Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőket úgyis megdugja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőket úgyis megdugja egy haverja (barátság extrákkal), akkor ez azt jelenti, hogy a szingliség könnyebb nekik, mint egy lúzer srácnak, akinek senki nem akad?

Figyelt kérdés
2020. aug. 28. 12:54
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Az értelmi és érzelmi különbségre gondolt.
2020. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
96%

A kérdés egy önsajnálat, ez teljesen egyértelmű.

Ne itt sajnáltasd magad, szánalomból nem fog veled szexelni senki.

Változtatni kell

2020. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Hogyan változtassak?


Nem azzal van bajom, hogy nem tudok a nők közelébe kerülni, hanem azzal, hogy ha észreveszem, hogy egy nő érdeklődik irántam, zavarba jövök és elbaszom az egészet.


A másik meg az, hogy a nők max komoly kapcsolatot akarnak velem. Nem mennek bele szexkapcsolatba.

2020. aug. 28. 13:28
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
De mi a baj a komoly kapcsolattal? Azon kívül h nem azt akarsz. Nézz szét egyébként a sikerre hangolva YouTube csatornán. Elég értelmes a srác, jó ötletei vannak a csajozashoz.
2020. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Nem akarok komoly kapcsolatot, csak néha dugni egyet.


A gond azzal van, hogy a nők szemében én viszont komoly kapcsolat alapanyag vagyok. Hogy tudnám elérni, hogy úgy tekintsenek rám, hogy max egy éjszaka, és elfelejtsenek?


Annyira szomorú vagyok, hogy én ha szexet akarok, akkor egy komoly kapcsolatban kell rohadnom, de még azért is meg kell dolgoznom. Más pasik meg elmennek a diszkóba, és felszednek nőket, és már a WC-ben megdugják.


Kurvára nem értem, hogy ha komoly kapcsolatot el tudnak velem képzelni, akkor egy kalandot miért nem.


Olyan szomorú vagyok, egy igazi lúzer vagyok

2020. aug. 28. 13:36
 26/37 anonim ***** válasza:
96%
Jaj te szegény, a nők csak komoly kapcsolatot akarnak veled? De rossz sorsod van..
2020. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, még azért is meg kell dolgoznom!
2020. aug. 28. 13:39
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen a kisugárzás, akkor viszont nem tudsz mit tenni. Menj fel a viszony.hu-ra v máshol a neten keress szexkapcsolatot. Rendes tarskereson is kiirhatod h téged most csak az érdekel.
2020. aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
95%

Mert mit gondolsz nem kell megdolgozni azért hogy valakinek kapcsolata legyen?

Senkinek sem fog az ölébe hullani egy kapcsolat vagy egyéjszakás..

2020. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
93%

" Nem mennek bele szexkapcsolatba."


Minden a nők hibája. Az is, hogy nem akarnak dugni mindenféle alakkal cdak úgy just for fun.

2020. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!