Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Nem nagyképűségből írom, de átlagon felüli nő vagyok. Hetente 5-ször edzek, csak egészséges, tápláló ételeket fogyasztok, az arcomra is mindenki azt mondja, hogy gyönyörű. Többen mondták már, hogy szerintük szépségversenyen kellene indulnom (soha nem mennék, hogy pontosan miért, az nem ide tartozik). Regisztráltam Tinderre, gondoltam adok az ilyen társkeresésnek is egy esélyt. Igen, rendesen szelektáltam a férfiak között, mégis szinte mindenkivel lett match, akit jobbra húztam. A problémám, hogy majdnem mindenki ugyanazzal a pár sablonszöveggel nyit (szeretnélek megismerni, mizu stb.). Visszaírok ilyenekre is csak már kezd elegem lenni, hiányolom a kreativitást. Vannak fenn képeim, hosszabb leírásom, azokból igazán tudnának értelmes dologgal indítani. A másik, hogy szinten minden pasi csak szexet vagy szexkapcsolatot akar, még olyan is, aki az adatlapja szerint komoly kapcsolatot keres. Személyesen is szoktam ismerkedni, de gondoltam, hogy a kettőt kombinálva nagyobb a sikeres társtalálás esélye.

2020. szept. 11. 13:40
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
48%

"azért már bocsi' de ne legyél magadtól annyira elszállva hogy azt várd egyből odavágtázik a szőke herceg fehér lovon"

Nyugi, utső, kérdező akkor is inkább a lovat választaná, nem téged.

2020. szept. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
75%

Úgy sem fog tetszeni amit írok és le is pontozhatod.... De ha valóban olyan "gyönyörű" Lennél, ahogy mondják, akkor nem csak szex kapcsolatra kellenél a többségnek.


Tudod... Mondani bármit lehet... Valószínűleg átlagos vagy, vagy még annyi sem, csak nem akarnak igazat mondani a te ismerőseid és inkább mondják hogy gyönyörű vagy. A sok képmutató bagázs, te meg el is hiszed. Fő a magabiztosság....


Ha valóban olyan jó és gyönyörű lennél, akkor nem csak szex kapcsolatra kellenél a fiúknak, hanem mint egy barátnő. De te tudod mit hiszel el, a tények mást mutatnak. Sajnálom.

2020. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
64%
Miquel persze hogy nem kellenék neki, de ez legalább kölcsönös a kérdezővel :)
2020. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Én is mizu, hogy vagy stb dolgokat szoktam írni régebben. Mást nem nagyon tudtam. Ezért nem is próbálkozok már semmi siker nem volt. Elég sok férfi társam van aki ilyen gondokkal küzd.Amúgy meg nem mindenki szexre hajt. 31f
2020. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
22-es: nem foglak lepontozni, nem vagyok sértődékeny típus, de rosszak a feltételezéseid. Évekkel ezelőtt a középiskolámban bálkirálynő lettem, majd egyetemen Miss XY Egyetem 2. helyezettje, hidd el nem 10 emberből, jobb híján válaszottak meg. Élőben többen akarnak tőlem kapcsolatot, mint Tinderen keresztül, nem azt írtam, hogy senki nem akar. Általában azokkal kiderül hosszabb beszélgetés során, hogy mégsem egymást keressük, teljesen eltérnek a hosszabb távú terveink.
2020. szept. 11. 16:47
 26/39 anonim ***** válasza:

Ahh,szoval jo lenne,ha azok akarnák azt,és úgy,ahogy te elképzeled!

És ha ez nem úgy van,akkor irgumburgum,hogy képzelik!!!

Irj a nők jogaiért szervezetnek,hogy ugyanmár szóljanak rá a tinderre,mert xy miss universe kisasszonynak gondjai akadtak az ismerkedéssel,ugyanis a pasik nem jól viselkednek,akik meg jól,azok nem jók máshogy.Tehet sehogyse jó senki sem!

2020. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
71%

Legyél türelemmel, és ne használd a tindert!

Komolyaaan, olyan mintha egy pasi panaszkodna a kocsisoron, hogy egy nő sem akar komoly kapcsolatot...

2020. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
27%

Én is gyönyörű vagyok, csak annyi különbséggel, hogy már elkeltem 😁


Gondolkozz inkább el a valóságon, hogy vajon hol a hiba benned, miért csak dugni akarnak veled

2020. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Köszönjük #28, sokat segítettél! 😂
2020. szept. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

26-os: Egyáltalán nem erről van szó, kifigurázod a mondandómat.

27-es és 28-as: 1 éve lett vége egy 6 éves kapcsolatomnak. Tudom, hogy hol van bennem a hiba: nem akarok szülni, legalábbis az elkövetkezendő 10 évben biztosan nem és a karrieremre fókuszálok, ami sokaknak visszatetsző.

2020. szept. 11. 16:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!