Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szüleivel élő férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleivel élő férfiak fogyatékosnak számítanak a nők szemében?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 23:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
27%

Sírok. :D


Senki sem mondta, hogy csak fekete meg fehér létezik. :D


Te olyan szűk látókörű ember lehetsz, mint a drága exem drága anyja.


További szép napot!

2020. szept. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
22%
Igen, minden nő szemében annak számít. Még a 30 évesen mamahotelben lakó, munkanélküli nők szemében is.
2020. szept. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
37%

Inkább az a visszataszító, hogy olyan hatást keltesz, mintha abszolút életképtelen lennél.


Ráadásul nem értem, hogy x éves kora felett hogy nincs meg valakiben az, hogy önállósodna és szeretne egyedül nyugiban élni. Egy mosógépet beindítani vagy összedobni 1 kaját, befizetni a csekkeket stb, nem egy nagy tudomány.


Egy bizonyos kor felett meg (mondjuk 20 után) az ember arra vágyik, hogy valakivel közös jövője legyen, családot alapítson stb. Azt meg hogy lehet egy olyan pasival, aki képtelen elengedni az anyja szoknyáját és 1 napot sem élt egyedül?

2020. szept. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
100%

"Hát igen, csak a prostituáltak nem húzzák a szájukat rájuk. :D"

Hát, akkor prosti vagyok, mert párom a szüleivel lakott, mikor összejöttünk, illetve anyukám is az már 35 éve, mert apám szüleivel laktak egy háztartásban mindig is. :D

Vagy a te logikádban van a probléma.

Esetleg nem fekete és fehér ez a téma és "szülőnél lakás" között is óriási különbségek vannak (hol van a ház, mekkora a ház, milyen elosztású, mennyire önálló a férfi a szüleitől, stb.)

2020. szept. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
14%

#15 persze nyilvánvalóan fáj az igazság, hisz nem olyan tökéletes és szép az életetek ahogy előadjátok instán Facebookon. Pozitívak se vagytok, csak ál-pozitívak a divat szerint.

Sohsem tetszik az embernek ha rávilágítanak a valóságra amit el akarnak rejteni, főleg az itteni... nőknek?

2020. szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
84%
Párom a szüleivel lakik. Miért? Mert nemrég kezdett el egy mesterképzést és a szülei háza közelebb van az egyetemhez mint az elérhető albik. Plusz most csak részmunkaidőben dolgozik, nem érné meg albérletre kiadnia. Alapból pénzkidobásnak tartja az albérletet. Életképtelen ettől? Nem. Fogyatékos? Nem. Épp ellenkezőleg, míg elvégzi a mestert tud félrerakni, utána többet kereshet majd és sokkal jobb ingatlant tud venni, mintha folyamatosan bérelt volna.
2020. szept. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kis lakásban zsúfolódnak, az gáz. Ha van egy nagy, kétgenerációs ház, akkor felesleges elköltöznie, ha úgy is tudnak különálló életet élni.
2020. szept. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
100%

Itt néhányan nem értik meg mások megindokolt nézőpontjait.


IGEN, vannak azok az élethelyzetek, amikor nem gáz, ha egy felnőtt ember a szüleivel él.

Ez az, amikor ez tanulmányokból fakad, félre akar tenni, van külön élettere, nem csak egy gyerekszobája egy panelban, ápolja a szüleit, stb stb.


Itt arról van szó, ha egy olyan emberről beszélünk, aki több éve kint van a munkaerő piacon, nem tanul, nem ápolja a szüleit, nem több generációs házban él és ezek ellenére SINCS megtakarított pénze, csak feléli azt.


Lehet itt nekem esni, hogy valakinek fontosabb a repjegy, mint az önálló élet.


De mi az istenből repkedne a potenciális barátnővel a drágalátos anyucikisfia, ha szingli állapota ellenére SINCS egy forint megtakarítása sem, pedig otthon alá van rakva minden?


Én az ilyen emberekről beszéltem, de szerintem az egyik kommentemben ezt normálisan leírtam, mégis nekem esett egy saját igazát fújó szülő, mert képtelen értelmezni és elfogadni a valós példákkal alátámasztott véleményt.

2020. szept. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a kérdésre válaszolva pont ezért írjuk le a "pozitív" példákat is, hiszen a kérdező egy kalap alá vette az összes szüleivel élő felnőtt férfit, nem specifikálta, hogy most kire gondolt. Sőt, alapvetően ha ismerkedsz valakivel és megemliti, hogy a szüleivel lakik, nem fog azonnal kiderülni, hogy miért. Nem fogja az illető első alkalommal elmondani, hogy mondjuk valamelyik szülője nagyon beteg vagy akármi "elfogadható" indok. Szóval pusztán ez alapján a tény alapján ítélkezni nem szerencsés.
2020. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt értem és nem is ítélkeztem.

Én egy személyes példát leírtam, mire valaki belém kötött.

Szerintem ha valaki toleráns, az én vagyok, mert évekig voltam ilyen emberrel, de hiába vártam a csodát.


Ha most ismerkednék valakivel aki otthon lakik, lehet, hogy nem feltétlen mondaná el első találkozón, hogy szülőt ápol, de ez pont egy extrém, szomorú példa.


Az viszont még az ismerkedési fázisban kiderül, ki-hol tart az életben és miért tart ott, ahol, illetve érdemes még időben tisztázni, mik a céljaink a jövőt illetően.

2020. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!