ami tényleg válasz volt a kérdésre.


Szóval, szerinted így mit lehet várni ezektől a szintű emberektől?

2020. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
#17 Én felpontoztalak, mert alapvetően egyet értek azzal, hogy sokan a saját bérük miatt is fontosnak tartják, hogy ne kelljen egy másik embert eltartani. Viszont nem parazita attól valaki hogy rezidens orvos, tanár, ápoló, óvónő, szociális munkás, könyvtáros, közalkalmazott. És ezeket csinálhatja hivatás tudatból.
2020. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Ha a nemükről negatívat olvasnak, egyből támadnak és semmit sem ismernek el, egy nőről sem.


Ez 100%-ig igaz.

2020. aug. 16. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!