Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szüleivel élő férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleivel élő férfiak fogyatékosnak számítanak a nők szemében?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 23:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
Jó azért írtam a lakást mert én világéletemben abban laktam, plusz egy fokkal olcsóbb, mint a kertes ház. Itt most nem azon volt a hangsúly, hogy milyen típusú létesítménybe szeretne költözni, hanem, hogy saját életteret szeretne magáénak tudni
2020. dec. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
1 es milyen jó hogy minden nő nevében beszélni.
2020. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
beszélsz.
2020. dec. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
Nekem is van saját életem 41 es.SAját szoba főznek mosnak rám takaritani nekem kell magamra de tisztára uri hogy van kisegitő személyzet tökre gazdagnak érzem magam :D Ha már másra nem "jók " az ilyen szülők.
2020. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
0%
"Azoknak a nőknek a szemében akiknek nem volt rendben a családjuk vagy csonka családban nőtt fel, igen, mert rosszul viselik azt hogy valaki nem élte át azt a rosszat amit ők igen." ujabb általánositó baromság.csomó olyan nőnek nem tetszik akinek rendbe volt a családja csak ha neki sikerült akkor a másiknakmegmé nem.vagy 30 fölött legyen saját lakás.semmit nem néznek se életutat se hátteret se multat.a lényeg hogy 30 felett mindenkinek legyen lakása akit megtisztel a figyelmével a hölgy.igaz matematikailag se jönne ki.ja és csomó nő hál istennek nem várja el hogy saját lakásod legyen.
2020. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, minden nő szemében annak számít. Még a 30 évesen mamahotelben lakó, munkanélküli nők szemében is." azért az elég irónikus meg álszent


"Inkább az a visszataszító, hogy olyan hatást keltesz, mintha abszolút életképtelen lennél.


Ráadásul nem értem, hogy x éves kora felett hogy nincs meg valakiben az, hogy önállósodna és szeretne egyedül nyugiban élni. Egy mosógépet beindítani vagy összedobni 1 kaját, befizetni a csekkeket stb, nem egy nagy tudomány.


Egy bizonyos kor felett meg (mondjuk 20 után) az ember arra vágyik, hogy valakivel közös jövője legyen, családot alapítson stb. Azt meg hogy lehet egy olyan pasival, aki képtelen elengedni az anyja szoknyáját és 1 napot sem élt egyedül?"Képzeld én is vágyom rá de nem sikerült de ezek alapján simán bekursz abba a kategóriába hogy nem is vágyok.Képzeld meg van az igény szoktam főzni magamnak amit tudok és csekket is adok fel meg vásárolok.Mosogépcentrit már el tudok inditani.Ennyit az általánositó baromságodról

2020. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
52%
Hat nem csaladalapitasra valók annyi biztos.
2020. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
96%

Ráncoltam a homlokom rendesen néhány hozzászóláson. Mivel csonka családos gyerek vagyok, ezért szinte egyedül kellett összegüriznem a lakásra és autóra valót. Nem mentem el albérletbe, így tudtam rendesen spórolni. Közben folyamatosan voltak barátnőim és egyiket sem zavarta a "mama hotel". Volt olyan, hogy én költöztem a csajhoz vagy ő hozzánk. Persze volt néhány ringyó, aki rám verte, hogy képtelen vagyok otthonról elszakadni és így nem lehet közös jövőnk. A logikus okokat és lehetőségeket hiába mondtam nekik, le se sz...ták. Érdekes módon, most, hogy a közösségi oldalmon látható a kecóm és a verdám, már két ilyen "anyádról nem tudsz leszakadni" szöveggel lekoptató nő is rám írt: Mizu? Nincs kedved találkozni? szöveggel. Most már tudnának közös jövőt építeni velem, amibe az agyon használt mufijukon kívül mást nem nagyon tudnak beleadni.:)


Srácok, ha valaki nem érti meg, hogy egy ideig azért laktok otthon, hogy utána átköltözhessetek egy saját kecóba ami nem albérlet, azt a nőt minél előbb tegyétek lapátra. ;) Nagyon sok olyan nő van, aki simán megérti a helyzeteteket, inkább velük foglalkozzatok és ne az aranyásókkal. Nekem sikerült, nektek is fog, hajrá!:) 35F

2020. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
Nem
2020. dec. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
Nem fogyatékosnak, hanem csórónak.
2020. dec. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!