Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szüleivel élő férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleivel élő férfiak fogyatékosnak számítanak a nők szemében?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 23:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
96%

"hogy nincs meg valakiben az, hogy önállósodna és szeretne egyedül nyugiban élni."


Talan azoknak fàj hogy mas otthon lakik es (nyilvan felretesz,) akiknek nem volt nyugi otthon (vagy videk/ munka miatt) tehàt rakenyszerultek az elkoltozesre.


Attol hogy te nyomod meg a mosogep. gombjat,vagy krumplit sutsz mèg nem leszel onallo/bb Max az alkalmazkodo kepesseged csokken:P

Laktam kulfoldon eveket egyedul, hazaterve meg anyammal nyugiban, miert kene maganyosan kulon. Majd ha kepbekerul pasi es hozza se lehet koltozni akkor johet az albi/ lakashitel de addig tok felesleges.

2020. dec. 13. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
36%

Nézd meg a szavazást


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Fele-fele mondja h 30 évesen illik már a saját lakás (nem koszos albi)

2020. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
62%

Majd ha kepbekerul pasi es hozza lehet koltozni


Jó kis aranyásó vagy b.szki

2020. dec. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
0%

Tipikus b.szki egyből aranyásózol??

Segítek értelmezni a mondatot "hozzá se",tehat a mondat arról szólt, hogy, ha (hozzánk se) és ha hozzá se, akkor jöhet (közösen) az albi/hitel, de addig (egyedül) tök fölösleges .


És ha a pasi költözik a nőhöz akkor a pasi hímringyó?

Valamelyikhez altalában odaköltözik az egyik, lehet az akár albérlet is .Hozzánk is költözött már pasi, nem lett ettől aranyásó sem eltartott.(Sőt akár kiadhatja a lakasat is akár.)

2020. dec. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
77%
Én nem olvastam végig ugyan a válaszokat. Kérdezném azoktól a nőktöl hogy ha az ember keres 300 ezer forintot de ha szulok nem tudják támogatni a srácot akkor mondjuk 20 évesen elkezd dolgozni ha gyujti es felrerakja ergo a szuloknel kell lakjon, akkor is 10 év alatt 36 millió lesz ami Budapesten egy panellakásra elég. Hogyha még plussz 10 évet dolgozoik és él a szülők nyakán akkor lesz 40 éves és eljut arra a szintre hogy Pest Megyében vegyen egy kisebb családi házat. Na most ha elköltözik 25 évesen albérletbe akkor hogyan gyujti az ember a pénzt? Nyilvám a csajok azokra buknak akik a szülők a fiúknak a seggük alá toltak 50 milliót meg házat azoknak lesz is csajuk. Undorítónak tartom hogy már a kapcsolatokban is a pénzt nèzik a nők.
2021. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
72%

#55-ösnek üzenem


A számból vetted ki a szavakat! A nők nem igazán kalkulálnak ezzel... De nem is érdekel. Amelyik nő ezt képtelen megérteni azt hagyom is.

2021. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:

Aha de forditva ez lehetetlen:p elso pasim azzal a szoveggel szakitott velem hogy nem vagyok eleg ambiciozus, o meg az, hogy fogok igy jol keresni. Ugy, hogy mègcsak mindketten fosulisok voltunk de en nem valasztottam jo szakot olyan jo kis penzes szakot mint o a corvinussal. Masik 2ev jaras utan 5 évvel kesobb miutan kulfoldon osszegyujtottem egy pestilakast ujra megtalalt, Igy màr jo lennek neki koltozzunk ossze ahelyett hogy mondjuk jon velem... es a környezetemben szinte minden pàr a csajnal lakik nem tudom miert biztos csak a csajok eroltetik.

A neveloapam is hozzank koltozott. Neki hosszas valas miatt nem volt hova. De mèg a nagymamamhoz is odakoltozott az uj pasija mert nem volt neki hova:p

2021. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes lotyóknak igen, normálisaknál akik tudnak szeretni megértőek. Hatalmas nagyok az ingatlan árak, egyedül piszok nehéz elköltözni. Külön élésnek együtt van értelme, gazdaságilag is jobb, mivel párkapcsolatban élők jobban tudnak félretenni, mint az egyedül élők. Jó lenne valamit kezdeni az ingatlan árakkal, szerintem másfajta gazdaság kéne ebben az országban, mint a milliárdosok kemény megadóztatása, többkulcsosadó, hogy csukodjon a társadalmi olló és ne nyiljon tovább.
2021. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim válasza:
Szerintem addig nem szégyen még nem tud el költözni de igyekszik, hogy legyen saját háza + nem élősköődik ha kell be száll pénzel is nekem volt eszem 30 éves és az öreg anyával élt egy lyukban az anya elég idegesítő volt az is zavarta ha segítettem a hz munkában 😂 gyerekeket is akart de ki akar olyan kis lakásban főleg egy olyan anyossal plussz lusta volt dolgozni meg putris anya nyugdíjából éltek kb szóval ha még beteg lett voln a mamika még nem lett voln más segítsége ok de nagyon fitt volt plussz ő is mondta, hogy örülne ha el költözne
2021. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim válasza:
Exem
2021. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!