Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szégyen ha valakinek sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen ha valakinek sosem lesz kapcsolata?

Figyelt kérdés

Úgy érzem én így fogok járni, pedig szeretnék, és gyerekeket is.

F


2020. szept. 8. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen.
2020. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Én is így vagyok férfiként. Nem szégyen szerintem. Én a magam részéről sokmindent megpróbáltam az ügy édekében, igazából kicsit bele is fáradtam a dologba már. De az, hogy viszonzatlanok maradtak az évek során ezek a "próbálkozások", azért miért kéne szégyelnie magát bárkinek is?
2020. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért lenne szégyen?
2020. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobb egyedül. Sok idegeskedéstől megóvod magad legalább.
2020. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Nem az. Ettől függetlenül kívánom, hogy legyen valakitek!
2020. szept. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Olyan mint a tripper. Nem szégyen de kellemetlen.
2020. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen egy nagy ló fa**t. Megkiméled magad legalább a kamu érdekapcsolatoktol.
2020. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem szégyen, de nagyon kellemetlen. :/ Velem is ez van, én is ezt érzem sajnos... pedig még ha nem adnék magamra, és büdös, koszos lennék, akkor megérteném... de adok magamra, jó illatom is van mindig, próbálkozom... de semmi... :/

29/F

2020. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem szégyen, viszont számomra ettől még nagyon rossz érzés.
2020. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne más utálkozó megjegyzéseire várj. Ha neked így jó, akkor ez van. Ha még nem jött össze, és szeretnél társat, akkor tégy valamit máshogyan, mint eddig tettél.

Mo.-n amúgy minden gond.

2020. szept. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!