Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Nem nagyképűségből írom, de átlagon felüli nő vagyok. Hetente 5-ször edzek, csak egészséges, tápláló ételeket fogyasztok, az arcomra is mindenki azt mondja, hogy gyönyörű. Többen mondták már, hogy szerintük szépségversenyen kellene indulnom (soha nem mennék, hogy pontosan miért, az nem ide tartozik). Regisztráltam Tinderre, gondoltam adok az ilyen társkeresésnek is egy esélyt. Igen, rendesen szelektáltam a férfiak között, mégis szinte mindenkivel lett match, akit jobbra húztam. A problémám, hogy majdnem mindenki ugyanazzal a pár sablonszöveggel nyit (szeretnélek megismerni, mizu stb.). Visszaírok ilyenekre is csak már kezd elegem lenni, hiányolom a kreativitást. Vannak fenn képeim, hosszabb leírásom, azokból igazán tudnának értelmes dologgal indítani. A másik, hogy szinten minden pasi csak szexet vagy szexkapcsolatot akar, még olyan is, aki az adatlapja szerint komoly kapcsolatot keres. Személyesen is szoktam ismerkedni, de gondoltam, hogy a kettőt kombinálva nagyobb a sikeres társtalálás esélye.

2020. szept. 11. 13:40
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Keress egy szintén törtető, anyagias pasit, de azt a tinderen nehéz, olyat amelyik nem csak dugni akar.
2020. szept. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
50%

Keresd meg Józsibácsit.Nem akar már dugni,és karrirer ,minden megvan!

Józsibácsi78

2020. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Jahhh, tényleg, Józsi bácsi!, vagy én, nekem mindenem megvan, csak egyet kérek a karriered építése mellé, szülj egy közös babát, kit én nevelek otthon, mindig hozzánk gyere haza minden nap, és egy tányér levest, amit persze én főzök...
2020. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Csak a saját korosztályom (28-34) érdekel és az anyagi biztonságot magamnak teremtem meg, nem mástól várom el.
2020. szept. 11. 17:19
 35/39 anonim ***** válasza:

Egy percig sem gondoltam, hogy elvárod, csak simán tudnád nyugisan teremteni, ami persze csak a Tied és a gyermekünké lenne.

HahÓ, viccelek ám, hisz nem illünk össze és több mint 34... :)

2020. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Te valszeg nem érted, hogy azok a válogatott pasik, akiket jobbra húztál, azok a férfiak, akikre az összes nő pályázik a Tinderen. Azon nem fognak előtted kúszva mászni, ők nekik te csak egy vagy a rengeteg nő közül, akit bármikor megkaphatnak kilóra, őket nem hatja ám meg, hogy mennyire tartod magad jó nőnek.


"A másik, hogy szinten minden pasi csak szexet vagy szexkapcsolatot akar..."


Mivel te a férfiak nagyon jól kinéző töredékével vagy csak hajlandó

szóba állni, fogalmad sincs, hogy mit akarnak a férfiak. Te csak azt tudhatod, hogy a nagyon, nagyon jól kinéző férfiak mit akarnak, azok, akik ahhoz szoktak hozzá, hogy a nők az első szóra rohannak dugni. Tudom, te nem fogod lejjebb adni, de akkor a saját döntésed következményeit vedd tudomásul és ne a férfiakat hibáztasd. A legtöbb férfivel szökő-évente fordul elő, hogy match-el egy nővel, azok a két kezüket összecsapják, ha találnak végre olyan nőt, aki egyáltalában szóba áll velük.

2020. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
52%

Felejtsd el a Tindert, kb. 5 % akar komoly kapcsolatot, a többi másra használja. Szex, ego-fényezés, unaloműzés, stb.

Ha önmagaddal és másokkal szemben elvársz egy bizonyos színvonalat, akkor ne ott keresgélj.

2020. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni akarok, de milyen kezdeményezést szeretnél olvasni?
2020. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

1. Ahogy írtad csak a legjobb férfiakat húzod jobbra, ők meg megszokták hogy ennyivel is sikerük van. Minek erőlködjenek?


2. Jó átlagoskent én igyekszem kreatívan nyitni és egész jókat irtam mert olvasott vagyok, de legalább a felükre, kétharmadukra soha nem is érkezett valasz vagy instant törlés. A 30. ilyen alkalom után már nyilván nincs kedvem hozzá.


3. Sok lány feldob magáról 3 semmilyen képet, a leírásban meg 0 infó van. Na így mi alapján legyek kreatív?

2020. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!