Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szinte az összes nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szinte az összes nőnek ez az azonnali reakciója, ha pl kvzóban (pedig azt mondják ott könnyebb ismerkedni) odamegy hozzájuk egy férfi?

Figyelt kérdés
[link]
2020. aug. 22. 17:58
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Kérdező, sem én soha, sem barátnőim soha nem ismerkedtek úgy, hogy utcán, kávézóban, akárhol leszólították őket ismerkedési céllal.


Már csak az a kérdés, akkor hogy hol? Mondom, nincs női társaságom, sem olyan baráti kör, ahol nők lennének. Szóval várom a válaszod.

2020. aug. 22. 22:03
 22/27 A kérdező kommentje:
ÉS ezt a kérdést itt vagy 300 szor tették fel, mert olvastam at ehhez hasobnló 300 kérdést. De alig jött rá válasz. Szellemfalván találták meg a párjukat?
2020. aug. 22. 22:04
 23/27 anonim ***** válasza:
Mert senkinek nem feladata, hogy gondoskodjon a magadfajták női nemiszerv-utánpótlásáról, kérdező. Egyébként meg, ha szociális rokkant vagy, akkor gyógyítsd ki magadat belőle.
2020. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
ökör, csak kérdeztem h akkor hol ismerkedjek, nem leoltást kértem.
2020. aug. 22. 22:14
 25/27 anonim ***** válasza:
91%
Mert a siker nem hely kérdése, hanem emberekkel való kapcsolatteremtés finomságaiban való jártasságé, baromarc. Ismeretlenhez nyilvános helyen odamenni minden előzmény nélkül = elefánt a porcelánboltban szintű amatőrizmus.
2020. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad, hogy ilyen kretén válaszoló befolyásoljon!


Sokakat nem szólítanak meg utcán, én sem direkt azért megyek ki, hogy megszólítsanak, de ha épp jókor jön és szimpatikus a srác, ismerkednék vele! Ezzel mindenki így van.


Írtam, hogy emeld ki, hogy szimpatikus mert akármi. Pl nála is ugyanaz a könyv van, mint nálad, vagy a kedvences, vagy manapság olyan kevés lány olvas, vagy tetszik a táskája, látod hogy a kedvenc márkád, vagy van nála fuvolatok, vagy mittudomén animés kitűzője van, vagy bármi, ami valóban felkelti az érdeklődésed.


Legutóbb azért szólítottak le, mert a srácnak tetszettek a szeplőim. Ez borzalmas szöveg mert egyből valami fetisisztára gondoltam, szóval mindenképp a személyiségéből/érdeklődéséből emelj ki valamit, vagy ha már mindenképpen a külsejét dicséred, ne fetisizáld, legyen mondjuk a szeme vagy az arcvonásai a téma.


Szuper megszólítós szöveg :


“Szia, nagyon tetszik, hogy te is pokemonozol, olyan kevesen játszanak vele manapság, szinte csak a tinik. Szívesen meghívnálak valahova, de most sajnos rohannom kell egy meetingre, fent vagy facebookon? Ha megadod a neved, megkereslek, mert érdekelsz:)

2020. aug. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Végre egy értelmes nő. Az előtte író baromarcú(ak) tanulhatnának vagy kussolhatnának örökre.
2020. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!