Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szinte az összes nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szinte az összes nőnek ez az azonnali reakciója, ha pl kvzóban (pedig azt mondják ott könnyebb ismerkedni) odamegy hozzájuk egy férfi?

Figyelt kérdés
[link]
2020. aug. 22. 17:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Kerdes egyedul vagyok e vagy sem

Ha nem akkor lekoppintom gyorsan h vagyok valakivel bocs de nem ismerkedem.


Ha egyedul akkor ha szimpi miert ne beszelgetnek vele ?

2020. aug. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyik reggel a férjem munkába tartott, villamossal, millió ember (még a korona előtt). Leszállva észre vette, hogy egy nő elejtette a belépőkártyáját, felvette és a nő után eredt. Utolérve megszólította a nőt, hogy "bocsi..." a nő pedig reflexből, hátra sem fordulva csak annyit mondott "van barátom" és kb elrohant. A férjem utána, és mikor megint megpróbálta megszólítani, a nő full agresszívan ismételte, "mondtam, hogy van barátom". Még épp volt egy fél másodpercre a férjemnek, hogy visszaadja a kártyáját, mielőtt a nő újból faképnél hagyja...
2020. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
3%
Mert a nő választ. Figyeld meg: ha egy magabiztos Tökös Matsó Tsávó lép hozzá, akkor pincsikutya lesz a nő neki, de ha egy könyvmoly, akkor egyenesen domina, aki valóban elküldi a pékbe az egyént.
2020. aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindig olyan helyen kell ismerkedni, ahol a másik fél nincs sarokba szorítva!


A kávézóban ott kell ülnie, miután elhajtott, vagy ha dumálna is veled, nem most, mert rosszul érzi magát slamposan..


A tuti utcán megszólítani, megmondani hogy szívesen megismernéd, mert megtettszett hogy akármi, és szeretnéd elkérni a számát/instáját/facebookját.


Aztán nem szívre venni, ha nem akarja, az nem azt jelenti, hogy te rosszabb vagy.


Egyébként engem szólítanak le srácok, de miután kettőt sokkoltam azzal, hogy gyerekem van, vagy szégyelltem megmondani, hogy épp nem dolgozom, fokhagymát ettem vagy hasmenésem volt, ezért inkább gyorsan leráztam őket a barátom van szöveggel, csak ne kerüljek kínos helyeztbe.


Gyorsan csapj le, olyan helyen, ahol nem lesztek összezárva és miután elkérted az elérhetőségét, gyorsan tàvozz, később keresd!

2020. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
63%

"Figyeld meg: ha egy magabiztos Tökös Matsó Tsávó lép hozzá, "


Hát ja, ti eleve olyanhoz mentek, aki tetszik. Úgy könnyű. Mégis mi abban a meglepő, hogy aki számomra vonzó, azt nem utasítom vissza, aki nekem nem vonzó, azt meg igen.

2020. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
47%
Hú de vicces gyerek vagy te.
2020. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
jó, de itt ezer ilyen kérdés van, hogy ha utcán szólítod le, és a válaszok 85% a arról szól h elküldi a nő a pasit a búsba ott is. Itt is, ott is, mindenhol Én meg igen, nem járok olyan helyre, ahol a haveroknak vannak női ismerősei. Két haverom van, azok meg szintén puncipajzsok.
2020. aug. 22. 19:50
 18/27 anonim ***** válasza:
55%
Mert ezen a világon senkinek sem hiányzik hogy felbeszakitsa a napjukat valami fütyi aki éppen őket nézte ki pofára. Az ilyet jobb minél hamarabb larazni, márpedig úgy a legkönnyebb ha egy másik férfira hivatkozol.
2020. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a szóhasználatodból, meg a leírásnál linkelt képből is nyilvánvaló, hogy számodra a nők nem emberek, csak két lábon járó nemi szervek. Mire föl ne hajtanának el téged, kérdem én ezek után? Mégis kinek kéne egy olyan valaki, aki mást nem lát benne, csak egy eszközt önmaga kielégítésére?
2020. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, sem én soha, sem barátnőim soha nem ismerkedtek úgy, hogy utcán, kávézóban, akárhol leszólították őket ismerkedési céllal.
2020. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!