Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban magasak az elvárásaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban magasak az elvárásaim a női nemmel szemben?

Figyelt kérdés

Külső:

Itt elvileg nincsenek komolyabb elvárások, átlagos adottságok megfelelőek, viszont mindenképpen inkább vékony vagy átlagos testalkata legyen. Légyen igényes, tiszta, jól öltözött.

Előny: kisebb mell, szép arc, hoszabb barna/sötét haj


Belső:

- Okos, lehetőleg tanult, de mindenképpen intelligens és nyitott az új dolgokra

- Hagyományos értékrendben hisz, mégis modern. Szeretne majd családot, gyerekeket.

- Nem riad vissza a házimunkától (főz-mos-takarít, velem közösen), nyitott akár a férfi munkára is (nem szolgát akarok, csak legyen nyitott és segítőkész, hogy büszke lehessek rá. Pl. ne akadjon ki, ha megkérem, hogy tartsa az edényt, amikor az olajat engedem le a kocsiról)

- Lehessen vele értelmesen beszélgetni, aranyos, kedves, nem nagyon hisztis, jó személyisége van

- Légyen önálló, tudjon megélni akár egyedül is, tehát legyen tisztességes állása/bevételi forrása


Kérdés: Ezek valóban magas elvárások? Lejjebb kellene adnom az igényeimet?


Kérdés a szavazáshoz: A nők kb. hány százaléka felel meg a fentieknek?



2020. szept. 13. 14:15
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Valóban inkább a vidéki lányok ilyenek, akik aztán városban kötöttek ki, vagy legalább ott tanultak.

A szépség relatív, de én azért sok szép lányt látok. Nekem minden 3-4. lány tetszik, aki szembe jön velem. Az öltözködési stíluson is sok múlhat.

2020. szept. 13. 14:39
 12/25 anonim ***** válasza:
80%
“Ne legyen hisztis, legyen önálló, nyitott legyen férfias munkára”.. papíron az ilyenek keresik a férfiak, aztán néhány hónap múlva rájönnek hogy mégsem jó, nem jön a szerelem, mert nem érzik elég férfinak magukat mellette. Tanultam belőle, már egy nehezebb szatyrot sem vagyok hajlandó cipelni ha férfi van mellettem.
2020. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
85%

12-es ugye?!

Pontosan így jártam az előzővel. Neki talpraesetr nő kell, azt mégis csak túl talpraesett voltam neki...

Én is már rájuk hagyom az ilyen piszlicsáré dolgokat mint a csomagok.

2020. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
#12 Én elvenném tőled a csomagot, de jól esne ha felajánlnád a segítségedet és amikor 10-ből egyszer elfogadom, akkor nem lenne belőle hiszti.
2020. szept. 13. 14:57
 15/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem ajánlanám fel, miért is ha 10-ből egyszer fogadod el. De ha látom hogy megszakadt, elvennék valamit. Már ilyen lettem. De nem is csak erről van szó, valamiért arra is rá szoktak jönni a férfiak hogy mégis butuskább nőt akarnak és kevésbé határozottat.
2020. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

És te is rendelkezel ezzel a tulajdonságokkal csak férfiben?


Pl ha van rajtad túlsúly onnantól ne is remélj nem kövér lányt partnernek.

2020. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Nemrég jöttem rá, hogy az amerikai nómenklatúra szerint a "skinny fat" kategóriába tartozom, mert sovány vagyok, annyi izom van rajtam, hogy kisebb csoda, hogy fel tudom emelni a karom, viszont van rajtam annyi zsír, hogy ne látszanak ki teljesen a bordáim, csak félig. 😂

Szóval igazából dagadtnak számítok, de abból is a legrosszabb fajta.

2020. szept. 13. 15:17
 18/25 anonim ***** válasza:
94%

"nyitott akár a férfi munkára is (nem szolgát akarok, csak legyen nyitott és segítőkész, hogy büszke lehessek rá." aha szóval csicska kell, akit csicskáztatsz. :D

Egy pár hónapig megy a közös háztartás vezetés majd te már nem érsz rá, mert fontos dolgokat végzel csináljon mindent a nő. Ezt már ismerjük

...

2020. szept. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor gyűjts ez kis izmot, mert ha összejön amit szeretnél akkor a nő lesz a férfi így a háznál és nem te.
2020. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem túl specifikus elvárások. Külső terén nem túl konkrét, az ápoltságnak, igényes öltözködésnek alapnak kell lennie nemtől függetlenül. Amiket személyiséggel, viselkedéssel kapcsolatban leírtál, azok sem nemspecifikusak szerintem, nagyjából egy érett személyiségű, felnőtt emberre igazak. Szerintem a nők (az emberek) jelentős hányada ilyen. Legalábbis az én környezetemben. Nincs ebben a "listában" semmi extra. Rám is igaz szinte mind, egy kivételével: nem akarok gyerekeket. Családom van, a férjem az.
2020. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!