Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Nem nagyképűségből írom, de átlagon felüli nő vagyok. Hetente 5-ször edzek, csak egészséges, tápláló ételeket fogyasztok, az arcomra is mindenki azt mondja, hogy gyönyörű. Többen mondták már, hogy szerintük szépségversenyen kellene indulnom (soha nem mennék, hogy pontosan miért, az nem ide tartozik). Regisztráltam Tinderre, gondoltam adok az ilyen társkeresésnek is egy esélyt. Igen, rendesen szelektáltam a férfiak között, mégis szinte mindenkivel lett match, akit jobbra húztam. A problémám, hogy majdnem mindenki ugyanazzal a pár sablonszöveggel nyit (szeretnélek megismerni, mizu stb.). Visszaírok ilyenekre is csak már kezd elegem lenni, hiányolom a kreativitást. Vannak fenn képeim, hosszabb leírásom, azokból igazán tudnának értelmes dologgal indítani. A másik, hogy szinten minden pasi csak szexet vagy szexkapcsolatot akar, még olyan is, aki az adatlapja szerint komoly kapcsolatot keres. Személyesen is szoktam ismerkedni, de gondoltam, hogy a kettőt kombinálva nagyobb a sikeres társtalálás esélye.

2020. szept. 11. 13:40
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
82%

Haha, ez tök vicces! Én ilyen fajta kreatív ember vagyok (bár szerintem ez lenne az alap) és ezt sokszor megkapom a nőktől dicséretként, hogy végre valaki tud normálisan beszélgetést kezdeményezni. Én is így szoktam, hogy lehetőleg a képei alapján írok valamilyen kezdőszöveget, ami többnyire valamilyen vicceskedős (ami nálam egy teszt, hogy elég intelligens-e és érti-e a poént). Szokták szeretni a nők.


És csodálkozom, hogy a legtöbb másik férfi olyan nyomi, hogy még ennyire sem képes. Jó olvasni ezt a kérdést, hogy látok egy ilyen visszajelzést itt is, hogy tényleg így működnek a nők, hogy bejön nekik ez a dolog.

2020. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
39%

Nem minden pasi akar szexet, de amint kiderül, hogy ő nőt szeretne maga mellé, és kb. a 120. rangú az életében a szex, akkor érdekes módon fordul a kocka, és a nő kiveti az érdeklődési köréből a továbbiakban:).


Miért nem kreatívak? Mert erős önérzetű férfi nem kispályázik, bevallja, hogy neki a szex kell. Míg egy magának való, introvertált férfi igyekszik kulturáltan közeledni, de az meg rendszerint a mai nőknek kevés, így mindig marad a másik hibásnak.


Én ezzel a számmal szeretnék kedveskedni, mint egy szokatlan érdeklődő:):

https://www.youtube.com/watch?v=ar-zZ21iW9w

2020. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
92%

:)) Direkt ezzel kezded, és kihangsúlyozod már az elején hogy átlagon felüli vagy.. igen,oké...és? Az alap problémának mi köze van a külsődhöz? Úgy gondolod hogy azért mert szebb vagy mint az átlag, veled másképp kéne viselkedni? Most erre valószínűleg rá vágnád hogy NEM.. pedig DE! mert eleve így indult a felvezetés .... Nekem is sokan mondják hogy szép vagyok, de ettől még nem vagyok elájulva, és ne hangsúlyozom, hogy "baszki... szép vagyok emberek!! hát legyetek már kreatívak.. nem azért edzek heti 5x, hogy majd valaki csak úgy meg merje tőlem kérdezni hogy mizu... ezekkel a kérdésekkel csak az átlag lányokat illik gyötörni!!"..

Még is mit vársz a tindertől? :)).. köztudott, hogy az ott lévő férfiak nem azért vannak felregisztrálva hogy rólad érdeklődjenek...sőt, az ott feltett kérdések 90%-a csak formalitás. A a lényege és vége az egész beszélgetésnek ugyan ...a SZEX.

2020. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

12-es: Egy kapcsolatban nagyon fontos a mindkét fél számára kielégítő szexuális élet, ebben egyetértünk. Azonban ennek csak egymás alapos megismerése után kellene felmerülnie. Ha időközben kiderül, hogy nem passzolunk, akkor felesleges információ volt két kérdéssel korábban az, hogy heti hányszor szeret szexelni vagy melyik a kedvenc póza.

13-as: Nem szoktam senkinek ezzel indítani, ezt csak nektek írtam le, hogy szerintem nem a külsőm az oka ennek.

2020. szept. 11. 15:02
 15/39 anonim ***** válasza:
26%

Jolvan ,elhiszem hogy nagyonszép vagy!Az eszedet is ennyire tartod?

A Tinder eleve egy sablon,tele sablon nőkkel,meg sablon pasikkal,akik meg akarják spórolni a köröket,es otthonról vállogatnak a bőség zavaraból!Mert eleg nagy zavar van ott a fejben,ha valaki azon csérog,hogy egy huzigálós,komolytalan rendszerű platformon,miert nem egyedi szövegeket,doktori disszertaciókat cserélgetnek egymas között komoly parkeresők.Menj könyvtarba!Ott beszelgethetsz ,és nem azzal nyitnak,hogy "mizu"

2020. szept. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
84%
hát nem tudom, nekem van olyan ismerősöm, aki előadja, hogy ő rengeteget edz, egészségesen táplálkozik, és s-es ruhákat kényszerít magára, nagyon szépnek hiszi magát, aztán úgy néz ki mint egy zsák szar
2020. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

15-ös: Átestél a ló túloldalára, egyáltalán nem ezt várom el. Egyébként járok könyvtárba, egyáltalán nem gondolom, hogy az ismerkedésre alkalmas hely lenne.

16-os: Xs-es méretem van, 53 kg vagyok. Van kellő önkritikám, rám ez nem igaz.

2020. szept. 11. 15:57
 18/39 anonim ***** válasza:
57%
Tökmindegy ki milyen szöveget ír. Ha bejön egy "szia mizu" is elég, ha nem akkor megírhatja újra a Rómeó és Júliát.
2020. szept. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Amikor társkeresőztem, akkor egy ideig a fényképek és a bemutatkozó szöveg alapján írtam. Néha kiosztottam magamnak egy-két irodalmi Nobel-díjat, de gyakran a legjobb üzeneteimre válasz sem érkezett. Azt sem tudhatom, hogy elolvaste-e, de sok oka lehet, hogy nem válaszol:

- valakivel már ismerkedik

- aznap kapot 30 üzenetet és törölte az összeset

- a fényképem nem tetszett neki

- egészen más üzenetre számított


Túl sok kockázat van egy kreatív üzenetben. Egy ismeretlen ember nagyon könnyen félre érthet egy írást. Ha nagyon kreatív az üzenetem, akkor lehet, hogy sok leszek a lánynak. Tehát az első üzenetnek nem lehet az a célja, hogy nagyon lenyűgözzem a lányt, mert nem ismerem az igényeit. Csak annyit kell elérnie az első üzenetnek, hogy legyen rá válasz. A további levelezésnek pedig a randi a célja. Itt derül ki, hogy mindketten akarjuk-e a folytatást.

Átálltam egy sablon levélre és meglepően sok visszajelzést kaptam. Persze ez a sablon az én egyedi sablonom volt és amikor a lány adatlapja ihletet adott, akkor minimálisan módosítottam.

2020. szept. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
64%

Csillagom üdvözlet a való világban! :) Most jöttél rá, hogy

- a pasik minden csinos nőt automatikusan jobbra húznak (el sem olvassák az adatlapodat) ezért van ennyi match;

- a Tinderen (meg a többi társkeresőn) a pasik 99%-a szexet keres, 1%-a meg szexet IS;

- akivel match van oda megy a három soros, vagy a ctrl+c szöveg (ha gépről "dolgozik") egy nap akár 20 db ha annyi macth-je van.


Ja és mit keseregsz? Nem kényszer a disznótor, aki nem tetszik stílusra/kommunikációra akármire azt kilistázod, aki meg igen azzal kommunikálsz tovább. Bármilyen csininőnek tartod magad, meg akárhányszor jársz edzeni (helyes a sport egészséges) azért már bocsi' de ne legyél magadtól annyira elszállva hogy azt várd egyből odavágtázik a szőke herceg fehér lovon és elővezet neked csípőből egy trubadúrt.

2020. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!