Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok kapcsolatban előny az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kapcsolatban előny az ha a barátod nem jár bulizni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Nekem igen
2020. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%

Azoknál a nőknél, akik szeretik bepapucsoltatni a csávójukat, igen.

A normális nők - tehát nem elviselhetetlen hárpiák - nem foglalkoznak ezzel.

2020. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem igen, mert én itthon ülős vagyok. Mióta gyerek van, azóta pláne nagyon kellemes, hogy nem kell megvívni a szokásos csatákat.
2020. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem alapvetően azzal sincs bajom, ha eljár... kérdés, milyen helyre és mit csinál buli címszóval. Ha heti 3x mocsokrészegen vagy bedrogozva jön haza, az nyilván gáz, meg az is, ha meghallom, hogy minden bulin megcsal. De ameddig max. heti 1x jár el, nem kezd el sipákolni, ha én is vele szeretnék menni néha, az ígért időre hazaér, vagy ha nem, akkor ideszól, féltékenységre nem ad okot és nem vállalhatatlanul jön haza mindig, nekem nem kifejezetten hátrány - lehet, azért, mert én sem vagyok 100%-ig otthonülő, tévézgető típus, csak én mondjuk moziba meg színházba járok gyakrabban, de a bulit sem vetem meg, évi 1-2x én is simán elmegyek bulizni, ha jó a társaság.
2020. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem járok olyannal, aki rendszeresen nélkülem akar bulizni. A mi társaságunkban az együtt bulizás a szokás. Néha a fiúk összeülnek egy sörre külön, de nem ilyen hajnalig klubokban tivornyázás megy.
2020. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

Nekem nem előny, nem is hátrány.

Én is szoktam menni bulizni, nem hetente, de alapvetően nem gondolom hogy aki szeret bulizni az rosszabb ember/hülyébb stb. Lehet ésszel is.

Ha meg nem jár, nem szeret, az sem baj, az ő dolga, csak nekem ne akarja megmondani senki hogy én hova mehetek/nem mehetek.

2020. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem előny. Az is okés lenne, ha eljárna, de mivel én se szeretek bulizni, nálam előny, plusz egy közös pont.
2020. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Szeretek bulizni számomra hátrány lenne ha a barátom sosem jönne el velem. Ha külön akarna bulizni azzal sem lenne semmi problémám, normális keretek között.

20l

2020. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én 5-ös és 6-os véleményen vagyok.

Párom is normális ilyen téren számomra.

N28

2020. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem előny lenne, mert én se járok el gyakran.
2020. okt. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!