Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szüleivel élő férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleivel élő férfiak fogyatékosnak számítanak a nők szemében?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 23:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
41%

Akinek ez szakító ok, azzal nem érdemes foglalkozni, mert komolytalan és nem a valódi érzelmek érdeklik.

Én 23 vagyok anyámmal élek és? Dolgozok, ugyanúgy megosszuk a költségeket! Mégse tart el teljes egészében, mert csinálok valamit. Különben is a szüleim elváltak, apám meg albérletben él az apjával. Pedig ő aztán már felnőtt ember és 50 elmúlt.

2020. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
65%
Én ismerek a doktornőt, aki nagyon sokat van a szüleivel 42 éves és nagyon szexi és okos nő. Ezért nem talált társat, mert valljuk be az emberek 99%-a idióta, megértem. Nem csak a férfiakkal van a baj, rengeteg nő van agyilag zokni és bunkó. Ki akar ilyenekkel együtt élni, mint akik ide is beírogatnak véresszájúan? Gondold el mit rinyálnak otthon? Egész nap hallgatni ezeket a picsákat, inkább szíven szúrom magam.
2020. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
71%
Én asszem 34 éves voltam, mikor el tudtam költözni otthonról. Nem vagyok rá büszke, de voltak barátnőim előtte. 47f
2020. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
82%
Az én kedvesem is a szüleivel élt. Most velem. Én inkább csak arra haragszom ha agyontutujgatja az anyukája 46 évesen is.. Életképtelenné nevelte. Pl nem gyújt be, mindent széthagy és rettentően lusta.. Azért szoktam nyakonfosni a véleményemmel, ami hatni szokott..
2020. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
100%
34# nyakonfosni a véleményemmel :-D
2020. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
100%

Én 30F vagyok mérnök és otthon élek egyedül anyukámmal. Szerencsére nekem nagyon rendes családom van így ez nem teher.


Amíg szingli vagyok addig meg gyűjtöm a pénzt amennyire csak lehet mivel saját házat/lakást szeretnék nem albit. (Illetve némileg besegítek itthon is pénzügyileg). Természetesen ha lenne ismét barátnőm akkor ugyan úgy össze költöznék vele egy albiba mint amikor volt.


Testvéreim ugyan így csinálták csak ők már elköltöztek és nem albiba. Igaz lakás hitellel mellette de akkor is.


Igen vannak nők akiket ez kiakaszt. Szerencsére nem mindet. Manapság egy saját házat meg lakást összerakni tényleg nem egyszerű feladat. Amelyik nő ezt képtelen megérteni azt inkább hagyom is.


De természetesen ha egy nőnek egy albi a szíve vágya akkor azt hamar teljesíteni tudom és akkor lehetek FÉRFI ha neki ezt jelenti férfi szó. Még egy rövid ideig spórolást tervezek aztán ha lesz nőm akkor vele ha nem lesz nő akkor egyedül veszek egy saját kis lakást/házat. Illetve már kaptam külföldi állásajánlatot nagyon magas fizuval ami szintúgy elgondolkodtató dolog.


Sajnos nem tudok %-os arányt mondani hogy vajon ezt hány nő fogadja el hogy az élet nem habos torta. Hála a jó égnek nem mind királykisasszony.

2020. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
Legalább te nem albérletben tengődsz 0 családi hattérrel éhbérért.. kiváncsi lennék a leányzó melyikünket választaná , szerintem téged.. tehát ne hidd te vagy a legrosszabb sorsú..
2020. okt. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 szobás lakásban akkor igen, ha +10 szobás házban, akkor nem
2020. dec. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Az esetben, ha nyomós oka van.


Ha azért, hogy ne kelljen takarítani, főzni, dolgozni mert mamahotel van, az gáz!

Ha azért van otthon, mert gőzerővel rak félre, hogy lakást vegyen, ahelyett, hogy albira szórja a pénzt, vagy esetleg épp egy beteg családtag ápolását segíti(ideiglenesen), akkor természetesen nem negatív dolog.

2020. dec. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
100%
#39 és ha nem akar egy belvárosi lyukba költözni soha, mert tetszik a tágas lakás, kert, garázs, akkor mi van?
2020. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!