Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még normális férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális férfiak?

Figyelt kérdés
(Nemrég vagyok túl egy szakításon, nagyot csalódtam) Léteznek még kedves, normális férfiak? Azt látom a környezetemben, hogy nincs normális vagy nagyon ritka, a nő mindent meg kell tegyen, mindig alá kell rendelje magát, a férfi meg nem értékeli. Kérlek nyugtassatok meg. Vannak még kedves, rendes, csupaszív férfiak? Valaki esetleg él ilyen házasságban?
2020. szept. 13. 08:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen egy minimum, például én, ki ezer éve egyedül, mert nem találok normális nőt... Igaz, ma már egyre kevésbé keresem.
2020. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
54%
Én is egyedül vagyok jelenleg, de tisztában vagyok azzal, hogy én is hibás voltam a kapcsolatban, hiába hogy megadtam volna neki mindent amit tudok, azért messze nem vagyok tökéletes. Furának érzem azt, hogy általában azok mondják magukról, hogy ők perfektek lennének egy nőnek akiknek hosszú idő óta nincs senkije vagy soha nem is volt.
2020. szept. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

#12:

Miért lenne fura, aki volt benne pár "rossz" kapcsolatban, lehet tanult belőle hamar, mindenki más, és óvatosan lép ma már.

Főleg azok, akik a mosógépet is betudják kapcsolni! 😂

2020. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem azt írtam, hogy ők a furák,hanem azt, hogy valahogy mindig azok írjak, hogy ők mennyire szeretetteljesek, odaadók,mindenben megfelelők stb, akik vagy nem voltak hosszú ideje senkivel, vagy nem is volt soha senkijuk. Mert pl, ha valakinek sose volt meg senkije, honnan tudja,hogy tényleg ilyen? Lehet ő ezt gondolja magáról de a partner meg megfojtva érzi magát.
2020. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Johi2 ***** válasza:
39%
Van normális férfi csak az már foglalt.A gyerekes férfiaktól mentsen meg az isten hacsak nem rabszolgának készülsz. Egyébként semmivel sem szabad többet adni mint amennyit kapsz. Ezt is előbb a férfi tegye.
2020. szept. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
50%

#14:

Rendben, de azért ne vegyük egy kalap alá azokat kiknek volt pár komoly-komolyabb kapcsolatuk, azokkal kiknek soha nem volt semmi komoly.

Kedvencem mikor 40+ként megkapom, hogy biztosan gáz van velem, mert nem voltam még házas..., hááát inkább élek egy lakatlan szigeten, mint bármelyik volt barátnőmmel...

A sziget nagy legyen.

2020. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
54%
Persze, nem ugyan az a kettő. Akinek volt kapcsolata,az tudja, hogy milyen hibákat vétett és azt igy jobb esetben nem követi el a következő kapcsolatában,ha lesz.
2020. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Léteznek, nem is kevesen. Én is ilyen vagyok, csak hát a nők nem tartanak jóképűnek, így esélyt sem adnak. Szóval nem tudom megmutatni milyen is vagyok valójában, 2 mp alatt döntenek. Megismerni már nem is akarnak...

29/F

2020. szept. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Mit jelent számodra, hogy normális?
2020. szept. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

#18,


Volt már korábban párkapcsolatod?

2020. szept. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!