Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, járnátok nemzeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok nemzeti érzelmű férfival?

Figyelt kérdés
Kárpátiát hallgat a sok gagyi nyugati "zene" helyett, büszke a türk gyökereire, fontos neki a hagyományos családmodell. Gyakran hangoztatja hogy kész lenne megvédeni az "asszonyt" a migráns hordáktól. Szerinte ez a férfi dolga, és ezért elvárhatja a meleg családi hátteret amit a nő dolga megteremteni.

2020. szept. 27. 21:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
82%
9: A nagymagyarkodás az a fajta viselkedés, hogy "felvettem a kárpátiás pólómat akko' én valaki vagyok". És akkor mi van!? Ez a "Magyarabb vagyok" szindróma nem szimpatikus. Mindenki egyenlő, csak ők egyenlőbbek. Mert ők tudják. hogy volt trianon. Meg izé.. trianon is volt.
2020. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
66%

Tekintve, hogy október elején költözök ki Dániába, egy ilyen férfinál alapvetően esélytelen lennék. :D

21/L

2020. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
39%

9.-nek.


Semmi gond a nemzeti érzelemmel, sőt, nekem az amerikaiaknál pont ez is szimpatikus.

A hagyományőrzéssel sincs bajom.


De ez a csak az Ismerős arcok, meg a Kárpátia a zene, csak a mangalica a disznó, Trianon miatt sírok egész nap, és egy rakás román a magyar testvér...na ez szánalmas.


De!


A libsik meg undorítóak a kettős mércéjükkel. Pl.: A fű jó, a fű legyen legális, de önvédelmi fegyver ne legyen.

2020. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
79%
Ha már olyan nagyon nemzeti érzelmű vagy, miért nem népzenét hallgatsz? És miféle migráns hordáktól akarsz te bárkit is megvédeni? Tanultál te történelmet? Nem tűnt még fel, hogy a vándorlás (migráció) teljesen természetes és állandó történelmi folyamat? Aki 2 agysejtnél többel rendelkezik, az megérti a teljesen logikus folyamatot. Az élhetetlenné vált területekről az optimális körülmények felé vándorolnak az élőlények. Nem csak az emberek. Állatok, sőt növények is kihalnak ott, ahol nem megfelelő számukra az éghajlat. És megjelennek ott, ahol "jól érzik" magukat. Ha annyira nemzeti érzelmű vagy, hogyhogy nem tudod, milyen sokféle népcsoport fordult meg a Kárpát-medencében? Ha tetszik ha nem, az őseink migránsok voltak.
2020. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
10%

12.-nek.


Pedig Dániában nem ártana egy fehér férfi, aki vigyáz rád, és helyre teszi a fekát.


[link]

2020. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
86%

#15

Mivel egy (fehér) férfihez költözök ki, nem kell aggódnod. ;) Nem mintha ez bármit számítana, mert Magyarországon ugyanez van, csak a cigányokkal.

21/L

2020. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

14#

Valóban természetes a migáció.Általában a vándorló népek beolvadtak a bevánodorolt területek népeibe.Tulajdonképpen asszimilálódtak,azaz alkalmazkodtak,Velvették a szokásaikat,stb.

Mint a kunok is,például.

15# is ha kimegy Dániába,nyilván igyekszik beilleszkedni.


Aki a szegénység elől menekül,az minimum annyi hálával tartozik a befogadó ország népei felé,hogy békén hagyja őket,és nem cirkuszol,meg hepajkodik.


A többi stimmel.

2020. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
76%

"Hová lett a hazaszeretet, a hagyományos családmodell? Ja, a szivárványos zászló a menő, értem. Undorító." - látod, pont erről beszéltem, 7-es voltam. Nem tudom, milyen logikai összefüggés van a "hagyományos" családmodell és a hazaszeretet között. Nem értem, mert minket otthagyott apánk egy másik nőért, anyám egyedül nevelt, aztán újra férjhez ment, így innen is, onnan is féltestvéreim vannak. Mozaikcsaládban nőttem fel, de tudom, az a ti szemetekben elítélendő, hát bocs, senki nem így tervezte, de rúgj csak belénk még te is!

Vagy pl. vannak meleg barátaim, imádom őket, remek emberek, de szerintetek ő sem igaz magyar, ugye. Mintha ő is megválaszthatta volna a nemi identitását.

Az ilyen ítélkező, szűklátókörű xenofób magatartás miatt röhög rajtatok mindenki.

2020. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Szerintem kamu/troll kérdés. De azért komolyan válaszolok :)

Alapvetően nincs baja sok nőnek ha valaki hazafi. Igazából a korlátoltsággal, egysíkú gondolkodással van baj.

Én is hazafi vagyok, kicsit liberálisabb gondolkodású, (mondjuk kárpátiát nem hallgatok, mert nem tartom zeneileg és szövegileg értékelhetőnek) de még sosem volt problémám a nézeteim miatt ismerkedésben. Volt már biszex és félig roma párom is. Van jó barátom aki olyan fekete cigó, mint az éjszaka, meg homár haverom..

Attól függetlenül, hogy bizonyos sztereotíp kultúrális különbségeket igaznak vélek, nem általánosítom mindenkire. Először az embert nézem, mindentől függetlenül. Illetve nem nyelem be kormányunk és pártunk agymosását.

2020. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Nincs baj azzal hogy szereted a hazádat és tiszteled a hagyományokat sőt ez pozitív


De az hogy emiatt nem hallgatsz külföldi zenét, megveted a nyugati társadalmat az nagyon gáz

2020. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!