Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban magasak az elvárásaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban magasak az elvárásaim a női nemmel szemben?

Figyelt kérdés

Külső:

Itt elvileg nincsenek komolyabb elvárások, átlagos adottságok megfelelőek, viszont mindenképpen inkább vékony vagy átlagos testalkata legyen. Légyen igényes, tiszta, jól öltözött.

Előny: kisebb mell, szép arc, hoszabb barna/sötét haj


Belső:

- Okos, lehetőleg tanult, de mindenképpen intelligens és nyitott az új dolgokra

- Hagyományos értékrendben hisz, mégis modern. Szeretne majd családot, gyerekeket.

- Nem riad vissza a házimunkától (főz-mos-takarít, velem közösen), nyitott akár a férfi munkára is (nem szolgát akarok, csak legyen nyitott és segítőkész, hogy büszke lehessek rá. Pl. ne akadjon ki, ha megkérem, hogy tartsa az edényt, amikor az olajat engedem le a kocsiról)

- Lehessen vele értelmesen beszélgetni, aranyos, kedves, nem nagyon hisztis, jó személyisége van

- Légyen önálló, tudjon megélni akár egyedül is, tehát legyen tisztességes állása/bevételi forrása


Kérdés: Ezek valóban magas elvárások? Lejjebb kellene adnom az igényeimet?


Kérdés a szavazáshoz: A nők kb. hány százaléka felel meg a fentieknek?



2020. szept. 13. 14:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elnéztem, a külsőnek sem felelek meg maradéktalanul: nagy az orrom, így nem szép az arcom. 20-as vagyok.
2020. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

6#Szívesen találkoznék veled,én sem akarok esküvőt és gyereket sem,lehet furcsa ezt most így olvasnod de ha gondolod írj aztán majd meglátjuk mi lesz?

F

2020. szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
73%
Ha fiatal vagy,akkor ezek nem nagy elvárások,de ha egy 40 éves puhapöcsű vén farok,akkor hatalmasak.
2020. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
"Hagyományos értékrendben hisz, mégis modern." Ezt fejtsd már ki légyszi. Nekem ez úgy jön le, hogy a nő legyen olyan értelemben hagyományos, hogy elvégzi a házimunkát, gyereket szül és nevel, de ugyanakkor felesben fizettek mindent :D.
2020. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "nem riad vissza" a házimunkától... mindenkinek muszáj házimunkát csinálnia, ez nem a visszariadásról szól.
2020. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!