Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vonzó férfi. Létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzó férfi. Létezik ilyen szerintetek?

Figyelt kérdés

Nőket kérdezném elsősorban. Szerintetek lehetséges, hogy egy férfi nem vonzó? Úgyértem BÁRMIT tesz, soha nem lesz vonzó?

A sokadik elutasítás után igazából nincs már kedv újra próbálni sem. Mint amikor egy elefánt ugrálni akar. Megpróbálhatja háromszázszor és hiába tanácsolják, hogy 500szor próbálja meg, nem lesz jobb. És hiába változtat AKÁRMIT magán, akkor sem fog tudni ugrani.

Létezik ilyen, aki sehogyan sem kell a nőknek soha?



2020. aug. 20. 22:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok: én egy élő példa lennék, hogy nem vagyok a nőknek vonzó. Egynek sem.
2020. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok egyáltalán vonzó a nők számára sajnos, szóval létezik, itt vagyok.

Felém sem néznek a nők sajnos..

29/F

2020. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Utoljára 13 éve tetszettem lánynak, az akkori osztálytársam 5 évvel fiatalabb húgának. Azóta semmi.


26/F

2020. aug. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Életképtelen vagy ki tehet róla ?


Igen vannak ilyenek és örökre egyedül maradnak.


27/N

2020. aug. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14: Mivel egyedül nagyon jól megélek, ezért életképtelen nem vagyok, Okoska Trollocska ;)
2020. aug. 21. 08:24
 16/18 anonim ***** válasza:
67%

Igen, én is ismerek olyan, aki SZÁMOMRA sosem lesz vonzò. Barátnöm meg majdnem egy évig epekedett utána, aztán összejöttek végül.

Ezt azért ìrom, mert mutatja, hogy a vonzósàg szubjektív.

2020. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16: És mi az , amit nem találsz vonzónak benne?
2020. aug. 21. 12:13
 18/18 anonim ***** válasza:
Létezik, például én is ilyen vagyok /F42/
2020. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!