Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, járnátok nemzeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok nemzeti érzelmű férfival?

Figyelt kérdés
Kárpátiát hallgat a sok gagyi nyugati "zene" helyett, büszke a türk gyökereire, fontos neki a hagyományos családmodell. Gyakran hangoztatja hogy kész lenne megvédeni az "asszonyt" a migráns hordáktól. Szerinte ez a férfi dolga, és ezért elvárhatja a meleg családi hátteret amit a nő dolga megteremteni.

2020. szept. 27. 21:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
37%

Ilyen turulos, nagy magyarral nem.

De az biztos, hogy egy libsivel sem.

2020. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Primitív.
2020. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nagyon ellentétem lenne
2020. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyeneket ki szoktak engedni a bolondok hazabol?
2020. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
24%
Az itthoniak még azt is furcsának látják, ha valaki kokárdást visel. Mondjuk a szégyenérzet inkább őket minősíti, csak nem veszik észre magukat és mást okolnak, ha az élet egyéb területén szerencsétlenek.
2020. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2020. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%
Nem, én sosem értettem meg ezeket a nemzeti érzelmeket. Az nem érdem, hogy x országba születsz. Ettől függetlenül még lehetsz büszke rá, hogy magyar vagy, vagy x, y dologra az országgal kapcsolatban, de sajnos az a tapasztalatom, hogy a nemzeti érzelmek szorosan összekapcsolódnak egyfokú rasszizmussal, homofóbiával, alacsonyabb iskolai végzettséggel, egyszerűbb munkakörrel és úgy összességében, gyűlölködéssel. Nekem ezek nem férnek össze a világképemmel, így nem jönnénk ki jól egymással.
2020. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
Én férfiként mondjuk szánalmasnak tartom, ha valaki mindent sz_roz csak azért, mert az külföldi, folyton nagymagyarkodik és semmi más témája nincs, csak "Há' vót' tudod trianon... akko' izé, 3 sört aggyámán"
2020. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
19%

Utolsónak teljesen igaza van. Szomorú ez az egész. Bolondok házába való, aki nemzeti érzelmű? Gratulálok. Turulos nagymagyar, honnan ez a baromság? Nagynémet, nagyangol, nagyfrancia stb. sose hallottam, mindig csak magyarral kapcsolatban. Nekem, mint nemzetszerető embernek ez fáj. Ezeknek a nemzeti érzelem már náci. És ha náci is, akkor is mi van? Már ha az, őszerintük igen. Azt se tudják, mi az, de nekik mindenki náci, aki nem egy követ fúj velük. Hová lett a hazaszeretet, a hagyományos családmodell? Ja, a szivárványos zászló a menő, értem. Undorító.

Jöhetnek a fene nagy "elfogadók", "demokratikusok", más véleményét maradéktalanul tiszteletben tartók (ja, mégsem!) lehurrogni.

2020. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
36%
Illetve az ötösnek, mert azóta már írtak.
2020. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!