Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szüleivel élő férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleivel élő férfiak fogyatékosnak számítanak a nők szemében?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 23:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
72%
Itt nem a kor hatarozza meg hogy mikor eljen kulon az ember hanem az anyagiak. Már Pesten egy panellakás is 35 millióba kerul lassan akkor mirol beszelunk? Azert ilyen draga mert van ez a csok meg mittudomen milyen hitelek. Na most sokan mondjak hogy csak ket fizetesbol erheto el ezek amihez az kell hogy a ferfi szerez magának nő es egyutt elkoltoznek. Ha az egyik keres 300 ezret a masik 300 ezret szinten az 600 ezer ft es egy 3 szobas alberlet ami mondjuk 200 ezer ft kitudjak fizetni es meg mindig marad 400 ezer ft nekik. De hogyha a ferfi egyedul koltozik el es keres 300 ezret abbol lejon a 200 ezer es marad 100 ezer ft abbol meg kilehet jonni? Nem hiszem. Ha meg az ember nem talál nőt magának az már nem a ferfi hibája hanem a mai nők nagyon válogatosak sajnos.
2021. márc. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szó arról (vagy legalábbis nem úgy van ahogy sokan elgondolják ha férfi otthon éléséről tudomást szereznek), hogy "aki otthon lakik, az a nőt feltétlenül a szüleihez szeretné költöztetni" illetve arról sem, hogy "a szülők nyakán kívánják elkezdeni közös életüket".

Sokakat ismertem, akik harmincasként ismerték meg egymást, mindketten otthon laktak.

Évek múlva úgy döntöttek: össze szeretnék kötni életüket. Ekkor került szóba: "kinek mi van, mit tud a közösbe adni", egész odáig szó NEM volt arról: "vajon kinek mi van vagy mi nincs".

Mindketten otthon lakva félre tudtak tenni és el tudták kezdeni közös életüket.

Albérletben lakva egyikük sem tehette volna ezt meg.

Nagyon "élvezetes" az is, amikor olyantól kap az ember tanácsot, akit szülinapra csak úgy mellékesen meglepiként, lakással ajándékozott meg a nyugdíjas anyuci.

2021. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
0%

én inkább a lúzer szót szeretem használni.

értem én hogy nehéz manapság, mert dárgák az ingatlanok, na de egy kor felett akkor is...

2021. márc. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
100%
73as: Milyen egy kor felett? Ki akar magányosan élni? A nők tették magasra a lécet. A mai pártalálás nagyon nehéz nekem és sok srácnak mert egyszeruen nem akarnak ismerkedni a lányok. A regebbi generacionak szinten maskepp mukodott ezert lett az a tudat hogy 30 evesen mar az embernek onalloan kell elni a felesegevel. De basszus en pl 20 eves korom ota probálkozok most vagyok 28 es semmi a lanyok teren. Barat zonaba tettek csak be de parkapcsolat semmi. Igy meg hogy legyen egy ferfinak jovoje vagy felesege es kesobb esetleg sajat csaladja?
2021. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
29%

73-as vagyok:

nőként én is ezt látom, hogy férfiak elérhetetlenek (pedig jól nézek ki, stb), hasonló okok miatt, mint amit kifejtettél a lányokról.

2021. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
78%
73, 75: Ha jol nezel ki es nincs parod akkor veled van a baj. Ide egy no kiir egy kerdest hogy szingli 1500 levelet fog kapni de tarskereson is ez a helyzet. Egy srac viszont csak le..baszast de levelet egyet sem.
2021. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
100%
Abba az irányba szerintem felesleges elmenni, hogy "ha nőnek nincs társa akkor vele van a baj" - az sem mindegy, hogy kik közül lehet válogatni és nem mindenki teszi magasra a lécet.
2021. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
73%
Azert megis nagyobb az eselye egy nonek part talalni mint egy ferfinak. Ha nem is teszi magasra a lecet akkor is kap 1500 levelet naponta. Es azert annyibol mar lehet valogatni en szerintem.
2021. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
26%
szerintem meg nem velem van a baj. Rengeteg csinos, igényes nő van, férfiakról ugyanezt elmondani nehezebb.
2021. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!