Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még normális férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális férfiak?

Figyelt kérdés
(Nemrég vagyok túl egy szakításon, nagyot csalódtam) Léteznek még kedves, normális férfiak? Azt látom a környezetemben, hogy nincs normális vagy nagyon ritka, a nő mindent meg kell tegyen, mindig alá kell rendelje magát, a férfi meg nem értékeli. Kérlek nyugtassatok meg. Vannak még kedves, rendes, csupaszív férfiak? Valaki esetleg él ilyen házasságban?
2020. szept. 13. 08:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Már a kérdés is rossz.

"Léteznek még normális férfiak?" - ezzel mégis mit akarsz mondani? Normális EMBEREK léteznek, mindkét nemből. De aki úgy gondolkozik, mint te, nem fog ilyet találni.

2020. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Igen, léteznek még normális értékrenddel rendelkező férfiak. ;) 36F
2020. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, papucsot keresel?
2020. szept. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk pedig, hogy ilyen kérdést tégy fel.
2020. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Egy két kapcsolatból már ezt szűrőd le? :) Rossz társat választottál magadnak ennyi az egész. Ha elmész egy étterembe és elrontják az ebéded nem lesz rossz az egész étterem, pláne az összes. Igazából azt veszem észre, hogy az embereknek semmi se jó, egy idő után beleunnak a kapcsolatba és kilépnek belőle, vagy megcsalják a társukat... Akkor is ha normális az ember és bármit megtenne érte, igazából idő kérdése, van akinél előbb van akinél később. Szükségük van a változatosságra, sőt hajtja őket a kíváncsiság milyen lenne ha... mással... Az én kapcsolatomba is ez volt a nő részéről, más kapcsolataiban is ezt látom. Nincs és nem is lesz tökéletes, mert idővel a tökéletesben is hibát keresünk ha nem találunk, csinálunk.

30/F

2020. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen egyetértek az előttem szoloval...
2020. szept. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Neked a normalis a 190 centis, 110 kilos kigyurt vonzo arcu mernokot jelenti. Meg minden nonek ezt jelenti
2020. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Léteznek még normális nők?


(Nemrég vagyok túl egy szakításon, nagyot csalódtam) Léteznek még kedves, normális nők? Azt látom a környezetemben, hogy nincs normális vagy nagyon ritka, a férfi mindent meg kell tegyen, mindig alá kell rendelje magát, a nő meg nem értékeli. Kérlek nyugtassatok meg. Vannak még kedves, rendes, csupaszív nők? Valaki esetleg él ilyen házasságban?

2020. szept. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!