Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csináljátok ezt, férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljátok ezt, férfiak?

Figyelt kérdés

Hogy egy ideje szinte kivétel nélkül az összes randipartnerem közölte, hogy ő semmiféle komoly kapcsolatot nem akar velem. Hogy ez nem szerelem, semmi elköteleződés és hasonlók.

Mielőtt félreértés esik, szeretem, ha őszintén elmondja valaki, hogy mi a szándéka, csak azt nem értem, hogy manapság ennyire nem akarnak elköteleződni a férfiak, vagy miért kell már rögtön, akár első randi alkalmával azzal kezdeni, hogy te jó ég, semmi komolyra ne számíts?

Míg ha így is gondolják, miért kell rögtön egy ilyen kijelentéssel lelombozni a nőt? Miért nem hagyják inkább kimondatlanul (mert én sose szoktam rákérdezni, vagy definiálni a dolgokat) alakulni a kapcsolatot, hogy legyen az, aminek lennie kell? Ha szexkapcsolat, akkor az, ha párkapcsolat, akkor az, ha haverság, akkor az... Az idő majd úgyis eldönti.

Ehelyett azonnal eldöntik, hogy ugyan, te alkalmatlan vagy párkapcsolatra...



2020. ápr. 12. 21:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
59%

Ugyan ebben a cipőben vagyok, de már feladtam a válaszok keresését.


Amikor szingli lettem, szinte már aznap megjött az első üzenet, utána meg hetekig sorozatban...De mind közölte pár jópofizós mondatváltás után hogy, pl.: nyugi, csak egy "kávéra" akarlak elhívni....vagy: nem azt kértem hogy költözz hozzám, csak érezzük jól mafunkat ;)...nem feleségül akarlak venni... és még sorolhatnám...


Szóval én most egy időre fel is adtam a kapcsolatkeresést...majd jön ha egyszer jönni akar :)


N30

2020. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondják ki beléjük szeretsz és szenvedsz ha lelepnek. Tele ilyen lányokkal az oldal, örülj neki hogy az ilyen elkerult
2020. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom valami nem úgy alakul a randin, hogy komolyat akarjanak tőled. Ez elég egyértelműnek tűnik, bár én nem randiztam sokat, de én csak akkor mondanám így ki, hogyha biztos lennék benne, hogy nem szeretnék többet az adott nőtől.
2020. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Ja és "Ehelyett azonnal eldöntik, hogy ugyan, te alkalmatlan vagy párkapcsolatra..."


Miért kell vadidegen emberek viselkedését magadra venned? Ha valaki csak szexet akar épp lehetsz bármilyen, nem valtozik

2020. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
54%
Hogy veled nem akarnak komoly kapcsolatot azt úgy gondolom, hogy nem a randipartnereid hibája. N
2020. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes nállam ugyanez a helyzet és nemtalálok nőt.
2020. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg nem mondja, hogy alapból mi a célja, akkor meg az a baj!

Sztm igy korrekt és nem biztos, hogy baj van veled, lehet alapból nem akarnak.

2020. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom ezt a mindent definiálni kell mentalitást, de az élet minden területén ez megy, mekkora baromság. OK munkában nem árt a rendszer, de a magánélt maradjon már meg érzelmi alapú spontaneitásnak. Nem mindig agyalni, filózni, skatulyázni, hogy eddig szexkapcs. aztán már járunk ? Meg bemutattam a szüleimnek, (véletlenül találkoztak a garázsba beálláskor :-), akkor már jegyespár és igy tovább, ezt a hülyeséget.
2020. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Én meg ponthogy sose mondtam ki, hogy mi legyen, bár kimondatlanul komolyra vágytam, és úgy tűnt afelé is halad, mielőtt kikosaraztak vagy barátzónáztak volna.


Annyira beleuntam már ebbe, hogy pont ma gondolkoztam azon, lehet én is inkább úgy indítok, hogy "laza kapcsolat lesz vagy semmi", egyszerűen azért, mert eddigi tapasztalataim alapján úgyse kellenék komolyra senkinek, szóval minek törjem magam?

2020. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha valaki azt mondja, hogy komoly kapcsolatot szeretne, attól sokszor megijednek a nők.
2020. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!