Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Nem nagyképűségből írom, de átlagon felüli nő vagyok. Hetente 5-ször edzek, csak egészséges, tápláló ételeket fogyasztok, az arcomra is mindenki azt mondja, hogy gyönyörű. Többen mondták már, hogy szerintük szépségversenyen kellene indulnom (soha nem mennék, hogy pontosan miért, az nem ide tartozik). Regisztráltam Tinderre, gondoltam adok az ilyen társkeresésnek is egy esélyt. Igen, rendesen szelektáltam a férfiak között, mégis szinte mindenkivel lett match, akit jobbra húztam. A problémám, hogy majdnem mindenki ugyanazzal a pár sablonszöveggel nyit (szeretnélek megismerni, mizu stb.). Visszaírok ilyenekre is csak már kezd elegem lenni, hiányolom a kreativitást. Vannak fenn képeim, hosszabb leírásom, azokból igazán tudnának értelmes dologgal indítani. A másik, hogy szinten minden pasi csak szexet vagy szexkapcsolatot akar, még olyan is, aki az adatlapja szerint komoly kapcsolatot keres. Személyesen is szoktam ismerkedni, de gondoltam, hogy a kettőt kombinálva nagyobb a sikeres társtalálás esélye.

2020. szept. 11. 13:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
60%

A többség csak a darabszámra megy, nőkben ugyanigy nagyrészt nulla kreativitás van.

Erről szól a társkeresés h keresed, közben pedig találkozol olyanokkal akikkel nem akarsz se beszélni se semmi. Ez ilyen

2020. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
68%
Szexre mennek és ahhoz túl nagy feladat nekik egy tartalmas beszélgetés. Minek, ha sokkal kevesebb erőfeszítéssel mástól is megkapják. Az ilyenek nem is baj, ha nem válaszolnak, vagy csak a tipikus hülyeséget küldik. Legalább lehet szelektálni. Nagyon kevés a normális, ezer között egy, és ahhoz idő kell, amíg pont arra az egyre rátalálsz.
2020. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
57%

"A problémám, hogy majdnem mindenki ugyanazzal a pár sablonszöveggel nyit (szeretnélek megismerni, mizu stb.). Visszaírok ilyenekre is csak már kezd elegem lenni, hiányolom a kreativitást."


Te sem egy társat keresel, hanem csak valakit aki szórakoztat téged. Az semmit nem mutat meg valakinek az emberi minőségéből és abból, hogy mennyire alkalmas tartós párkapcsolatra, hogy mennyire unalmas vagy izgalmas dumával nyit neked.

"Mennyire vallotok hasonló értékeket a munka, család és hasonló komoly dolgok területén?" Na ez már egy olyan dolog lenne, ami alapján lehet kapcsolatra ismerkedni, ha ezekre lennél kíváncsi a másikból. (A külsőre való tetszés megvan, azt írtad, tehát azon már túl vagyunk.)


Annyira látszik, hogy csak egy bohócot keresel, aki szórakoztat, akivel elvagytok, mentek erre-arra, akit mutogathatsz hogy milyen király párod van, elszexelgettek, ilyesmik. Ez lenne a PÁRkapcsolat? Ennél az alkalmi dugás sem különb semmivel.

2020. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem, nem kell, hogy szórakoztasson a férfi, nincs ilyen elvárásom. Azt várom, hogy a szokásos kliséken lépjenek már túl és legyenek egyediek. Ha ezen a kezdésen túllendülök, utána is midenki a szokásos kérdéseket teszi fel: mit dolgozom pontosan, mikor voltam utoljára pasival, miket szeretek csinálni stb.
2020. szept. 11. 14:01
 5/39 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Mi a véleményed a neutron csillagok pulzálási frekvenciájáról? Szívesen meghallgatnám egy kávé mellett.
2020. szept. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Nem érnek rá kreatívnak lenni. :)

Vagy bejön a sablon, vagy nem. Hiába vagy szép, te sem kapsz külön elbírálást, nem éri meg nekik vesződni.

Lehet, h lesz olyan, aki más lesz, de nem biztos, h ő olyan lesz, aki tetszik neked. Ki tudja.

Viszont az érdekelne, h te mivel nyitnál, ha neked kellene írni először. Milyen kérdéseket tennél fel?

2020. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a probléma gyökere, hogy nem vetted a kezedbe az irányítást.

A helyedben szuper alaposan átnézném a profilokat, és azt húznám jobbra, aki tényleg érdekel. A match után pedig egyből ráírnék én a pasikra, pl így

"Szia

Te is szereted a GOTt?" (Ha trónok harcás téma is van fent.)

Vagy

"Szia

Hogyan iszod a kávét? Én egy cukorral :)" ha kávét vetett fel első randinak


(Nem tudom miért feltételes módban írtam, én is így csinálom, csak én nem vagyok gyönyörű:()

2020. szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
29%

"A másik, hogy szinten minden pasi csak szexet vagy szexkapcsolatot akar, még olyan is, aki az adatlapja szerint komoly kapcsolatot keres."


Mivel a top pasik nem hülyék, hogy leragadjanak egy nő mellett, ha már olyan szerencsések, hogy annyit megkaphatnak.

2020. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

"Nem nagyképűségből írom, de átlagon felüli nő vagyok." Csak a külsőd. A kérdésfelvetésed és problémakezelésed alapján, lássuk be, csak átlagos vagy.


"A problémám, hogy majdnem mindenki ugyanazzal a pár sablonszöveggel nyit" Ők sablon emberek. Nem téged keresnek, hanem valakit, aki "megakad" a hálójukban.


"hiányolom a kreativitást." A Tinder nem erre van kitalálva. Kreativitást a párkersési mizériában akkor találsz, ha elmész egy társkereső rendzevényre, aho alacsony számban jól előszűrt publikumot találsz. Egy közös főzésen nagyobb eséllyel lelsz kreatív pasast, mint huzigatás közben.


"A másik, hogy szinten minden pasi csak szexet vagy szexkapcsolatot akar" Lehet, hogy szép/csinos/kisportolt vagy, vagyis vonzó a csomagolásod, de ez -ha jól értjük a férfiak viselkedését- nem elegendő ahhoz, hogy megfogd őket. Személyiségre gyúrsz-e?

2020. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

5-ös: erről nem tudnánk beszélgetni, mert nem vagyok kompetens a csillagászati kérdésekben. Azt várnám, hogy a képeimen valamilyen reszletre vagy a leírásom valamelyik elemére reagáljon vagy kérdezzen azzal kapcsolatban.

6-os: Volt olyan, akinek egy gyönyörű Maine Coon macska volt az egyik kezében, ezzel kapcsolatban írtam neki, hogy az övé-e, miért pont ilyen fajta macskája van, sokkal több törődést igényel-e a közönséges macskához képest. Egy másik pasitól megkérdeztem, hogy jól látom-e a képeken, az X terembe jár edzeni, miért találja ezt jobbnak az Y-nál,milyen sűrűn teszi ezt. Jellemzően azonban a férfiak írnak maguktól, nincs szükség arra, hogy én írjak rájuk (utóbbival sincs bajom, ha arról van szó, akkor kezdemenyezek én).

2020. szept. 11. 14:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!