Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos nőkért verseny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos nőkért verseny van, de az átlagos férfiakért miért nincs verseny?

Figyelt kérdés

A legtöbb férfi teljesen átlagos barátnőre vágyik, semmi extra elvárás. Egy full unalmas, hétköznapi, visszahúzódó lány is teljesen jó úgy ahogy van. Egy átlagos férfi meg qrvára nem jó úgy ahogy van. Egy férfinak mindig kell valami extra, amivel felvághat, különben teljesen esélytelen a társkeresésben.

Miért ilyen a világ ebből a szempontból?



2020. aug. 27. 19:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
43%

De mivel az unalmas lánynak nem kell unalmas pasi, ez is kilőve.


Mert 100 ból 99 unalmas lány is arra vár, h mr jóvágású és extrovertált kihúzza a carból és vigye ide-oda, vigye a barátihoz kerti partyry, utazgatni, stb. Erről szól az utolsó unalmas nő is, ezt akarja mind. ÉS igen, 10 ből 9 nő utazásmániás, az az 1 meg olyan amilyen, bottal sem...

2020. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%

Semmiféle verseny nincs az átlagos nőkért. Szerintem az átlagnál valamivel jobb vagyok, mégis a felnőtt életem felét egyedül töltöttem.

Nagyjából ugyanez jellemző a barátnőimre is...

2020. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
31%
felnőtt életem felét egyedül töltöttem, jó vicc. Pl vagy 30 éves, még hogy az első 15 ben nem faltad a pasikat, utána meg volt neked 15 év alatt 15 is...
2020. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
59%
Ma már az átlag nagyon eltorzult. Ha társkeresőket vesszük alapul, akkor a nyaralós, bulizós, "traveladdict" túrázós "2percigsemülökegyhelyben" emberek minden második, vagyis az ÁTLAG. Tehát aki otthonülős, az sajnos egyből átlagon aluli lesz a nők szemében.
2020. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon kevés nő fogja bevallani az alkalmi kalandjait és azokat is, akiket az idő múlásával cikinek érez, így jön ki az, hogy a felnőtt élet felét egyedül töltötte.


Persze az is lehet, hogy full prűd és azért, mert azt senki nem hiszi el, hogy csak és kizárólag az aktuális pasijával élvezi a szexet és amúgy évekig jó volt neki a műanyagrúd is, miközben naponta kívánja.

2020. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%
utólsó: 10 ből 8 nő utazásmániás, én is ezt látom. Ha megnézem 400 női facebook accot 20 felett, abból 350 nek ott van a spanyol, olasz, francia, görög, horvát, angol, vagy más stb országból való kép, és nem is egy, hanem tucatjával, ahol a sok barinőjükkel, vagy inkább pasijukkal vannak. Mind utazásmánia függő akiket ismerek.
2020. aug. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
15-ös, légy szíves, ennek fuss neki újra, mert a mondataidnak konkrétan nincs értelme. Írtál két összetett mondatot, ahol a tagmondatok között se tartalmi, se logikai összefüggés nincs, így kicsit nehéz értelmezni, hogy valójában mit is akartál mondani.
2020. aug. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
30%
-tök értelmezhető, biztos azért, mert nekem nem kellemetlen :D
2020. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!