Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szüleivel élő férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleivel élő férfiak fogyatékosnak számítanak a nők szemében?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 23:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem 30 fölött illenék külön lakni, vagy minimum tudjak róla, hogy már gyűlik az önrésze egy lakásra, és nem csak elveri az egész keresetét, mert ilyen emberrel nem lehet családot tervezni. Nekem az is elég lenne, ha komolyra fordulna a dolog, hajlandó lenne közös albérletbe költözni.

Én is albérletezek lányként, lassabban gyűlik a lakásra, de inkább ez, mint a szüleimmel lakni. Persze nálunk vannak családi problémák.

2021. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
100%
61: Nekem jó a szülőkkel a kapcsolatom, az önrészem pedig kb. megvan vidéken egy lakásra. Lassan költözöm, amint megtalálom azt a házat, amit érdemesnek tűnik megvenni. Ezt albérletezéssel 40 éves korom felett sem tudnám véghezvinni, csak úgy, hogy szülőkkel éltem eddig. Mivel így a 100-150ezer albérleti díjat félre tudtam havonta tenni.
2021. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
100%
Én pont egy olyan férfibe szerettem bele aki 31 éves és még a szüleivel lakik. Nem zavar, de kizárólag azért mert folyamatosan félretesz saját házra, rendesen dolgozik és nagyon jó szíve van.
2021. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
100%

31F vagyok.


Testvéreim elköltöztek. Nekem mérnöki végzettségem van. Anyukámmal élek vidéken. Nálunk a család totál normális. Mindenki segít mindenkinek. Csak és kizárólag a spórolás végett élek még itt mivel így nagyon sokat meg tudok takarítani. Amit kell besegítek így nem full mamahotel. Ha lenne barátnő természetesen nem ide szeretném hozni hanem vagy albiba vagy veszek egy lakást/házat amit szintúgy közös döntés alapján hoznám meg hogy mindenkinek jó legyen.


Az ingatlan árak az egekben... 40 éves koromban meg nem szeretnék már albérletet. Nem érdekel ha valakinek ez nem tetszik. Akkor nem jövök össze vele és kész. Nem mindenki olyan szerencsés hogy a szülei be tudjanak segíteni egy saját kis kuckóba hanem egyedül kell megoldani. Most ilyen a világ.

2021. márc. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
100%
64-es válaszra fűznék rá, ezen már sokszor elgondolkodtam. Tegyük fel Piripócson élek, jó nekem. Veszek egy házat a nehezen spórolt pénzemen teljesen egyedül, hogy ne éljek otthon. Mi történik, ha a szívem választottja nem akar Piripócson élni? Adjam albérletbe? És vegyek újra házat, aminek fizessem újra a hitelét? Piripócson lehet gyorsan albérlőt találni? Na emiatt érzem én is úgy, hogy kizárólag párkapcsolatban érdemes elköltözni!
2021. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2021. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
100%

Sokak számára igen sajnos. De nem értem ez miért baj, hiszen teljesen logikus.

Pl. az én esetemben is. Nincs párom, abban a városban élek, mint a szüleim, itt dolgozom. Minek költözzek el egy albérletbe? Csak, hogy elmondhassam, nem "mamahoteles" vagyok?

Félreteszem a pénzt és spórolok a lehető legtöb dolgon és tervben van a ház/lakás vásárlás. Viszont pénzem lenne elköltözni albérletbe, de egyedül fölösleges. Ha esetleg lesz egy párkapcsolatom ÉS eljutunk oda, hogy az összeköltözést fontolgatjuk, akkor semmi akadálya nem lenne a dolognak.

A másik dolog, hogy mivan ha nem ebben a városban találom meg a párom, mi van ha ő nem itt akar majd élni, teljesen más tervei vannak. Akkor miért vegyek EGYEDÜL itt egy lakást/házat, ha utána úgysem fogom használni. Kiadni ki lehet, de van aki pl. falusi, ők hogyan adják ki? Még eladni is nehézkes, főleg ha nem felkapott térségben van a település.

Egyébként meg a gyűjtögetéssel is az a gond, hogy gyorsabban értéktelenedik a Ft, mint amilyen ütemben gyűlne megtakarításként...

2021. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
75%

Tapasztalom hogy vannak, akiknek kardinális kérdés a "otthon laksz?" "szüleiddel élsz?". Igenleges válasz esetén sunyi eltűnés, majd a kérdésre hogy mi a baj, "semmi-semmi, fogok még írni" válasz jön.

Azt várnák, hogy az ember ne tudjon semmit félretenni, albérletben minimum kétszáz ezret plusz rezsit tapsoljon el minden hónapban, de legalább mondhassa: "albérletben élek, én aztá' nem otthon ám!".

Szobabérlés esetén (ami ugye olcsóbb) meg a "szobatársaid ott vannak, hogy menjek oda, de gáááz" mondat jön.

2021. márc. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
0%
Hát akik 30 éves kora körül még mindig a szüleivel élnek én sem szívesen jönnék össze.nem azért mert le nézem őket hanem mert én olyan férfit szeretnék akivel lehet önálló közös, saját jövőnk meg én már családalapításon gondolkozom. És nem az apósom meg az anyósom nyakára akarok gyereket szűlni.és akik a szüleivel élnek azokkal nem lehet önálló saját jövőt tervezni. Meg aki 30+an még mindig a szüleivel él az soha nem fog a családiházból kirepülni vagy csak nagyon nehezen.
2021. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
100%

Előző: ezek mind csak feltételezések és előítéletek.

Honnan tudod, hogy aki otthon lakik, miért lakik otthon és hogy ezáltal mennyi megtakarításra tudott szert tenni? Netán ezt is megkérdezed?

2021. márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!