Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok kapcsolatban előny az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kapcsolatban előny az ha a barátod nem jár bulizni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 20:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy nincs rá igénye, vagy lenne rá igénye, de nem “mer” menni miattam.

Ha az előbbi, akkor oké.

Ha az utóbbi, akkor köszi nem, kutyám már van.

2020. okt. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ki pontoz le mindenkit?
2020. okt. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok, nem értem a 0 százalékot.

mivel én már nem nagyon járok, hasonló életvitelű emberre vágyom.

nem zavarna, ha 1-2x elmenne, de ha egyáltalán nem jár, az számomra egy + pont.

mondjuk kort nem tudunk. én már tini koromban, 20as éveim elején kitomboltam magam, 26 évesen már egyéb programok töltenek fel, nem egy átmulatott éjszaka és hozzám hasonló gondolkodásmódú társat keresek.

kinek a pap, kinek a papné.

2020. okt. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
61%

Nálam nem "előny", hanem inkább elvárás. Kamaszként még jó buli volt, de 26 évesen úgy érzem hogy kinőttem. Nem szeretnék olyan partnert aki még nem.

Néha elmehetünk 1-1 koncertre, de nem akarom hogy rendszeresen ebből álljon a hétvége hogy megy a csapatás valami dizsiben.... Inkább másféle hétvégi programokra voksolok.

2020. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!