Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szüleivel élő férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleivel élő férfiak fogyatékosnak számítanak a nők szemében?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 23:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
30%

Azoknak a nőknek a szemében akiknek nem volt rendben a családjuk vagy csonka családban nőtt fel, igen, mert rosszul viselik azt hogy valaki nem élte át azt a rosszat amit ők igen.

Ez igaz a többségre, hisz a többség nem egy szerető családban nől fel, hanem valaki hiányzik, általában az apa.


Ebből jön a teljesítési kényszer is hogy ők meg akarják mutatni a világnak hogy elérnek ezt azt, ezért munkamániások, és helyezik a munkát minden fölé.


Láttam már olyan nőt aki mondta hogy ő sosem tudna megölni egy magzatot ha becsúszna, hát megtartaná attól függetlenül hogy az apa vele marad vagy nem.

Amikor becsúszott, nem sok gondolkodás után ment is az abortuszra, hiszen a munkahelyén (multi) számítottak rá...

2020. szept. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagy fogyatékos, csak életképtelen, akivel nem lehet jövőt tervezni.

Nagyon unalmasak vagytok már ezekkel a kérdésekkel.

Mi céllal laksz otthon?

Hogy lehet, hogy egy felnőtt férfi nem vágyik önállóságra, de "normális" kapcsolatra meg igen?

Tini barátnőd lehet, azokat még tán nem zavarja, mert azok is otthon élnek és elég, ha néha elviszed valahova.

2020. szept. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
62%

#14-et leszámítva, aki leírta az igazat, paródiák vagytok.

Akik ezeket beírták egy percig is csodálkoznak, hogy sosem lesz nőjük???

A kedvencem a sérült családos vàlasz, de a pontozásból úgy látom, másnak is bejött😆😆😆

2020. szept. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
67%

Múltkor adtam egy esélyt egy ilyen férfinak. Ő 31 volt. Sajnos ki is derült, hogy a pénzügyi analfabetizmusa miatt tart ott, ahol tart, hiszen félretett pénze sem volt, sőt, magyarázta is nekem, hogy minek az. De azért a hosszú távú tervei között szerepelt a családi ház... (Bár lehet, úgy értette, hogy a szülei halála után úgyis az övé lesz :D)


Na meg kicsit fárasztó volt, hogy nekem kellett mindig vendégül látnom, mert oda "nem mehettünk". Végül szakítottam.

2020. szept. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
40%

Mondjátok meg ti,hogy fogyatékos e!!

A párom kolléganője kijelentette,gúnyosan,hogy ő egy új generációhoz tartozik,és lexarja ,h van e ingatlan ,vagy nincs,mert az csak az idősebbek mániája.Ő,mint új generációs nő élni akar,utazgatni,nem letelepedni egy családi házban porosodni.Bérel egyett és nem is akar sajátot,mert az ósdi felfogás,csak itt Magyarországon divat még,de már egyre kevésbe!És ezt mi ugysem értjük öregek!


A nő 22éves.

Szval ilyen felfogással el tudom képzelni,hogy akkor ezek a dolgok számára semmit se érnek.



F

2020. szept. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
74%

#17

Szövegértés 1-es.

Nem arról szólt a kérdés, ki-hol akar letelepedni, meg hogy a kolléganőd akar-e saját lakást.

Egyébként a te válaszodban is ott van, hogy 22 éves és BÉREL egy lakást.

Szerinted olyan férfire vágyik, aki a szüleivel él, főleg ha ő már önálló?


Ti férfiak annyira egyszerűek vagytok néhányan, hogy csak na.

Senki nem várja el, főleg a mai világban, hogy 30 éves korodra hiteltelenek legyetek saját ingatlannak, autóval félretett pénzzel.


Én sem rendelkezem ezekkel, de 21 éves korom óta eltartom magam, de már előtte is kellemetlen volt, hogy szólnom kellett otthon hova megyek, mit csinálok, a párom nem jöhetett át, mert nem volt rá alkalmas a lakás.

Végül én elköltöztem, így a kérdés megoldódott, de ő még 30 évesen sem.

Sem egyedül, sem velem.

És annak ellenére, hogy én már évek óta éldegéltem a saját lábamon, több megtakarításom van/volt, mint neki, akinek adott volt a lehetősége gyűjteni.

De azért évekig hallgattam, hogy azért, mert saját ingatlanra gyűjt.

Tudod hogy áll anyagilag?

A 0-án, mert a félretett pénzét is elk*rta.


Szóval ez a téma nektek több ponton is fájó, úgy érzem.

Én is akarok és tudok ÉLNI, élvezni az életet, utazgatni, úgy,hogy közben megtanultam önálló lenni.


Aki késő huszas, netán 30-as éveiben még ott tart, hogy otthon él és ennek ellenére 0 megtakarítása van, elcseszi az egész fizetését, azzal mi lesz, ha 1x kikerül a nagybetűs életbe? Mikor akarja megtanulni, hogy kell beosztani a pénzt?

Tartsam el, etessem, fizessem egyedül a dolgokat hónapokig, míg bele nem rázódik?

Vagy vegyem el a fizetését, mert óvodás szinten van?

Nem pótanya akarok lenni senki életében sem, hanem a társa,akivel kölcsönösen támaszkodhatunk egymásra érzelmileg ÉS anyagilag is.


Mert ti bezzeg el tudjátok várni, hogy egy nő legyen visszafogott, de közben az ágyban k*rva, legyen tartása, lehessen vele élvezni az életet, de legyen házias is, teremtse meg a tiszta otthont, kajával várjon stb stb.


És ha én is otthon élnék még, normális , FELNŐTT férfiak szemében egy éretlen kislány lennék, szóval ez visszafele is igaz.


Vagy, az ilyen "férfiak" csak hasonló "nőkkel" ismerkedjenek.

Ha egyiknek sincs igénye az önállóságra, talán működhet. Na de meddig?


Közben meg lehet az álmokat kergetni céltalanul, hogy de jó lenne a közös jövő, család, stb. De minek, ha nincs meg a biztos alap sem?


Az ilyen kérdezők és kommentelők igazán elgondolkodhatnának, de nem fogtok, mert túl egyszerűek, elvakultak, önteltek és makacsok vagytok.


Én sem vagyok tökéletes, de szinte biztos vagyok benne, hogy az exem is azért adta ki évek után az utam, mert nem tudta velem tartani az iramot, vágytam volna közös életre, míg ő önállóságra sem.

Így én sem érezném magam férfinak.


És ijesztő, hogy én független vagyok és vannak terveim?

Nagyon sajnálom, akkor az olyanok mint ti, kerüljetek el, lehet keresni komolytalan lányokat/nőket.

2020. szept. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
54%
A NŐK szemében nem. Az instapichácska kishercegnő kislánykáknál talán igaz.
2020. szept. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
80%

18#

Indulatosságod helyett a sorok között kellet volna olvasni.Nem ,nincs bajom a szövegértésel.Neked van bajod,ha nem a szádba vannak rágva a dolgok.

A fenti példa azt mutatta,hogy nem mindenkinek célja egy ingatlan megléte.Tehát másodlagos kérdés,ki hol lakik,mert lehet ma ott lakik,lehet holnap külföldön,lehet holnapután megint máshol.Ha neki nem fontos,akkor miért tartaná azt fontosnak,hogy a leendője hol lakik?

Ha a szüleivel lakik,akkor nem fizet albérletet,de fizethet rezsit,fizethet felújítást,fizethet repülőjegyet a barátnőnek,aki utazgatni szeret .Kollegám a szüleivel lakik.Miért?Mert egy nagy hodályban laknak.Valamikor régebben hatalmas több generációs,családi házakat építettek.Azt kifűteni elég netces két idősebb embernek,ha nyugdíjasok például.Értékesíteni nehéz,így kézenfekvő,hogy együtt élnek,egy fedél alatt.A szülőkkel élők is különfélék,mint ahogy a nemszülőkkel élők is.Ezek a tipizálós ,kategorizálos kijelentések mindenhol megvannak.Így ott is,ahol együntetűen,egy kalap alá van véve mindenki,aki szülőkkel él.

És van akinek repülőjegy kell,nem pedig egy ingatlan.

Örülök,hogy eltartod magad.És gratulálok.Én is eltartottam magam és a családom is.Már nem laknak velem,(két fiú)mert fenőttek.

Ha viszont úgy döntenek,hogy visszatérnek,akkor a kapu nyitva van,és a lehetőség is adott egy különbejáratú lakásra,mert a gyerekeim.

2020. szept. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
65%

,,Tehát másodlagos kérdés,ki hol lakik,mert lehet ma ott lakik,lehet holnap külföldön,lehet holnapután megint máshol.Ha neki nem fontos,akkor miért tartaná azt fontosnak,hogy a leendője hol lakik?"


Az valamiért mégis fontos neki, hogy ne a szülei nyakán éljen.


De nem állok le vitatkozni olyan emberrel, aki csak a saját igazát fújja, ráadásul se nem a kiírt kérdésre reagálva, sem az én kommentemre.

2020. szept. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
37%

Helyes.

Ne is,mert elbeszélgetsz mellettem.

Nem minden , szülőkkel élő életképelen.

Egyéb okokból,indíttatásbol vannak nők,férfiak a szülőkkel.



Ettől faéknél egyszerűbben már nem tudom leírni.


Felőlem meg hidd azt,hogy a te világodban csak fekete és fehér létezik

2020. szept. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!