Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, járnátok nemzeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok nemzeti érzelmű férfival?

Figyelt kérdés
Kárpátiát hallgat a sok gagyi nyugati "zene" helyett, büszke a türk gyökereire, fontos neki a hagyományos családmodell. Gyakran hangoztatja hogy kész lenne megvédeni az "asszonyt" a migráns hordáktól. Szerinte ez a férfi dolga, és ezért elvárhatja a meleg családi hátteret amit a nő dolga megteremteni.

2020. szept. 27. 21:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
2%

Hogy a francba jön ide a mozaikcsalád, nagyokos?

Köszönöm, belém is épp eleget rúgtak az életben, kis érzékeny lelkű.

Ítélkező pedig ez a vélemény. Legnagyobb gyűlölködők épp a homokosok, legnagyobb rasszisták a cigányok, zsidók. Frusztráltságukat, kisebbrendűségüket, erőszakosságukat másra vetítik ki. Ők képtelenek elfogadni mások véleményét. Ki titulálja homofóbnak, rasszistának a normális gondolkodásúakat? A heterofób, valóban rasszista, valóban gyűlölködő, ellenséges elemek. Boldogtalanságukat ne másokon verjék le, mert nem azok tehetnek róla.

2020. szept. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Nagy ívben kerülöm az ilyen embereket.
2020. szept. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell migránsozás mögé bújtatnod, hogy egy lusta, hímsoviniszta phasz vagy, aki szerint a nőnek ki kell őt szolgálni.

Két mondatot nem váltanék veled.

2020. szept. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor elkuldenem DNS tesztre, es megneznem a pofajat, mikor megkapja az eredmenyt.

Kabe Pumped Gabo az, akinek magyar fizimiskaja van, gyakorlatilag minden antiszemita erosen zsido, amugy szlovak, horvat, ruszin, torok, es egy agressziv Disney-giccs identitast imad. Mikozben nagyon erdekes a valodi turani kultura, meg amugy a vilag tobbi nepeie is.

2020. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
95%

"fontos neki a hagyományos családmodell, szerinte a férfi dolga, és ezért elvárhatja a meleg családi hátteret" --> Tehát egy nagyranőtt bébi, akit ki kell szolgálni. Igazán vonzó,férfias...


"Gyakran hangoztatja hogy kész lenne megvédeni az "asszonyt" a migráns hordáktól" --> még buta és rasszista is. Remek kombináció. Pont erre indulok be. Ja nem.

2020. szept. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
94%

Egy magyar nő nagyobb eséllyel van kitéve erőszaknak a saját magyar családjában, mint a migráns hordáktól.

Én liberális vagyok, de tudok helyesen írni, ismerem a történelmet, és az ágyam mellett az éjjeli szekrényen felhalmozott olvasnivaló: Egy Esterházy regény, egy Hamvas Béla és egy Weöres Sándor verses kötet. Ezeket olvasom a héten. És tudom hogy a hazafiak 90%-a ennyi magyarság tudattal sem rendelkezik hogy tudná, mi a különbség mondjuk Weöres és Vörösmarty között. De ők fújnak a nyugati kultúrára, amiről még kevesebbet tudnak, mint a hazairól.

Amúgy nem tudom, feltűnt-e de osztrák autókon nincsen nagy monarchia térkép. Lehetne. Visszasírhatnák. Nem teszik. Lehet tőlük tanulni.

2020. szept. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nemzeti érzelművel igen. Párom is az.

De ilyen idiótával nem. (És nem a hagyományos családmodell a gond, hanem hogy nem ugyanazt értjük ez alatt, a nemzeti érzelemnek semmi köze az egyébként nem létező "türk gyökerekhez".)

2020. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
67%

Én is nemzeti érzelmű vagyok. Műveltnek tartom magam és nem is úgy nézek ki, mint akikkel kapcsolatban a ,,turbómagyar" kifejezést szokták illetni. Én sem pártolom a homoszexuális és hasonló ideológiák terjesztését, normává emelését, semmi ilyen szivávrványos dolgot. Ahogy a migrációról is azt vallom, hogy azt szeretném, hogy Magyarország vagy tágabban a nézve, a Kárpát-medence 50 év múlva is fehér legyen. Nem szeretném, hogy az legyen, mint Nyugat-Európában, ahol a ,,bennszülöttek" kérnek elnézést a bevándorlóktól, mert disznóhús is van a menüben. Minket ki kérdez meg a Közel-Keleten, Afrikában, hogy mit szeretünk? Abból lehet választani, ami van. Érdekes, mi, európaiak nem reklamálunk.

Szóval, a harmadik világ emberei oldják meg helyben a problémáikat, még azt is mondom, hogy kötelességünk ebben segíteni, de ide ne jöjjenek.

De sajnos nem találok ilyen lányt, mert mindig az ellentétes gondolkodásúak találnak meg, mert pont nem úgy nézek ki, mint a ,,tipikus" nagymagyar (utálom ezt a kifejezést és fel is lehet vele idegesíteni).

2020. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem
2020. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!