Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfogadni az örök magányt? Hogy soha nem lesz az embernek párja, aki tényleg szereti teljes szivéből?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem már csak ez a lehetőség marad, egy lányt sem érdeklek, legyen szó akár netes vagy élőben történő ismerkedésről. Jópár próbálkozáson vagyok túl, de sose sikerül semmise. :(

22/F


2020. aug. 29. 15:17
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
87%
44 éves férfi vagyok, és totál hülyeségnek tartom ezt a "30 fölött vége a világnak" álláspontot. Az emberekre nincs ráírva, hány évesek, de ha rá is van, akkor sincs semmi veszve. Csak az számít, ki hogy áll a világhoz. Megfigyeltem, hogy amikor rossz a kedvem, elveszett vagyok, és ez kifelé is látszik, akkor észre sem vesznek a nők, amikor pedig tele vagyok tettvággyal, vidámsággal, van célom és élem az életet, tapadnak rám. Ez ugyanígy volt 10 éve és 20 éve is, pedig sosem voltam pénzeszsák. Aki elhiszi a Gyakorin duzzogó incel-fiúk dumáit, akik a sötét szobában, megkeseredetten osztják az észt arról, hogy 30-40 évesen, 600 alatti fizetéssel nem lehet csajt találni, az nem is fog.
2020. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen fogadtam el és azóta el telt 15 év.
2020. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%
"Emeld királynői rangra a párodat, és az leszel." - Ó, hogyne. Aztán meg dobja az embert, mert elszállt magától és azt gondolja, jobb pasit érdemel.
2020. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
30%

"Emeld királynői rangra a párodat, és az leszel." - Ó, hogyne. Aztán meg dobja az embert, mert elszállt magától és azt gondolja, jobb pasit érdemel.


Én ezt 3 szor megtettem, egy ezen felbuzdulva kihasznált és papucsot csinélt belőlem. 2 másik exem meg megcsalt, mert kinyaltama feneküket, az meg nem kell nekik. Volt amelyiknek orosz szibériai piacról rendeltem méregdrága parfümöt, hogy 2 napig google fordítóztam az egészet. Meg is csalt rendesen utána. Utána próbáltam kedves levelekkel visszaszerezni, eredménye mi lett? Feljelentett a rendőrségen zaklatásért. Alig bírtam tisztára mosni magam. A mostani hapsija valszeg veri, mert kigyúrt, agresszív nagyvállakozó. De jó az neki.

2020. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, közben nagyon jól alakul a dolog egy lánnyal 😊☺
2021. márc. 6. 00:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!